Jump to content



Online: Gery-Nikol - I'm the Queen


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

МАЧКАЙ, КРАЛИЦЕ! ГЕРИ ГИ УБИ - ТОВА Е СВЕТОВНО НИВО.

Брутална песен и още по-брутален клип. Ще стане страшен хит. Мачкай всички рекорди, Гери. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален проект! Това му се вика песен и клип на световно ниво!

 

Гери просто размаза отново всичко живо!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи. Един от най-силните проекти правени в България - клип, песен, държание, пеене...Перфектна е, просто тва момиче ако я забележи някой на вън ще стане голяма звезда. Истински новатор и предизвиква фурор винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Гери Никол е на световно ниво най добрия тази година aма трябва на английски или като Era i Inaa 1/2 английски и 1/2 български
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mp3 има ли вече? Мастер нещо

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е голяма какафония, не ми хареса на първо слушане, но клипа ... Нанков може да е мнооого доволен от работата си. Страшен клип, един от най-добрите, правени в България.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е голяма какафония, не ми хареса на първо слушане, но клипа ... Нанков може да е мнооого доволен от работата си. Страшен клип, един от най-добрите, правени в България.

 

И на мен изобщо не ми харесва. Няма да си я пусна отново. Ех, Алекс... остаряваме явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен изобщо не ми харесва. Няма да си я пусна отново. Ех, Алекс... остаряваме явно.

 

Липсата на Криско си има значение. Нищо против песничката, ще се слуша (къде доброволно, къде против волята ми), но е доста далеч от зарибявката и хит номер 1 на 2015 "Ела и си вземи".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия клип правен в Република България!

Началото е като клип на Бионсе или Риана!

Песента е същинска бомба!

Родена е за световна сцена и по нищо не отстъпва на тази дето пее ''Бонбон''.

Успех, queen!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна. Песен и клип на световно ниво! А така, показа им как се прави :Vishenka_05: Клипът е изпипан до най-малкия детайл- със сигурност може да се конкурира с клипове на западни звезди. Всичко е изпипано, до най-малкия детайл, звученето е новаторско и интересно. 6++++++
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...