Jump to content



Online: Деси Слава и Галин - Нека да е тайно


Препоръчани коментари

Повече очаквах, снощи не ми хареса особено, днес обаче ме зариби на макс. Галин е супер, визията е уникална, но при Деси не толкова. Тя обаче прави песента, а като пеят на испански звучат най-хитово. Интересът е огромен, ще стане голям хит. Ще е смешно, ако Фикрет вземе певец февруари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази песен наистина прилича на "С мене да вървиш".

Боби Павлов май пак копира Оцко... :whistling:

 

Трактовката на цигулката е същата .. :1000 (24):

 

Наистина много прилича всичко на "С мене да вървиш", но аз мисля, че е търсен ефект. Именно това много ми харесва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е типична за Галин от към звучене, текст .... Изпяването на Деси Слава, лекотата с която гласът й се лее, прави песента адски приятна.

 

Естествено ,че има разлика в гласовите възможности. Нима в дуета с Галена това го нямаше. Така и ме е яд колко тих е целият мастър на В Твоите очи и как Деса е прецакана с цялостния аранжимент. Дори във видеото беше с по-малко кадри.

 

Деси Слава е един от най-уникалните гласове и талантливи изпълнители. Плюс това Гальо си следва линията на обработен глас и рапиране. Но дори и с нормално пеене той пак не може да се мери с Деси.

Всички колеги днес коментираха песента ;) А не слушат чалга...уж..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен наистина прилича на "С мене да вървиш".

Боби Павлов май пак копира Оцко... :whistling:

 

Трактовката на цигулката е същата .. :1000 (24):

А и на паузата на цигулката пак казва оу,ей, което още повече напомня на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се с тази песен Деа да затоври цикълът от тъпи, безмислени и лигави песни и да започне да използва гласовите си възможности и името си за сериозни и качествени проекти! Срамота е една Кали да пуска цяла година по - добри неща от нея!

 

Няма нищо ново в това парче, Галин вече боксува на едно място. Както винаги силна премиера, гледания 1-2-3 седмици и после и тази песен ще бъде забравена! Предните пъти като правеше проекти с Камелия, Джена, Яница и Криси Д имаше винаги нещо различно и свежо, тук само испанските вокали са интересни, а от там нататък ритъм, музика и текст - слаба работа! Ясно е, че е на бързо скалъпен проект без някакви ясни цел и идея! Не всъщност имат ясна цел с това от Пайнер - да се опитаме с последни сили да бутнем Джеси и паралелно с това Галин да има участия в някаква песен всеки месец поне по веднъж! :mf_surrender:

 

 

Клипът също е смотан, доста скучен! Поне Деса е доста добре направена в него, отдавна е нямала толкова приятна визия за очите в клип!

Хит ще бъде бъде това 1-2 месеца, до края на март никой няма да е сеща за подобен дует! Наистина сериозно липсва "ефектът уау" Великански крачки назад след "В твоите очи"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин наистина ли не разбра, че тоя начин на "пеене" или боботене/опит за рапиране или нещо такова, се изтърка още преди 5-6 подобни песни преди това?!! Спешна нужда има да го смени.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен наистина прилича на "С мене да вървиш".

Боби Павлов май пак копира Оцко... :whistling:

 

Трактовката на цигулката е същата .. :1000 (24):

 

Не Боби Павлов, а самия Галин ;дд

Очаквах повече от песента.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки има право да харесва или не дадена песен. Къде са онези сигурните, че песента няма да пожъне успех. Къде, за да им покажа аз как хабибито най накрая бе детронирано!

 

http://popnable.com/music-videos/bulgaria-...neka-da-e-tayno

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...