Jump to content



Online: Джорджано ft. Кристиана & Силвър - 1001 нощ


Препоръчани коментари

Както си пее Силвър в песента - "Тъпотията няма край..."

Защо са откраднали идеята от песента "Барабанче" да се споменават цитати от други песни?

 

И Роксана, и други са го правили преди Барабанчето. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Извинявайте, какъвто и да е Пайнера, той това не би позволил да бъде нито в каталога му, нито да се излъчва по телевизията му или пък логото му да стои под тази песен.

 

Колко бози и гнусотии изцвъка Ломската курвентия и той нямаше нищо против да застане с името си зад тях? Това тук е същата история! Чалга феновете им се кефите на подобни какафонии, за съжаление и това ще го направите хит! Иначе мен ми е безразчлино, в дискотеките основно вече се смесват песните все едно са на двама изпълнители - един мъж и една жена! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да си приличат с други, обикновено в песните на Оцко все е имало по нещо готино и зарибяващо, но това нещо вече е ужасно. Крадена какафонична "песен", бездарни "певци" звучащи зле дори след обработка. Пълен потрес! Успех на Оцковата компания с такива проекти! :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази песен само Джорджано цепи мрака. КАто гледам как растат гледанията и коментарите - вече е хит. Силвър и Кристияна от край време не мога да ги изтрайвам, ама Джорджано яко унижава Криско :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва е адската зарибявка, ега ти :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Обаче Джорджано не трябва да го обработват въобще, най-готин е, когато е натурален ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко....всъщност, доста ме е срам да си го призная, но е факт. че ме зариби до степен последна. Цяла вечер ми е на рипийт. Даже Джорджи не ме дразни, повече ме дразни онова цвилене на Силвър. Всичко останало е окей :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...