Jump to content



Коя песен ви харесва най-много?


Посочете любимата си песен от четирите.  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Стига се ядосва и ти , че тоя път всички оплюват на Деса шитнята и хвърлят суперлативи за на Камелия проекта . То се вижда и по всички теми , коя си е свършила работата . Да не говорим , че Деса не се пуска никъде , а с гледанията за такъв голям канал е доста зле .... За 10 дена едвам е направила 350 хил ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека не забравяме, че въпросът е 'Коя песен ви харесва', а не "Кой клип ви харесва" или 'Кой проект ви харесва'...

Всичките малко или много ми допадат, освен може би Ивана, но тук вече ще гласувам за Деси Слава.

И "Отново се родих" има 400k гледания за 5 дена и нещо... ;) Това е средно добре, а сред всички тези със сигурност е най-добре и то не само защото е качена в PlanetaOfficial. Даже бих казал, че рекламата на Камелия във Фейсбук и Ютуб я налага на много повече хора, отколкото чалга каналът с 600k последователи. Просто Деси Слава си е най-актуалната от старата генерация- факт. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига се ядосва и ти , че тоя път всички оплюват на Деса шитнята и хвърлят суперлативи за на Камелия проекта . То се вижда и по всички теми , коя си е свършила работата . Да не говорим , че Деса не се пуска никъде , а с гледанията за такъв голям канал е доста зле .... За 10 дена едвам е направила 350 хил ....

Всички олигофрени в Рамания не са ХОРАТА. Ето какво пишат хората без пристрастия в тубата:

 

Кирил Ивановпреди 3 дена

Най-накрая нещо наистина да ме изкефи! Готино парче, зарибява! Свеж клип, готин! Ще се избухвааа

 

secil secilпреди 36 минути

тотален хит

 

Kotix Bulgariaпреди 3 часа

Ей, аман от "разбирачи".... сигурно нотите не знаят, ама се изказват за песента.Такива хора са много интресни. Сега нека и аз се изкажа:

Песента е хубава много добре направена. Самата мелодия се нагажда с гласа на Десислава. Клипът е свеж, готин. Проект заради който си заслужава тя да стане певица на година.

 

Mergul Mogiпреди 2 дни

haideee napred i na goore ti go mojes👍👍👍👍👍👌👌👌👌👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞

 

martin ivanovпреди 2 дни

Добра е песничката . Браво Дес <3 <3

 

Dominika Oksana Veddaпреди 2 дни

Браво!😍

 

Todor Ivanovпреди 5 дни

Леле ункална е!!! Тази година Деси Слава няма слаба песен!!! Три тотални хита!!! Браво!!!

 

Petar Angelovпреди 5 дни

има част от вокалите на "Той не спира да е мой" .. Иначе песента е супер! 🎵🎶

 

Dessie Hemsworthпреди 5 дни

ХИТ! ХИТ! ХИТ! Браво Деси, закова ги всички.

Клипа е страхотен, а ДесиСлава е феноменална!

Песента е супер свежа, текста е много хубав, не е боза, а музиката и аранжимента са върха!!

Ето го и ХИТ-а на Лято 2016г.

 

Ani M.преди 5 дни

Уникална!! Браво🔝 Хит след хит!! ТОВА Е ДЕСИ СЛАВА..МАЧКААЙ!!!❤❤❤

 

Лилия Анчевапреди 5 дни

Прекрасна не остарява

 

Sashko Yordanovпреди 4 дни

Много ми харесва! Браво Десислава, браво!

 

Galina Ivanovaпреди 5 дни

Hittttttt Desi nomer ednooo siii :* :* :*

 

Никол А.преди 5 дни

Мачкай кралице!!!!Ти си единствената изпълнителка, която може още от 1-во слушане да ме грабне с песента си!!!А тази песен просто няма равни уникална е!!!😍😍😘😘

 

veronika naidenovaпреди 4 дни

прекрасна песен всичкооо вв нея ми харесва ...😉 аааа благой найденоввв еее прекрасен 😎

 

Portokalche BGпреди 5 дни

Pesenta e mnogo qkaa <3

Noo nqkoi moje li da me podseti v koq pesen sushto imashe teq vokali ? Cql den mislq i ne moga da se setqq

Pesenta e jestoka mnogo ;3

 

Seviche sonaamпреди 3 дни

the background singing in the beginning is Punjabi <333love from indiaaa

 

SimVisionпреди 4 дни

prekrasna e pesenta! kato chalga fen ot dulgi godini bih kazal che si e hit! no da vnimava Deskata s photoshopa zashtoto tuk si lichi v klipa (samo se zagledaite po vratite i sgradite okolo taliqta i rucete i ;). ne heitvam prosto kazvam! ako ne beshe fotoshopnata i beshe po-pishtna shteshe da e natural i super

 

plamena kabashiпреди 3 дни (редактиран)

❤❤❤ Деси - певица на годината иначе Пайнер да фалира :D :D :D ❤❤❤

 

TONULIBORпреди 5 дни

Най-накрая ХИТ, защото след "Няма да ти пиша" поп-фолкът хит не е виждал...

