Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

И защо решихте, че Константин е сърдит?

 

Аз пък мисля, че имаше години, в които Борето трябваше да вземе за певец...

Може би той, Емилия и Райна винаги са били от най-ощетените в тази фирма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Казах това е награда за ЦЯЛОСТНО представяне...Галена взе своята за ИДОЛ, клип и какво още там. Преслава е най-коментираната, търсена, масово одобрявана певица и през 2015 г. Галена винаги е била спорна, та тя не може да изпее на живо една песен, каква певица на годината? Дори нямаше хит като хаваната...айде стига.

 

И как виждаш тези неща, които изброи, като елементи на ПРЕДСТАВЯНЕ, като нещо, което е направила? Тези неща са си при Преслава откакто е на сцена, наградата за постижения през съответна година. Какво постигна Преслава до септември през годината, отново питам. "Пантера" и "В твоите очи" не виждам по какво отстъпват на "Хавана Тропикана". "Стара каравана" също стана хит, "Една жена" се забеляза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е била брутално красива!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

НАЙ-СКАНДАЛНИТЕ НАГРАДИ ЕВЪР!

 

Какво си се вживял? Какво им е скандалното? :D Ужасно скучни са, дори не знаех, че са тази вечер..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още като обявиха дублираните Идоли беше ясно за кого ще са четирите "големи" награди. К'ви бяха тия истерясвания от Фиклената тука :1000 (29):

Коцю и той може да си прави паричките, без да пуска нищо ново оттук нататък, подобно Чипровската. И даже повече от нея, с тая кръчмотека на пъпа на Студентски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е пяла на живо "Генерал" :1000 (10):

Деси Слава не е пяла. :1000 (29):

 

Преслава е пяла "Моето слабо място",а не "На тебе не отказвам". :1000 (10): :1000 (29):

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албум - Глория/Галена

Видеоклип - Галена

Фолклорен изпълнител - Райна

Певица - Галена

Идол - Преслава

 

 

Така щеше да е многоооо по-добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво си се вживял? Какво им е скандалното? :D Ужасно скучни са, дори не знаех, че са тази вечер..

- Галена и Преслава трябваше да си разменят наградите

- Галена не взе "Клип" и я нямаше на концерта

- Ощетиха "На тебе не отказвам"

- Императрица Яни си тръгна без награда

- Константин също остана без нищо

- Не броят Глория за жива, въпреки концерта

 

:feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е пяла на живо "Генерал" :1000 (10):

Деси Слава не е пяла. :1000 (29):

 

Преслава е пяла "Моето слабо място",а не "На тебе не отказвам". :1000 (10): :1000 (29):

 

Сериозно ли?

Тея съвсем полудяха обаче...

 

Десислава не е ли пяла с Галин дуета?

А той пял ли е баладата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво общо имат колегите, с мениджърската дейност на Пайнер? Какви са те в цялата схема освен стока за изкарване на пари от фирмата?

 

Гледам го от страната на Константин. Топ имената на "Пайнер" привличат интерес и клиенти, едва ли след евентуално негово напускане ще се лиши от възможността да забавляват Галена, Фики, Преслава и поне още някои пияните студенти. С някои от тях предполагам, че е и в добри лични отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Галена и Преслава трябваше да си разменят наградите

- Галена не взе "Клип" и я нямаше на концерта

- Ощетиха "На тебе не отказвам"

- Императрица Яни си тръгна без награда

- Константин също остана без нищо

- Не броят Глория за жива, въпреки концерта

 

:feminist_en:

 

– Преслава пак е пяла "Моесто слабо място"

 

:3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е пяла на живо "Генерал" :1000 (10):

Деси Слава не е пяла. :1000 (29):

 

Преслава е пяла "Моето слабо място",а не "На тебе не отказвам". :1000 (10): :1000 (29):

 

 

Галин е закрил сам, така ли? Преса не е имала време да я научи, а по участия от няколко месеца насам единственото, което пее понякога на живо е слабото място и така е минала най-лесно. :D Анелия без Дани Милев бенд не иска да пее явно вече. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имало награди, аз разбирам в последния момент. Това не се е случвало никога, много слаба реклама.

 

Преса мачка, трябваше и песен да вземе, наградата си беше за нея. Много яко са я барнали, искам снимки и видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#254 ПРЕСЛАВА | 2 March.2016 / 22:34

 

СКЪПИ ФЕНОВЕ,

 

АЗ СПЕЧЕЛИХ ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА ЗАРАДИ МОЯ ЮБИЛЕЙ - 12 ГОДИНИ! ДОГОДИНА ИМАМ ЮБИЛЕЙ - 13 ГОДИНИ И ПАК АЗ ЩЕ БЪДА ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА И БЕЗ ДОРИ ЕДНА ПЕСЕН ДА ЗАПИША.

ЗНАМ С КОГО ДА СПЯ!

 

ВАША,

ПРЕСИ :***

Link to comment
Сподели в други сайтове

– Преслава пак е пяла "Моесто слабо място"

 

:3fdb8960598fa63e:

Не разбирам защо не пее "На тебе не отказвам" вече втори път, по-любима ми е от "Хапи" :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е пяла на живо "Генерал" :1000 (10):

Деси Слава не е пяла. :1000 (29):

 

Преслава е пяла "Моето слабо място",а не "На тебе не отказвам". :1000 (10): :1000 (29):

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Айде Деса няма какво самостоятелно да изпее, ама какви са тези простотии от другите две ? Особено Преслава, нали много я искаха за песен на годината няколко човека тук, а тя даже на втори концерт не я пее???

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2012 насам, наградите бяха добри, повечето заслужени но тази година наплатиха за всички тези години в които нямаше много незаслужили :mf_surrender:

 

Как ще не са били, още помня глупости като "Не исках да те нараня" вместо "Пробвай се" за "Дуетна песен", "Няма да съм аз" на Андреа, която стана "Дискотечен хит", "Режим "Неприлична"", която стана "Песен на годината", сигурно има и още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...