Jump to content



Препоръчани коментари

В скоби е промяната в броя на участията спрямо 2016 г. (негативна / позитивна / без промяна):

 

1. Емануела - 175 (
+45
)

2. Галин - 172 (
-26
)

3. Алисия - 160 (
+31
)

4. Анелия - 159 (
+11
)

5. Преслава - 138 (
-64
)

6. Фики - 135 (
-47
)

7. Теди Александрова - 122 (
-5
)

8. Тони Стораро - 119 (
+50
)

9. Камелия - 115 (
-18
)

10. Емилия - 114 (
+51
)

11. Галена - 110 (
-46
)

12. Борис Дали - 98 (
+3
)

13. Кали - 93 (
+17
)

14. Яница - 92 (
-6
)

15. Константин - 89 (
+9
)

16. Лорена - 84 (-)

17. Джена - 83 (
-63
)

18. Деси Слава / Мария - 78 (
-58
/
-26
)

19. Илиян - 76 (
+2
)

20. Джордан - 62 (
+11
)

21. Татяна - 48 (
-10
)

22. Андреа / Джулия - 40 (
-31
/ - )

23. Устата - 37 (-)

24. Рени - 36 (
0
)

25. Софи Маринова - 32 (
-5
)

26. Малина - 30 (
+4
)

27. Нелина - 28 (
-4
)

28. Живко Микс - 27 (
-2
)

29. Гъмзата - 26 (-)

30. Глория / Соня Немска / Милко Калайджиев - 25 (
+4
/
+8
/
-10
)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Eмануела на първо място? Аз не съм чувал нито един добър отзив за нейно участие. Може да си пуска хитови песни, но участията й са минавали в пълен плейбек, пяла по 30 мин. и си заминавала, без да каже и дума.

Интерес към Алисия е много голям. Просто в дискотеките страшно много се пуска, дуетите с Илиян, Тони и т.н.

При мъжете, Галин е смачкал Фики отвсякъде, като втория тази година тотално издиша, въпреки че има сезонен хит в лицето на "Пате". За първи път тази година, Галин има много голяма преднина.

При Галена е нормално да са по-малко, предвид че тази година роди и нямаше време за повече участия.

Учудваме, че Преслава е намалила. Тук във форума я изкараха номер 1, а участията показват обратното.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудваме, че Преслава е намалила. Тук във форума я изкараха номер 1, а участията показват обратното.

Преслава миналата година беше взела участията на всички бременни - Галена, Емилия и т.н. и тогава се наду бройката. Може би сега са по-реални цифрите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела да води всички по участия.. май им бърка сметките яко. Това за плейбека обаче е вярно за жалост. И въпреки това пак има повече от другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше да се изчака още 1 седмица с тези статистики? :scratch:

Дори и в това което Кама е най-добра и единственото с което може да се похвали..пак не е в топ 5. Смях в залата! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредно доказателство, че Емануела е бетон номер 1 тази година (въпреки, че съм съгласен, че участията й са потрес, но не е като цялостното ниво на жанра да е кой знае какво там). Много бих се накефил Митака да върне наградите и да й даде заслужено главната статуетка.

При мъжете Галин тази година печели категорично в битката с Фики, въпреки че и двамата пуснаха по някой и друг провал.

Радвам се да видя, че Камелия е ТОП 10 въпреки ангажиментите покрай Гласът. От новите имена се радвам за постепенния прогрес на Джулия, аз самия бях на едно от тези 40 участия и мога да заявя, че тя предлага нещо по-добро от всички жени в ТОП 5, освен Алисия. Догодина я виждам да се внедри някъде там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и в това което Кама е най-добра и единственото с което може да се похвали..пак не е в топ 5. Смях в залата! :1000 (29):

 