Браво, Деси !!!

 

Още??? :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прави Гарга до певици като Глория,Ивана и Деси Слава????

Нещо не схванах.

 

Ми какво да прави? - направила по-добра песен в момента и хората това ти показват. Да ти преведа ли това изречение на чалгарски? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички олигофрени в Рамания не са ХОРАТА. Ето какво пишат хората без пристрастия в тубата:

 

 

 

 

tonulibor:

Най-накрая ХИТ, защото след "Няма да ти пиша" поп-фолкът хит не е виждал...

Браво, Деси !!!

 

Още??? :gun_bandana:

От последния коментар ще повърна :bx:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последния коментар ще повърна :bx:

Галенови и Пресови направиха карето за коментарите под клипа на Деса като бойно поле между тях. И двете страни са съгласни с едно обаче - Отново се родих мачка .

 

Кама заби на 140 коментара. 200 няма да ги мине и с реклама и без :1000 (19):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички олигофрени в Рамания не са ХОРАТА. Ето какво пишат хората без пристрастия в тубата:

 

Кирил Ивановпреди 3 дена

Най-накрая нещо наистина да ме изкефи! Готино парче, зарибява! Свеж клип, готин! Ще се избухвааа

 

secil secilпреди 36 минути

тотален хит

 

Kotix Bulgariaпреди 3 часа

Ей, аман от "разбирачи".... сигурно нотите не знаят, ама се изказват за песента.Такива хора са много интресни. Сега нека и аз се изкажа:

Песента е хубава много добре направена. Самата мелодия се нагажда с гласа на Десислава. Клипът е свеж, готин. Проект заради който си заслужава тя да стане певица на година.

 

Mergul Mogiпреди 2 дни

haideee napred i na goore ti go mojes👍👍👍👍👍👌👌👌👌👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞

 

martin ivanovпреди 2 дни

Добра е песничката . Браво Дес <3 <3

 

Dominika Oksana Veddaпреди 2 дни

Браво!😍

 

Todor Ivanovпреди 5 дни

Леле ункална е!!! Тази година Деси Слава няма слаба песен!!! Три тотални хита!!! Браво!!!

 

Petar Angelovпреди 5 дни

има част от вокалите на "Той не спира да е мой" .. Иначе песента е супер! 🎵🎶

 

Dessie Hemsworthпреди 5 дни

ХИТ! ХИТ! ХИТ! Браво Деси, закова ги всички.

Клипа е страхотен, а ДесиСлава е феноменална!

Песента е супер свежа, текста е много хубав, не е боза, а музиката и аранжимента са върха!!

Ето го и ХИТ-а на Лято 2016г.

 

Ani M.преди 5 дни

Уникална!! Браво🔝 Хит след хит!! ТОВА Е ДЕСИ СЛАВА..МАЧКААЙ!!!❤❤❤

 

Лилия Анчевапреди 5 дни

Прекрасна не остарява

 

Sashko Yordanovпреди 4 дни

Много ми харесва! Браво Десислава, браво!

 

Galina Ivanovaпреди 5 дни

Hittttttt Desi nomer ednooo siii :* :* :*

 

Никол А.преди 5 дни

Мачкай кралице!!!!Ти си единствената изпълнителка, която може още от 1-во слушане да ме грабне с песента си!!!А тази песен просто няма равни уникална е!!!😍😍😘😘

 

veronika naidenovaпреди 4 дни

прекрасна песен всичкооо вв нея ми харесва ...😉 аааа благой найденоввв еее прекрасен 😎

 

Portokalche BGпреди 5 дни

Pesenta e mnogo qkaa <3

Noo nqkoi moje li da me podseti v koq pesen sushto imashe teq vokali ? Cql den mislq i ne moga da se setqq

Pesenta e jestoka mnogo ;3

 

Seviche sonaamпреди 3 дни

the background singing in the beginning is Punjabi <333love from indiaaa

 

