Jump to content



Online: Ваня feat. Джена - Все ти го отнасяш


Препоръчани коментари

За пореден път ми е трудно да разбера какво пее когато е записвала с Оцко.Този човек е лишен от слух ..тя едвам се чува.Мега некадърно смесване.

Клипа е страхотен, брутален монтаж.Ваня попринцип има потенциал ако спре да работи с Оцко :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Когато не свирят цигулките, музиката е много постна и стерилна, куха направо, звучи като демо.

Не ми харесва Ваня, откакто влезе в Пайнер - нито една песен не й запомних или чух втори път, нито някъде са ги пускали...

Тази й е може би най-добрата, до голяма степен заради цигулките и увиванията на Джена. Припевът е леко зарибяващ като изпяване, но не и като текст.

Да направи нещо нормално, мелодично, каквото е показвала и преди...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е! Евала, Ванче,само така!

Трудно е в тази Пайнерска джунгла, но ето че с всеки успех си по-добра!

Дано с Дамян продължават да инвестират в готини клипове!

Песента като от Оцко е на доста високо ниво. Няма го мангалския мъжки вокал, какъвто винаги предлага. Вокалите на Джена стават, но речетатива е тъп. Тъй като засяга и се обръща към приятелка, можеха да разиграят диалог, но нещо не е доизмислено. Включването на Галин в същия момент от песента на Анелия, например, се е получило много по-ефектно.

Евала на Ваня и за още нещо - шоу Пандора! Наистина е добра идея по време на клубните й участия да има балет, които да е по-екстравагантен, по-ефектен. Много искам да отида на нейно участие. Дано мога когато съм в Сф.

Отново за песента - зарибяващ припев, готин текст. Цунами много не ме кефеше. Принцеса беше ОК. Естествено Ваня вече си има мега хит - Нокаут, какъвто доста певици чакат с години. Не виждам повод за притеснение от работата й с Пайнер. Доста неща пусна, всичко гледа да изпипа и да е от топ композитори.

Аз я харесвам. Носи нещо различно, има излъчване, фатална, но и много секси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен и Ваня е красива в клипа. Единственият минус е, че наистина можеха да доизмислят частта на Джена, да бъде като диалог между двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен няма спирне, не очаквах така да ме зариби, обаче ми е на replay и постоянно я слушам. Ваня с първи голям хит в Пайнер според мен!

 

"На нея си давам реда, любовта, нека всичко му има", ей това е мега доброто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че уцели. Просто музиката е супер добра и обработката на гласа й в припева. Макар накрая да губи темпо със безсмислената част на Джена и ужасното смесване в самия край, от което заболява ушите, всичко друго е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се гордея с Ванчето че новата песен на Деси Слава още не я е минала по гледания! :3fdb8960598fa63e:

Само ме е яд, че най-стойностната й самостоятелна песен в Пайнер - Неблагодарник, не удари 1 милион :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...