Извинявам се, но около 120 участия по 5000 лева без ДДС и над 30 банкета по 8000 лева без ДДС правят някъде към 850 000 за година. Според мен е повече от сериозно, за певица без голяма компания. Колкото и разходи да има, колкото и отстъпки да прави, а те не са повече от 10-15% за клубове, в които е всеки месец, като сложим и онова в САЩ, че е в долари, направо не знам как ще паднат под 700 000 барабар с данъците. Да, точно това говори, че няма стигане, а ти си троли, няма проблем... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но около 120 участия по 5000 лева без ДДС и над 30 банкета по 8000 лева без ДДС правят някъде към 850 000 за година. Според мен е повече от сериозно, за певица без голяма компания зад себе си. Колкото и разходи да има, колкото и отстъпки да прави, а те не са повече от 10-15% за клубове, в които е всеки месец, като сложим и онова в САЩ, че е в долари, направо не знам как ще паднат под 700 000 барабар с данъците. Да, точно това говори, че няма стигане, а ти си троли, няма проблем.... :1000 (29):

Аз те дразня нарочно, както ти мен. Квит сме. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но около 120 участия по 5000 лева без ДДС и над 30 банкета по 8000 лева без ДДС правят някъде към 850 000 за година. Според мен е повече от сериозно, за певица без голяма компания зад себе си. Колкото и разходи да има, колкото и отстъпки да прави, а те не са повече от 10-15% за клубове, в които е всеки месец, като сложим и онова в САЩ, че е в долари, направо не знам как ще паднат под 700 000 барабар с данъците. Да, точно това говори, че няма стигане, а ти си троли, няма проблем.... :1000 (29):

ахахахха стига фантазии

 

5000 лв. 8000 лв. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредно доказателство, че Емануела е бетон номер 1 тази година (въпреки, че съм съгласен, че участията й са потрес, но не е като цялостното ниво на жанра да е кой знае какво там). Много бих се накефил Митака да върне наградите и да й даде заслужено главната статуетка.

При мъжете Галин тази година печели категорично в битката с Фики, въпреки че и двамата пуснаха по някой и друг провал.

Радвам се да видя, че Камелия е ТОП 10 въпреки ангажиментите покрай Гласът. От новите имена се радвам за постепенния прогрес на Джулия, аз самия бях на едно от тези 40 участия и мога да заявя, че тя предлага нещо по-добро от всички жени в ТОП 5, освен Алисия. Догодина я виждам да се внедри някъде там.

Къде видя прогреса при Джулия? Участията и са колкото минало годишните и тя тъпче на едно място. Ако имаше потенциал досега да беше станала хитова певица. Но уви тъне на едно място, няма никакъв интерес към нея.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз те дразня нарочно, както ти мен. Квит сме. :3fdb8960598fa63e:

 

Благодаря съвсем сериозно, за което. :1000 (30): Без да го направиш, като се включиш по темата, как щях да напиша горния пост, от който става ясно, че Кама е на върха в чалгата по лични приходи, за 3-та поредна година? Нали това дрънкам от 3 години тук и на хората даже им писна от сметките ми? Ето темата и деня, ме който теглим чертата и всичко става ясно..... Защо напусна Пайнер? Защо работи сама? Защо е сигурна в бъдещето? Защо въобще го направи така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но около 120 участия по 5000 лева без ДДС и над 30 банкета по 8000 лева без ДДС правят някъде към 850 000 за година. Според мен е повече от сериозно, за певица без голяма компания. Колкото и разходи да има, колкото и отстъпки да прави, а те не са повече от 10-15% за клубове, в които е всеки месец, като сложим и онова в САЩ, че е в долари, направо не знам как ще паднат под 700 000 барабар с данъците. Да, точно това говори, че няма стигане, а ти си троли, няма проблем... :1000 (29):

Как така ги изчисли тези 8000 не ми стана ясно? Повече от 3000 едвали някой и дава. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така ги изчисли тези 8000 не ми стана ясно? Повече от 3000 едвали някой и дава. :)

 

Добре де, звънни на ония 2 телефона във фейсбука и и питай колко струва. Дерзайте, дойде времето за това.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде видя прогреса при Джулия? Участията и са колкото минало годишните и тя тъпче на едно място. Ако имаше потенциал досега да беше станала хитова певица. Но уви тъне на едно място, няма никакъв интерес към нея.

Съжалявам, не знам защо съм се заблудил, че чертичката значи, че няма данни какви са й били миналата година. Жалко, че няма прогрес при участията, за разлика от успеха на песните. Струва ми се, ме има потенциал в бъдеще да се развива още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...