Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Армения бяха егати trainwreck-а :wallbash: Тая бездарна ковра спокойно може да я вземе Митака. Бахти, сякаш Галена на награди на кокошарника...

Новата версия на Сан Марино се оказа пълна повърня :mf_surrender:

Гърция също се оказаха голямо разочарование. А когато за първи път им чух студийната версия, ми беше любимата песен...

Най-ужасни бяха Финландия, Исландия и Малта. И Азербайджан впрочем също.

Дори и Хърватия и Русия не ми се сториха нещо особено. Но поне на руснака беше супер впечатляваща хореографията.

Надявам се Холандия и Черна Гора да се класират.

Всъщност, най-много ми хареса Зое... :fuck:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Квалификация:

 

Унгария

Малта

Русия

Хърватия

Армения

Исландия

Холандия

Чехия

Азербайджан

 

На границата:

 

Естония

Сан Марино

Гърция

Босна и Херцеговина

 

Без квалификация:

 

Австрия

Черна гора

Финландия

Молдова

Кипър


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По залози Исландия е на 5-то място, а реално дори не се класира на финал. За разлика от супер яката песен на Австрия, която по залози е 13-та, ама в събота ще я слушаме пак. :Vishenka_05:

Иначе другите 9 са тези от залозите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Естония (не нещо особено като песен, но много як глас извади пичът) и за Гърция (все пак ми се искаше да се класират). Черна Гора подозирах, че няма да влязат.

За сметка на това всички гадории, без Исландия, се класираха :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Естония (не нещо особено като песен, но много як глас извади пичът) и за Гърция (все пак ми се искаше да се класират). Черна Гора подозирах, че няма да влязат.

За сметка на това всички гадории, без Исландия, се класираха :(

 

Ако това са гадориите, кои са хубавите песни???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно най-добрите песни от този полуфинал се класираха.

Яд ме е за Исландия, можеше да е на мястото на Кипър, които странно как се класираха ,а Гърция (майка им) не ..

 

Изключително много се надявам Сергей да НЕ спечели, просто защото не е нищо особено откъм песен.

 

Евала на унгареца, страхотен глас извади, както и сценография за разлика от Сергей, който гледаше като девойка, подскачаше като девойка и преиграваше като ощипана девойка.

 

 

Втория полуфинал ще е АД!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път гледам и проследих от 6-та до последната песен. Азербайджан най-много ми харесаха и е моя фаворит от тази вечер. А Босна и Херцеговина наистина си бяха чиста чалга. Представянето на Армения също беше добро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това са гадориите, кои са хубавите песни???

Ми то май такива нямаше. Но, както писах вече, Малта, Азербайджан, Унгария бяха сред най-противните песни в целия полуфинал.

От друга страна, Кипър, Холандия, Чехия ми харесват от класиралите се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Армения бяха егати trainwreck-а :wallbash: Тая бездарна ковра спокойно може да я вземе Митака. Бахти, сякаш Галена на награди на кокошарника...

Новата версия на Сан Марино се оказа пълна повърня :mf_surrender:

Гърция също се оказаха голямо разочарование. А когато за първи път им чух студийната версия, ми беше любимата песен...

Най-ужасни бяха Финландия, Исландия и Малта. И Азербайджан впрочем също.

Дори и Хърватия и Русия не ми се сториха нещо особено. Но поне на руснака беше супер впечатляваща хореографията.

Надявам се Холандия и Черна Гора да се класират.

Всъщност, най-много ми хареса Зое... :fuck:

Ъ what... много неща можеш да кажеш за Ивета, ама че е бездарна точно? :mf_surrender: Я си пусни пак изпълнението, че си се изказал неподготвен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Армения направо ги отвя!!! :Vishenka_05: Много се радвам и за бонбона от Австрия, голяма сладурана и супер песен. Холандия също ми хареса, обаче не е нищо интересно, преди 20-30 години всяка втора кънтри песен беше такава, сценично също. Русия не ме грабна на живо, много изкуствено ми дойде. Всичко е точно при класирането без Азербайджан, кошмарно фалшиво изпълнение, ама тях си ги бутат. Хърватия извади късмет със силна песен и правилно пеене, че иначе беше визуален кошмар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивета просто навря в кучи гъз цялата конкуренция. Ето така се пее, ето така се държи на сцената човек. Моля се за чудо и да победи! Кралица!

 

Също много се изкефих на Габриела - умрях от кеф, като се класира - за първи път Чехия на финал, евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивета просто навря в кучи гъз цялата конкуренция. Ето така се пее, ето така се държи на сцената човек. Моля се за чудо и да победи! Кралица!

 

Също много се изкефих на Габриела - умрях от кеф, като се класира - за първи път Чехия на финал, евала!

Не се моли,а готви телефона и гласувай като истерик/чка събота за кралицата !

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път реших да го гледам това нещо. Днес си го върнах и 90% от песните ги "слушах" с превъртане - страшни бози.

Единственото парче от първия полуфинал, което бих си свалила и слушала доброволно, е това на Холандия и то не защото е нещо кой знае какво, а защото аз принципно такава музика слушам. Песента на Австрия пък беше много сладка - допадна ми.

Като шоу Русия смазаха. Песента е отвратителна, но представянето беше уникално.

 

Утре е другият полуфинал, нали?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно кои се класираха?

Мойте фаворити от първата вечер там ли са: Чехия, Кипър и Австрия

Кипър защо изобщо не са дисквалифицирани :mf_surrender:

Песента им е кавър! Не възможно е никой в Европа да не е чувал оригинала :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено по-силният полуфинал ще е утрешния! А сега по темата - наистина впечатляващи за мен бяха Армения и Русия. Майка Русия показа шоу за чудо и приказ, нищо ама нищо общо с миналогодишния победител от Швеция. Сергей пя доста добре, очаквах да е по-зле на живо изпълнение, но не. Като нищо може и да се ходи пак в Русия догодина за Евровизия. Армения от своя страна показа гласище и как и с малко ресурси може да се направи доста. За мен това са 2 от 3-те ми фаворита, естествено Поли е №3!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Армения бяха егати trainwreck-а :wallbash: Тая бездарна ковра спокойно може да я вземе Митака. Бахти, сякаш Галена на награди на кокошарника...

 

Пхахахаах, тръгнал да ми сравнява поклащащите се чалгарки с Ивета. Нито галена може да изпее такава песен на живо, нито пък има излъчването ѝ. Иска ти се в Пайнер да бяха с такава осанка селяндурките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахаах, тръгнал да ми сравнява поклащащите се чалгарки с Ивета. Нито галена може да изпее такава песен на живо, нито пък има излъчването ѝ. Иска ти се в Пайнер да бяха с такава осанка селяндурките.

Говорим за песен а не за визията на изпълнител. Помни ми думата няма да спечели!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...