Jump to content



Online: Теди Александрова - Чалга пеперудки


Препоръчани коментари

Аман от простотиите на тая нагла девойка. Откъде накъде точно тя ще слага етикети, след като е нарицателно за долнопробна чалгаджийка? :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Александрова си осигурява заслужен плей по клубовете за следващите 3-4 месеца...Пълна непукистка, доколкото знам текстът е с цитати от нейни колежки за нея... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Като не ви харесва, не слушайте - айде, стига с тоя псевдоморал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александрова си осигурява заслужен плей по клубовете за следващите 3-4 месеца...Пълна непукистка, доколкото знам текстът е с цитати от нейни колежки за нея... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Като не ви харесва, не слушайте - айде, стига с тоя псевдоморал!

Всеки има право да изкаже мнение за която и да е, било то и негативно. Защо Александрова трябва да е изключение? Съмнявам се да не се е досещала, че няма да предизвика само положителни коментари с такива проекти, така че нека коментират хората както решат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докога ще се търпи тая пача в Пайнер, докога ПИТАМ!!! Докога тая пошлост, вулгарност, цинизъм, евтиния и простащина! Заради такива тъпи курви няма да се приеме чалгата никога на сериозно и изпълнителите, които правят стойностни песни няма да се оценяват, заради такива помии! Вън от Пайнер и от музиката изобщо, тоя миндил не заслужава и 1 секунда ефирно време, вън вън вън!!!

 

Пайнера да не е луд да изпусне още една златна кокошка? Единствената истински яка мадама във фирмата!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко прекалява понякога, но просто е уникално яка мацка и не знам как да го обясня, но някак кефи колко е безсрамна и как не ѝ пука, ако не е почнала вече, скоро колежките наистина може да ги кара да се чувстват застрашени яко. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александрова си осигурява заслужен плей по клубовете за следващите 3-4 месеца...Пълна непукистка, доколкото знам текстът е с цитати от нейни колежки за нея... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Като не ви харесва, не слушайте - айде, стига с тоя псевдоморал!

 

Пеше, аз винаги съм се дразнила на псевдоморалистите и хората, които плюят дадена песен, а после избухват на същата......признавам си, че и аз съм го правила на песни на Азис примерно. НО това нещо е покъртително...няма оправдание за такива като Теда, просто няма. Това е тотална деградация...айде и други изпълнители имат пошли текстове, но това нейното вече минава всякакви граници! Интелигентен човек си, фен на Глория...не може да толерираш това! Пайнер трябва да се изчисти от тази помия. Не може да изискваш да те приемат на сериозно, при положение, че имаш такива изпълнители в каталога си, това е някакъв абсурд.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеше, аз винаги съм се дразнила на псевдоморалистите и хората, които плюят дадена песен, а после избухват на същата......признавам си, че и аз съм го правила на песни на Азис примерно. НО това нещо е покъртително...няма оправдание за такива като Теда, просто няма. Това е тотална деградация...айде и други изпълнители имат пошли текстове, но това нейното вече минава всякакви граници! Интелигентен човек си, фен на Глория...не може да толерираш това! Пайнер трябва да се изчисти от тази помия. Не може да изискваш да те приемат на сериозно, при положение, че имаш такива изпълнители в каталога си, това е някакъв абсурд.

 

Къде казах, че я харесвам, но не ми и пречи по някакъв начин - факт е, че това ше събаря дискотеки и тук половината ше въртят кючеци на него...На пайнера му е през логото - в касичката капе - от участия, от монетизация и т.н. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде казах, че я харесвам, но не ми и пречи по някакъв начин - факт е, че това ше събаря дискотеки и тук половината ше въртят кючеци на него...На пайнера му е през логото - в касичката капе - от участия, от монетизация и т.н. :1000 (19):

 

На мен ми пречи, защото заради такива като нея хората ми казват "Как може да слушаш тая музика" и като им кажа да си пуснат Емилия или Глория, за да чуят нещо наистина стойностно, те ми се смеят подигравателно. И са прави.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам Теди Александрова пред Гера-Никола ☺

Теодора е супер яката мацка!

