Jump to content



Kоя зодия сте?


Guest Kondomcho

Kоя зодия сте?  

67 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Зодия: Лъв

Асцендент: Везни (4-ти градус)

Луна: Скорпион

 

Венера, Меркурий: Лъв

Марс: Везни

Плутон: Скорпион

Юпитер: Стрелец

Нептун, Уран: Kозирог

Сатурн: Риби

 

Общо взето много Огън и Вода. Силно влияние на Лъв и Скорпи. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И един от приятелите ти във форума, с който дори си се виждал на живо е Везни. Съвпадение? I don't think so...

Дам, той ми стана един от най-близките и доверени хора и в живота, не само във форума. Приятелите и близките ми са от различни зодии, но като че ли най-малко се разбирам с Телец, всеки 9 от 10 представители на тази зодия са ми крайно неприятни.

 

п.с. С други Везни не се разбирам особено, твърде са ми нерешителни! Митеш е в последните минути роден, почти Скорпион. ;) Супер клас. Предполагам и това има значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, той ми стана един от най-близките и доверени хора и в живота, не само във форума. Приятелите и близките ми са от различни зодии, но като че ли най-малко се разбирам с Телец, всеки 9 от 10 представители на тази зодия са ми крайно неприятни.

 

Ами щом луната ти е в скорпион, има логика. Телец и Скорпион са в опозиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, той ми стана един от най-близките и доверени хора и в живота, не само във форума. Приятелите и близките ми са от различни зодии, но като че ли най-малко се разбирам с Телец, всеки 9 от 10 представители на тази зодия са ми крайно неприятни.

 

п.с. С други Везни не се разбирам особено, твърде са ми нерешителни! Митеш е в последните минути роден, почти Скорпион. ;) Супер клас. Предполагам и това има значение.

Верно аз бях медиум. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега проверих, че и преди години е имало такава тема, но не под формата на анкета. Исках да направим статистика кои зодии са най-запалени по чалгата.

Не съм запален чалга фен, така че статистиката нищо не показва

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зодия: Везни

Асцендент: Везни (13-ти градус)

Луна: Рак

 

Меркурий: Скорпион

Плутон, Венера

Марс: Стрелец

Нептун: Козирог

Уран, Юпитер: Водолей

Сатурн: Овен

 

 

Жалко, че няма Лъв при мен!

 

пс Кондомчо, очаквам коментар!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слънце, Меркурий, Венера, Марс - Близнаци

Луна - Лъв

Юпитер, Нептун - Козирог

Сатурн - Овен

Уран - Водолей

Плутон - Стрелец

СЛВ, Хирон - Везни

Асц - Рак - 17°, МЦ - Риби - 26°

 

За статистиката на Кондомчо:

Интереса ми към музикален форум го отдавам на У3 Меркурий в 12 дом Близнаци. Влизането като скрит, повече четене, по-малко писане, пасивното включване го отдавам на 12-я дом. :1000 (29): Натално имам акцентирани Близнаци и Нептун. По засилено взех да се интересувам от музика и да чета муз. форуми и сайтове при транзитен Нептун квадрат наталния съвпад на Меркурий и Марс. Дано, като мине аспектът, спра да си губя времето. :1000 (29):

 

Предполагам повечето, които пишат по форуми, са така, с акцент и аспекти - Мерк / Близнаци / 3 дом. Интересуващите се от музика -  Риби / Нептун / 12 дом. По-вманиечените са по Скорпион / Плутон / 8 дом.

 

За музикалния вкус и въобще за това, което харесваме, би трябвало да гледаме разположението на Венера и аспекти й. Чалгата не знам към какво да я отнесем - Нептун, Плутон, Юпитер?

 

Някой, който му е интересно, иска ли да разглеждаме карти на чалгарки? Имам няколко... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слънце, Меркурий, Венера, Марс - Близнаци

Луна - Лъв

Юпитер, Нептун - Козирог

Сатурн - Овен

Уран - Водолей

Плутон - Стрелец

СЛВ, Хирон - Везни

Асц - Рак - 17°, МЦ - Риби - 26°

 

За статистиката на Кондомчо:

Интереса ми към музикален форум го отдавам на У3 Меркурий в 12 дом Близнаци. Влизането като скрит, повече четене, по-малко писане, пасивното включване го отдавам на 12-я дом. :1000 (29): Натално имам акцентирани Близнаци и Нептун. По засилено взех да се интересувам от музика и да чета муз. форуми и сайтове при транзитен Нептун квадрат наталния съвпад на Меркурий и Марс. Дано, като мине аспектът, спра да си губя времето. :1000 (29):

 

Предполагам повечето, които пишат по форуми, са така, с акцент и аспекти - Мерк / Близнаци / 3 дом. Интересуващите се от музика -  Риби / Нептун / 12 дом. По-вманиечените са по Скорпион / Плутон / 8 дом.

 

За музикалния вкус и въобще за това, което харесваме, би трябвало да гледаме разположението на Венера и аспекти й. Чалгата не знам към какво да я отнесем - Нептун, Плутон, Юпитер?

 

Някой, който му е интересно, иска ли да разглеждаме карти на чалгарки? Имам няколко... :1000 (29):

Леле... как ги учите тия неща? :o На мен са ми интересни, но нищо не разбирам... Нептун като прочета и го свързвам директно с 2014 година на Нептун Бийч Слънчев Бряг :D А такива домове... нищо не схващам. Може ли някой да ми направи такова и на мене, ако става по някакъв начин за друг човек де :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле... как ги учите тия неща? :o На мен са ми интересни, но нищо не разбирам... Нептун като прочета и го сдвързвам директно с 2014 година на Нептун Бийч Слънчев Бряг :D А такива домове... нищо не схващам. Може ли някой да ми направи такова и на мене, ако става по някакъв начин за друг човек де :D :D :D

Хоби ми е. :1000 (29): Астрология, номерология, езотерика, окултни работи... :1000 (29): Като ти е интересно, не е трудно. Всичко опира до опит и колко навътре искаш да стигнеш т.е. колко ти се чете и занимава. За да ти "направи такова" ( :1000 (29): ), трябва да ти знае точния час, дата и място на раждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хоби ми е. :1000 (29): Астрология, номерология, езотерика, окултни работи... :1000 (29): Като ти е интересно, не е трудно. Всичко опира до опит и колко навътре искаш да стигнеш т.е. колко ти се чете и занимава. За да ти "направи такова" ( :1000 (29): ), трябва да ти знае точния час, дата и място на раждане.

Ако ти се занимава, би ли направил едно "такова" и на мен. :) Много ми е интересна тази материя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ти се занимава, би ли направилА едно "такова" и на мен. :) Много ми е интересна тази материя.

Напиши ми на лично пол, точен час, дата и място на раждане. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен асцендента ми е: По–скоро.. бъди себе си!

 

– Мари Колева

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...