SimVisionпреди 4 дни

prekrasna e pesenta! kato chalga fen ot dulgi godini bih kazal che si e hit! no da vnimava Deskata s photoshopa zashtoto tuk si lichi v klipa (samo se zagledaite po vratite i sgradite okolo taliqta i rucete i ;). ne heitvam prosto kazvam! ako ne beshe fotoshopnata i beshe po-pishtna shteshe da e natural i super

 

plamena kabashiпреди 3 дни (редактиран)

❤❤❤ Деси - певица на годината иначе Пайнер да фалира :D :D :D ❤❤❤

 

TONULIBORпреди 5 дни

Най-накрая ХИТ, защото след "Няма да ти пиша" поп-фолкът хит не е виждал...

Браво, Деси !!!

 

Още??? :gun_bandana:

Ужас . Тея които си дал за пример са още по-големи олигофрени. Някой коментари са направо плачевни . Не знам как имаш нервите да четеш подобни фанатизми .

Иначе такива коментари под на всяка клиповете има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас . Тея които си дал за пример са още по-големи олигофрени. Някой коментари са направо плачевни . Не знам как имаш нервите да четеш подобни фанатизми .

Иначе такива коментари под на всяка клиповете има.

Да, за всяка има, но някои едва минават 100 коментара, други над 500 не стигат, а на Деса за 6 дни има 320 коментара. До 2-3 месеца ще са към 1000, което е достатъчно показатлно към кой има интерес. Деса не се впечатлява от 600 шервания като баба ти от Чипрово :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вотът не беше анкета щеше да се види какво е положението

Отборът на Кама в годините си направи доста регистрации и всеки път опитват да победят в някакви мижави класации

 

А за Гло гласуват една група придворни които ако ще и най-голямата боза да пусне пак ще я определят за ТОП

 

Ивана няма никаква аудитория в Рамания освен 3ма души

 

Деса е като Гло и Преса

Напоследък и Яница

 

Така че резултатите не отразяват нищо друго освен пристрастията на 100 души

Честито

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вотът не беше анкета щеше да се види какво е положението

Отборът на Кама в годините си направи доста регистрации и всеки път опитват да победят в някакви мижави класации

Я пак? Май обърка Кама фенс с Деса и Преса фенс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вотът не беше анкета щеше да се види какво е положението

Отборът на Кама в годините си направи доста регистрации и всеки път опитват да победят в някакви мижави класации

 

А за Гло гласуват една група придворни които ако ще и най-голямата боза да пусне пак ще я определят за ТОП

 

Ивана няма никаква аудитория в Рамания освен 3ма души

 

Деса е като Гло и Преса

Напоследък и Яница

 

Така че резултатите не отразяват нищо друго освен пристрастията на 100 души

Честито

Хахаха как ли пък не се учудвам , че точно отбора на Камелия бил с няколко регистрации . И то видиш ли го казваш , тогава когато води във всичките теми . Странно защо при предните теми , когато не беше първа .. не ти дойде това прозрение ?! Ма ти си опасен бе :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за всяка има, но някои едва минават 100 коментара, други над 500 не стигат, а на Деса за 6 дни има 320 коментара. До 2-3 месеца ще са към 1000, което е достатъчно показатлно към кой има интерес. Деса не се впечатлява от 600 шервания като баба ти от Чипрово :)

Хахах сега и погледнах клиповете извън Пайнер , че тя на повечето едвам е вързала 100 коментара

 

Не искам без теб - 111 коментара / над млн гледания

Започваме на чисто - 300 коментара / 1.300 к гледания - за повече от година и то в канала на Планета ...

Мойто зайче - 230 коментара / песен на 2 години

Mоето друго аз - 290 коментара / песен на 5 години

Устата и Деса - 200 коментара

 

И какво излиза , че Деса е коментирана , както трябва на 3 от песните си .. другото е дуета с Галена и Галин , където коментарите е ясно заради кого са .

Извода е , че и Деса без Пайнер е била слабо коментирана и трупа гледания бавно. Дори и в Пайнер има песни , които се виждат че никой не ги е отразил - Започваме на чисто - малко гледания за песен над година , малко коментари (противоречиви) , мАлко харесвания ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 човека си е напълно достатъчна представителна извадка в статистически аспект. Резултатите са ясни. Чипровската ковра уцели тоя път.

 

Не е изобщо представителна извадка, защото не съотвестват на никакви социални групи. Тука има изцяло хаотичен подбор, така че няма представителност.