Парчето ми беше тъпо в първия ден, но ся не го спирам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеше, аз винаги съм се дразнила на псевдоморалистите и хората, които плюят дадена песен, а после избухват на същата......признавам си, че и аз съм го правила на песни на Азис примерно. НО това нещо е покъртително...няма оправдание за такива като Теда, просто няма. Това е тотална деградация...айде и други изпълнители имат пошли текстове, но това нейното вече минава всякакви граници! Интелигентен човек си, фен на Глория...не може да толерираш това! Пайнер трябва да се изчисти от тази помия. Не може да изискваш да те приемат на сериозно, при положение, че имаш такива изпълнители в каталога си, това е някакъв абсурд.

 

Представяш ли си каква скука би било, ако всички са "стойностни" и "порядъчни"?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александрова си осигурява заслужен плей по клубовете за следващите 3-4 месеца...Пълна непукистка, доколкото знам текстът е с цитати от нейни колежки за нея... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Като не ви харесва, не слушайте - айде, стига с тоя псевдоморал!

Много е луда !!

Айде стига се превземахте , кефите се на 100 кила и Криско , а тая ви била вулгарна .

Мене супер много ме зариби , просто е намерила много хитова формула - рапиране + чалга вокАли .

И забележете от Зънгър лаке насам няма празно . Сега и гледам и клиповете , че тя е с 3 клипа над 10 млн . , Много ти е луд и тя върви натам , нормално да предлага това което и искат .

Лятото пусна уникална песен , но кой я забеляза ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми пречи, защото заради такива като нея хората ми казват "Как може да слушаш тая музика" и като им кажа да си пуснат Емилия или Глория, за да чуят нещо наистина стойностно, те ми се смеят подигравателно. И са прави.

Аз те разбирам, Руже, но се чудя защо се занимаваш да се обясняваш на някакви никакви.

Във всеки жанр има изцепки. Тия, с които спориш, да не са академици от БАН и да слушат само оперети? Попитай ги знаят ли СЕМ кого санкционира досега.

Не е твой проблемът, че страдат от предразсъдъци.

Мен Теда също ме дразни, но не ми пречи - просто не я отразявам. А и тя прави всичко за ебавката, което донякъде е забавно. Така че в този ред на мисли и тя си носи отговорност.

Нали трябва да има такива изпълнители, за да оценим стойностните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е луда !!

Айде стига се превземахте , кефите се на 100 кила и Криско , а тая ви била вулгарна .

Мене супер много ме зариби , просто е намерила много хитова формула - рапиране + чалга вокАли .

И забележете от Зънгър лаке насам няма празно . Сега и гледам и клиповете , че тя е с 3 клипа над 10 млн . , Много ти е луд и тя върви натам , нормално да предлага това което и искат .

Лятото пусна уникална песен , но кой я забеляза ?!

 

Брато, разбирам да следва някакъв "комичен" и "осмиващ" стил като Еминем и Пинк в много от клиповете и парчетата си, но тя е отвратителна, пошла о изглежда като селски манаф! Не се правят така нещата! Забелязвам какви хора я слушат и се кефят, най - големите долнища като цяло...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тедито отново вади як парцал :g2: Браво и казвам за това, че каквото си реши това прави, а не си вкарва някакви комплекси от мнението на останалите. Само Фики и Александрова по дискотеките - оле! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брато, разбирам да следва някакъв "комичен" и "осмиващ" стил като Еминем и Пинк в много от клиповете и парчетата си, но тя е отвратителна, пошла о изглежда като селски манаф! Не се правят така нещата! Забелязвам какви хора я слушат и се кефят, най - големите долнища като цяло...

Еми честно казано мен ме кефят песните и , но не смятам чче съм долнище .

Особено тая Дай ми свобода ми е страшно любима !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото пусна уникална песен , но кой я забеляза ?!

