Jump to content


Спрете регистрациите за месец


Препоръчани коментари

Имам по-добро предложение. Нека се изтрият всички нови регистрации от 9 май 2016 година насам. Защото причината за толкова нови регистрации е тази тема. ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам по-добро предложение. Нека се изтрият всички нови регистрации от 9 май 2016 година насам. Защото причината за толкова нови регистрации е тази тема. ЦЪК

 

Абе, ти добре ли си? Никой не му пука за тая тема. Що да не изтрием твоя профил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам по-добро предложение. Нека се изтрият всички нови регистрации от 9 май 2016 година насам. Защото причината за толкова нови регистрации е тази тема. ЦЪК

Глупости

А до самите регистрации не е правилно да се ограничават, не всеки профил е фейк а и този месец ще мине.Затова има модератори да следят за нарушители

А тези които тролят отдавна имат по няколко профила не е от сега.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не кажете после, че не съм ви казал каква е причината за многото нови никове? :whistling:

Слушай какво аз лично гласувах, че и двете са ми безразлични а можех да дам гласа си за Деса! И без това води, приеми го Кама се забрави ако не си ти никой няма да я споменава в този форум!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък и в тая тема ги вкарахте тея бабички :Д

 

Няма смисъл да спират регистрациите, при положение, че след месец пак ще има акаунти. Просто ще си баннват модераторите, който видят, че е фейк. Те си знаят работата

Link to comment
Сподели в други сайтове

А до самите регистрации не е правилно да се ограничават, не всеки профил е фейк а и този месец ще мине.Затова има модератори да следят за нарушители

+1 Когато се разбере, че някоя нова регистрация е на стар потребител, да я банват и готово. Като пишат в същия стил и показват същите предпочитания като на някой стар потребител сами се издават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че не може да се разбере, защото са от различни адреси. talasym и hienata излязоха от един и същ и акаунтите са им спрени, но всички други от новите са различни.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че не може да се разбере, защото са от различни адреси. talasym и hienata излязоха от един и същ и акаунтите са им спрени, но всички други от новите са различни.

 

Ами, като почнат да обиждат още от втория пост, слагай бан и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че не може да се разбере, защото са от различни адреси. talasym и hienata излязоха от един и същ и акаунтите са им спрени, но всички други от новите са различни.

Рано или късно сами се издават, както стана с "Григор". :3fdb8960598fa63e: При всички случаи не мисля, че спирането на регистрациите за ограничено време би решило проблема. Да им се чуди човек за какво са им 100 профила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че не може да се разбере, защото са от различни адреси. talasym и hienata излязоха от един и същ и акаунтите са им спрени, но всички други от новите са различни.

 

Копирай ми на лично IP адресите в които се съмняваш, ще ги разгледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам по-добро предложение. Нека се изтрият всички нови регистрации от 9 май 2016 година насам. Защото причината за толкова нови регистрации е тази тема. ЦЪК

 

И сега аз съм от Мк и слyчайно намерих Раманиа от Фб и мн ми харесва и сега според теб аз и много др да бъдат изтрити ли ??

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега аз съм от Мк и слyчайно намерих Раманиа от Фб и мн ми харесва и сега според теб аз и много др да бъдат изтрити ли ??

 

 

Това е разковничето. И аз наблюдавам нови пишещи, което ме радва. Тук беше станало мъртвило. Благодарение на класацията на Дейнджър която се публикува в доста попфолк страници във ФБ (дори и от Яница).

 

Не търсете конспирация а се радвайте на това движение. Усеща се разликата!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е разковничето. И аз наблюдавам нови пишещи, което ме радва. Тук беше станало мъртвило. Благодарение на класацията на Дейнджър която се публикува в доста попфолк страници във ФБ (дори и от Яница).

 

Не търсете конспирация а се радвайте на това движение. Усеща се разликата!

 

Нови рибки, които да мастурбират на профилната ти. Ах, нарцисе... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...