Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Прозрачен си като найлоново сакче, както и всички Десови, уж Фамтеса мачкала Кама, а все Кама ви е в устата?! :mf_surrender:

 

Изобщо не е така, както твърдиш, защото някои много се удряха по гърдите, че видиш ли ти, Кама без Пайнер е била по - силна, а като гледам е кръгла нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ненка кравата пак ли полудя?

Сама не си вярва, но нека говори за Камелия, само показва около коя се върти целия форум....

 

Ах, колко си ми злобничка с тези тънки устнички...ама към всички ли се обръщаш с женски обръщения...знам, че си безсилен и за това го караш така, но си ми лесен и смешен! :3fdb8960598fa63e:

 

И какво сега? Кама с по - малко участия, а Деса пръска по шевовете.. хем си прибира паричките от Капките, хем и участията повече.. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, колко си ми злобничка с тези тънки устнички...ама към всички ли се обръщаш с женски обръщения...знам, че си безсилен и за това го караш така, но си ми лесен и смешен! :3fdb8960598fa63e:

 

И какво сега? Кама с по - малко участия, а Деса пръска по шевовете.. хем си прибира паричките от Капките, хем и участията повече.. :1000 (19):

Кама се пази да не се амортизира! :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Даааа. До колкото си спомням половината песни дето пя бяха на плейбек, а другата половина си мрънкаше на носа и вееше ръце като диригент. На 2 песни си забрави и текста. Дъно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даааа. До колкото си спомням половината песни дето пя бяха на плейнек, а другата половина су мрънлаше на носа и вееше ръце като дириген. На 2 песни си забрави и текста. Дъно!

 

Истинска певица - да не си знаеш текста на песента и да мяташ ръце като диригент на симфоничен концерт, а да си в чалготека. Деса - Кралицата на излагациите! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:happyppl: Любов, мир и щастие!

Коментирайте, че "Само за минута" е по-голям хит от "Нека да е тайно"! И ако не бяха изтрили първата щеше да пръсне втората и с гледания :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е като се обичате -нека има мир и любов ...

Деса си е много добре,коментирайте Кама и нейното безхитие от 14 години

 

Ще го коментирам така - с 35 участия на 5000 хонорар, целият за нея, много хитовата с 39 на 2500 за нея :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

 

Поредната й излагация. Деса стана като феновете си - вечно бутаща се, дразнеща и нетърпима, а може и преди да е била такава!!! Къде е скромното момиче, което пееше "Само една" и "Пица скитница"?! Липсва ми, от този й период ми стана любимка преди 5 години като изслушах и изгледах творчеството й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха все едно насила са я вързали да я пее.

 

Пусни си и другите клипчета от канала на Каспи - и виж, една Лорена, дето е с 2 песни и пее от 12 години по заведенията се раздава много повече от Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаааааабиби спиш ли добре, отслабваш ли с мен, лъжеш ли с мен, защото аз съм смех..... #баба(деса)Едъното - днес повече от всякога :D #времеЕзаПенсия (отдавна)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжното е от цялата работа, че Камелия пропадна сама за тези три години и нейните нервни и не искат да приемат истината... :hahaha:

 

Ненуж не виждаш ли че колелото се върти, ще видиш когато Кама изкара хит на 60 години и ще казваш на децата - Е тате когато беше като вас мислеше че това е "златната рибка" която изпълнява три желания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненуж не виждаш ли че колелото се върти, ще видиш когато Кама изкара хит на 60 години и ще казваш на децата - Е тате когато беше като вас мислеше че това е "златната рибка" която изпълнява три желания. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма нужда да ти се обяснявам, че Кама е минало - МИНАЛО!! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...