 

А реалните гласове са 11:9 в полза на Кама. Толкоз. На кантар са нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ми как няма като обезумелите 3 фена си направили 100 регистрации.Кама изкара една що годе поносима песен и тия полудяха.МИлите те...след месец е забравена и пак в мишата дупка ,където и е мястото....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изобщо представителна извадка, защото не съотвестват на никакви социални групи. Тука има изцяло хаотичен подбор, така че няма представителност.

 

А реалните гласове са 11:9 в полза на Кама. Толкоз. На кантар са нещата.

 

Хех, че ние тук какво сме? Върли фенове и потребители на попфолк музиката. 100 гласа са напълно достатъчни.

 

https://www.nngroup.com/articles/quantitati...how-many-users/

 

^^ Виж първата таблица от тази статия за бройката анкетирани в социологически проучвания. И 50 души стигат за горе-долу акуратна представа на нагласите.

 

Вече се оливаш в опитите си да принизиш Камелия. Приеми просто, че този път й се получиха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хех, че ние тук какво сме? Върли фенове и потребители на попфолк музиката. 100 гласа са напълно достатъчни.

 

https://www.nngroup.com/articles/quantitati...how-many-users/

 

^^ Виж първата таблица от тази статия за бройката анкетирани в социологически проучвания. И 50 души стигат за горе-долу акуратна представа на нагласите.

 

Вече се оливаш в опитите си да принизиш Камелия. Приеми просто, че този път й се получиха нещата.

 

Зависи. Пак ти казвам тук не е точна извадка. При положение, че тук реципиентите са 50 души, от които 45 са склонни да изберат НЕобективно. Не бройката, а самата аудитория не е акуратна.

 

Малко по-горе написах какъв е резултатът от анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах сега и погледнах клиповете извън Пайнер , че тя на повечето едвам е вързала 100 коментара

 

Не искам без теб - 111 коментара / над млн гледания

Започваме на чисто - 300 коментара / 1.300 к гледания - за повече от година и то в канала на Планета ...

Мойто зайче - 230 коментара / песен на 2 години

Mоето друго аз - 290 коментара / песен на 5 години

Устата и Деса - 200 коментара

 

И какво излиза , че Деса е коментирана , както трябва на 3 от песните си .. другото е дуета с Галена и Галин , където коментарите е ясно заради кого са .

Извода е , че и Деса без Пайнер е била слабо коментирана и трупа гледания бавно. Дори и в Пайнер има песни , които се виждат че никой не ги е отразил - Започваме на чисто - малко гледания за песен над година , малко коментари (противоречиви) , мАлко харесвания ...

Не виждам защо сравняваш клипове от 2014 назад, с клип от 2016. За това време стрийминга навлезе в нови измерения, ако през 2014 все още само Gangman Style беше с 1 милиард, днес всеки супер хит стига дотам. Да не говорим за чалга клип извън Пайнер, Десислава си беше добре. А за "Започваме на чисто" всички сме наясно, че се представи слабо. Песента на Устата няма да я посочваме, защото иначе трябва и "Болка в минути" и "От утре ще е друго". Но за Устата си е най-успешната му песен последните години.

Не смятам, че тази тема трябва да се превръща в поредната за обичайния спор. Вижда се, че хората гласуват за Камелия предимно заради клипа, не че не го заслужава. Но откъм успех на парчето за момента Десислава води.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава вдигна гледанията на 80 000. Няма тънга мънга.

Камелия също ги е дигнала на 45 000.

 

На Деси се котира повече, защото е по комерсиална и удобна за клуба. Не казвам, че е по гениална от тази на Камс. И двете са правени по образец на други хитове, но аранжимента на Кама ми харесва повече лично на мен

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава вдигна гледанията на 80 000. Няма тънга мънга.

Камелия също ги е дигнала на 45 000.

 

На Деси се котира повече, защото е по комерсиална и удобна за клуба. Не казвам, че е по гениална от тази на Камс. И двете са правени по образец на други хитове, но аранжимента на Кама ми харесва повече лично на мен

ДС понеделник срещу вторник беше направила около 90k. не съм ги броил с точност, но някъде толкова бяха. Сега гледам, че има шанс да стигне 100k. Парчето несъмнено се популяризира все повече, хит си става. Само в клубовете не знам как е, ти нещо беше казвал за The One ама за другите не съм чувал нищо... :D

Иначе се кефя и на Камелия, че най-накрая виждаме някакъв по-голям успех и от нея. Усилената реклама дава добър резултат щом вече прави по 40k-45k на ден, дори и "Неповторим" не помня да е бил така в дните след премиерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...