Jump to content



ICONIC ли е потребителското ви име?


Препоръчани коментари

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29):

Нашите скандали ме направиха известен!

 

Имаш доста да вървиш по стъпките на батко си, направи ти услуга и те вдигна в йерархията, някой ден трябва да му върнеш услугата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш доста да вървиш по стъпките на батко си, направи ти услуга и те вдигна в йерархията, някой ден трябва да му върнеш услугата. :Vishenka_05:

Когато пропаднеш, ще се скараме 2-3 пъти и си готов! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще вляза в реалити и готово :3fdb8960598fa63e:

 

Бойкотирай наградите на Рама, не си взимай наградата за дует на годината и си готов 1000%20(29).gif

 

По темата - така съм си от 2008 и така ше си остана :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ми никове са били запомнящи се, обикновено съм Sylar, но не се страхувам от време на време да го сменям с нещо колоритно, свежо, различно и интересно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих го сменила, ама нямам 200 поста :D

Иначе бих го сменила с нещо сходно на този, по който човек да не гадае "абе коя беше тази", а да напомня по някакъв начин пак за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ми никове са били запомнящи се, обикновено съм Sylar, но не се страхувам от време на време да го сменям с нещо колоритно, свежо, различно и интересно!

 

 

нямах идея, че ти си Сайлър.

 

ето пример как си сгрешил при промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тъпо е да си ги сменяте нон стоп бай дъ уей.

Ако си мислите, че ще ви помним.... лъжете се.

Аз само веднъж съм го сменил и то изтривайки една ненужна буква, тъй като при регистрация името ми беше заето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тъпо е да си ги сменяте нон стоп бай дъ уей.

Ако си мислите, че ще ви помним.... лъжете се.

Аз само веднъж съм го сменил и то изтривайки една ненужна буква, тъй като при регистрация името ми беше заето.

 

 

Твоето пък е едно от най-ярките. Още като го видиш плюс зелените букви и е ясно, че ще се боготвори сръбското, песни като "Исусе" от 2000 ще бъдат възхвалявани, а поредния шит на Ани Хоарг безмилостно оплют.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм с този никнейм от много години, разпознаваем е и всички много го харесват. Още повече, че и аз като характер съм си един същи Остап Бендер.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ми май по-скоро да... :1000 (29):

От сравнително скоро съм с този ник, но най-"значимите" събития във форума ми се случиха с него. Както беше казал някой - май Сеньора - с него придобих известна... заядливост. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоето пък е едно от най-ярките. Още като го видиш плюс зелените букви и е ясно, че ще се боготвори сръбското, песни като "Исусе" от 2000 ще бъдат възхвалявани, а поредния шит на Ани Хоарг безмилостно оплют.

Ами, ето - помниш ме с нещо, аз даже не те зная кой/коя си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...