Това дава отговор на въпроса колко потенциал има в нея - щом впечатлява и трупа гледания с мазни кючеци, вулгарни клипове и мега кифленски визии, а стойностните й песни дори нейната многомилионна публика не отразява.

Да не говорим, че циганин да рапира ми е най-любимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дава отговор на въпроса колко потенциал има в нея - щом впечатлява и трупа гледания с мазни кючеци, вулгарни клипове и мега кифленски визии, а стойностните й песни дори нейната многомилионна публика не отразява.

Да не говорим, че циганин да рапира ми е най-любимо.

Да , всеки си намира линия по-която прави. схеми . Аз лично Теда не я виждам в ролята на Галена - със скъпите клипове и уникални песни , нито в на Цвета , нито дори в на Яница .

Предпочитам нейните кючеци , от колкото тея на Джамайката , Стораро и други мангали . А и нека да не забрВяме , Азис прави милиони от именно тоя тип песни !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , всеки си намира линия по-която прави. схеми . Аз лично Теда не я виждам в ролята на Галена - със скъпите клипове и уникални песни , нито в на Цвета , нито дори в на Яница .

Предпочитам нейните кючеци , от колкото тея на Джамайката , Стораро и други мангали . А и нека да не забрВяме , Азис прави милиони от именно тоя тип песни !

 

Азис не псува в песните си, не се полива с мляко в клиповете си и определено има повече тежест от тази въздухарка, която си помисли, че с 2 песни може да ''ги мачка в Пайнера" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис тръгна с кючек линията в последните 5 години, когато попфолка се измени като цяло и той не се подложи на Оцковизация, а атакува с Хоп, Сен тропе и т.н. Отделно творчеството му е доказало се с качествени песни, убийствени балади и т.н.

Нямам нищо против Александрова - циганки винаги е имало в бранша, правещи песни за този етнос - Бони, Софи, Щилян, Коньо, Хабиби, Малките Кристалчета ( :D ) и т.н., и т.н., но никога продукцията насочена към циганския таргет не е била на толкова грозно ниско ниво , и същевременно така подкрепяна от Пайнер, както той дава поле за изява на Теда, Роксана, Илиян, че дори и Фики за там го гласят.

Но това явно е бъдещето не само за Пайнер и чалгата, но и за държавката ни :( Тази нарастваща тенденция в жанра, обаче, съвсем ще накара българите да забравят за Планета Пайнер и да се насочат към поп музиката, от което губят велики имена и талантливи певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докога ще се търпи тая пача в Пайнер, докога ПИТАМ!!! Докога тая пошлост, вулгарност, цинизъм, евтиния и простащина! Заради такива тъпи курви няма да се приеме чалгата никога на сериозно и изпълнителите, които правят стойностни песни няма да се оценяват, заради такива помии! Вън от Пайнер и от музиката изобщо, тоя миндил не заслужава и 1 секунда ефирно време, вън вън вън!!!

 

Всичките певици са курви и пеят за ебане. Не виждам особена разлика между тях и Теда. Изобщо всичкото това, което си написала е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките певици са курви и пеят за ебане. Не виждам особена разлика между тях и Теда. Изобщо всичкото това, което си написала е смешно.

 

Нека да съм смешна и да не слушам такива повърни, а ти като несмешен си ги слушай- няма лошо, въпрос на вкус.

 

Само едно последно нещо и спирам, щото ме е гнус да пиша за тая отрепка. Замислете се ако имате деца, дали ще сте ОК да слушат и гледат Т.А. Не искам отговор, въпросът е реторичен.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да съм смешна и да не слушам такива повърни, а ти като несмешен си ги слушай- няма лошо, въпрос на вкус.

 

Само едно последно нещо и спирам, щото ме е гнус да пиша за тая отрепка. Замислете се ако имате деца, дали ще сте ОК да слушат и гледат Т.А. Не искам отговор, въпросът е реторичен.

 

Мен би ме било срам и другите да слушат. ;) Не разбирам с какво я сравняваш? Стандартна чалга. И преди е имало такива, и след време по-интересна ще излезе. Пак това ще пишеш.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...