Jump to content


Христина - Злоупотребява с админските си права.


Препоръчани коментари

Свалих репутацията на Христина и получих 3 дена бан и 8 минуса -

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?autoco...3&mid=19895

 

 

 

 

Две неща са жизнено важни за спамерчетата : любимата им певица и репутацията във форума. И тъй като нито ми дреме за чалгарките, нито ще тръгна да плюя която и да била изпълнителка, ще тряскам минуси на поразия, а ако прекалите - и чести и продължителни почивки. Да си знаете!

 

И докато съм на темата, някой готин форумец иска ли малко плюсчета? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се DivaPantera да се е запознал с администраторските права, за да прави тази тема и да говори. По принцип Фикленчето не ме кефи и наистина е хубаво да му забранят влизането. Сега, не знам цялата история, дали наистина Христина злоупотребява или не, но ако наистина го е направила е хубаво, че прави даже тема, за да види momo все пак и да има някакви наказания. Но пак казвам, все пак е хубаво Фиклена първо да се информира за правата, ако го е направил - нека темата стои и momo види.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки има право да цъка минуси, не виждам нищо нередно. Колкото до бановете - те са си заслужени.

Всяко модераторско действие се следи, така че е безмислено да се пускат такива теми.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...