Jump to content



Online: Gery-Nikol - I'm the Queen


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е истина как едно 17 годишно момиче попилява целия им жанр .. :1000 (29):

Страааааашна е песента, а видеото чупи зъби!

Надявам се да не се е отказала от хората зад океана и да работи по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто брутална. За предишните й две песни ми трябваше време, за да им се накефя, но тази ме грабна веднага. Клипът несъмнено е най-доброто от Гери досега, все едно гледаш МТВ. Единствено трона можеше да мине и без илюминатските рога, ама хайде, какво да се прави...

Гледайте сега как както е забил на 20k в следващия момент ще скочи на 100 000, че и повече... :1000 (29): Няма как системата да не забие при такъв интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто брутална. За предишните й две песни ми трябваше време, за да им се накефя, но тази ме грабна веднага. Клипът несъмнено е най-доброто от Гери досега, все едно гледаш МТВ. Единствено трона можеше да мине и без илюминатските рога, ама хайде, какво да се прави...

Гледайте сега как както е забил на 20k в следващия момент ще скочи на 100 000, че и повече... :1000 (29): Няма как системата да не забие при такъв интерес.

И аз усещам, че много жестоко е забил ютуб. Коментарите и палците нагоре и надолу постоянно растат, а гледанията с 200-300 се увеличават само :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все повече започвам да харесвам Гошко. Направо ги размазва, на луди ги прави. Това е явленле - глас, харизма, красота, пари. Създадена е да прави музика и да размазва.

Сложи ново начало на музиката в България, браво! Най-добрият клип излизал в България до този момент според мен!!!

 

бтв, преди часове четох, че пак се подигравахте на клиповете на Преса и го сравнявахте с този. Като цяло Гера направо направи Галена на хлебарка с този клип. :) Не се заяждам, просто не гледайте само един изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютни глупости. Галена също има клипове на световно ниво и това е пределно ясно на всички... Дори не й се е налагало да се прави на Клоун, за да изглежда като западна звезда. Клипа на Гери, Никол и брат му просто е направен да изглежда така, както би изглеждал клип на Nicki Minaj или Lady Gagа преди, няма индивидуалност. Тронове, "откачени" визии и сатанински рога - БОЛ във всеки един клип. Дори сред световните звезди вече не е модерно, забележете как вече пускат клипове с по-изчистени визии, декори, небрежно го раздават.

 

Сега да не стане така, че подценявам клипа на Гери и Никол, но нека не се превъзнасяме толкова и не омаловажаваме труда на хора, които също се стараят да са на световно ниво.

Дори Десислава, Андреа и Янева също го постигат. Не мисля, че "В друг живот", "Четири червени луни" или "Докрай" отстъпват по нещо на този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна. Песен и клип на световно ниво! А така, показа им как се прави :Vishenka_05: Клипът е изпипан до най-малкия детайл- със сигурност може да се конкурира с клипове на западни звезди. Всичко е изпипано, до най-малкия детайл, звученето е новаторско и интересно. 6++++++

 

така е Мимче :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На черното бяло няма как да кажем. Гери е единственото което е напълно готово за предлагане на световния пазар. Затова и очаквам повече от Англисйката версия.

Клипът е чук. Малко в повече кич, но тя все е така. Наистина ми е ала-Ники Минаж, но ...

 

Песента за мен не е кой-знае какво. За мен Ела и си вземи е ненадмината като хитовост.

 

Както казах - очаквам англисийска версия и пробив. И с предните беше на високо ниво. Дано успее да прослави родината ни. Вървим ужасно назад от румънците и евро хитовете им... Трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...