Jump to content



Оцко прави музикална компания!


Препоръчани коментари

Джина Стоева, Ивена, Пепа, Крум, Кристияна, Стефани, Ангел, Камелия, Андреа, Траяна. Тези предполагам, че ще се намъкнат в новата компания, а иначе в тези два линка има списък с напусналите изпълнители от Пайнер и Ара през годините.

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%...%BD%D0%B5%D1%80

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%...%B7%D0%B8%D0%BA

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джина Стоева, Ивена, Пепа, Крум, Кристияна, Стефани, Ангел, Камелия, Андреа, Траяна. Тези предполагам, че ще се намъкнат в новата компания, а иначе в тези два линка има списък с напусналите изпълнители от Пайнер и Ара през годините.

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%...%BD%D0%B5%D1%80

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%...%B7%D0%B8%D0%BA

 

 

Само Крум и Кристиана... И на Траяна са звъняли.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Крум и Кристиана... И на Траяна са звъняли.. :D

Е как само Крум и Кристиана, другите 19 изпълнители от къде ще му дойдат? Траяна май не харесваше много композициите на Оцко. Тя предпочиташе Биолчев и Калин, а в началото щеше да е при Митко Петров, но той я отряза и избра Димана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер ! Нужна е конкуренция, за да се случва нещо в този жанр. Интересно кои ще са тези 20 изпълнители ??? Засега съм сигурен, че ще видим : Крум, Даяна, Ивена, Джина, Стефани, Кристиана, но кои още ... ? Интересно ще ми е да видя какво ще се случи с компанията, но според мен, за да има успех Оцко трябва да спре да работи с пайнер !

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо си мислите, че всички ще са някакви известни и познати на публиката... да не стане така да събере вътре половината бездарници като DSTV или Тянков...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо си мислите, че всички ще са някакви известни и познати на публиката... да не стане така да събере вътре половината бездарници като DSTV или Тянков...

 

Защото не сме си заврели главите в задниците и се досещаме, защо е това масово напускане на АРА и Диапазон, както и частично на Пайнер..... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не сме си заврели главите в задниците и се досещаме, защо е това масово напускане на АРА и Диапазон, както и частично на Пайнер..... :1000 (19):

Ами дано да е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам Фен Тв#2 . Предвиждам лек успех в началото,защото още се слуша Оцко,но по скоро се перат пари. Нямат творчески ресурс за реална конкуренция на Пайнер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолк изпълнители[редактиране | редактиране на кода]

Ангел

Андреа

Бриана

Виктория

Даяна

Дебора

Dillan

Джина Стоева

Джорджано :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ивена

Камелия

Кристиана

Крум

Лейла

Летисия

Славена

Соня Иванова

Стефани

Траяна

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия Оцко ѝ е предлагал от работата си, даже няква песен беше казала, че обмисляла, обаче тя в крайна сметка излязла в друго изпълнение, не уточни обаче за коя става въпрос. Според мен би приела за песен, ако е нещо различно от шаблонните му. За продуцентски договор.. зависи от договора. За договор относно ротация може би е по-вероятно, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен този списък е измислица.

И аз така мисля. Чак пък ВСЕКИ ЕДИН изпълнител някога напуснал музикална компания да се присъедини към Оцковата, не ми се вярва. Иначе и аз се съмнявам да има успех за дълго - той сега не може да смогне и им пробутва шаблонни песни с цигански вокали, пък камо ли ако 20+ изпълнители разчитат само и единствено на него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната компания, тип Китаеца, която ще фалира за половин година.... :lol: Само утрепки..и като виждам, че Крум им е най-силния хаха, представям си другите...Можеше да е "бездар мюзик"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната компания, тип Китаеца, която ще фалира за половин година.... :lol: Само утрепки..и като виждам, че Крум им е най-силния хаха, представям си другите...Можеше да е "бездар мюзик"!
Кристиана е много по-силна, може и да е бездарна, но е много по-интересна на всички :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана е много по-силна, може и да е бездарна, но е много по-интересна на всички :Vishenka_05:

 

Това сериозно ли?? :1000 (10): Тази беше ходеща пародия...може би най-бездарната и неадекватна женица излизала последните 10 години..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сериозно ли?? :1000 (10): Тази беше ходеща пародия...може би най-бездарната и неадекватна женица излизала последните 10 години..
И има два големи хита тази година :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И има два големи хита тази година :Vishenka_05:

feat. Фики

feat. Джорджано

 

Добре, че беше викнала нашумели лица да се включат с по 2 реда, че да види и тя популярна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

feat. Фики

feat. Джорджано

 

Добре, че беше викнала нашумели лица да се включат с по 2 реда, че да види и тя популярна песен.

"Диги дай, дай" си стана хит и без ft.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вече няколко пъти ви се каза, че зад тоя проект не е просто поредния решил да прави чалга компания, а хора с пари. И ще имат собствена телевизия, за разлика от други.

 

Само тия два факта са достатъчни, да не ги отписваме директно и на секундата.

 

На теория от друга страна, с вехти, и то точно в тоя случай бая фехти, курви като Крум или Даяна, курви нов бардак не се прави, ама все тряя се отчита някъф оборот, за пред данъчните.

 

От разните там изоставили монополиста и конкуренцията, ако са подписали договори разбира се, а не просто са дали клипове за ефтина или направо безплатна ротация по новия канал, вероятно накето им е предложил вътрешни цени за негови песни. Колкото и да са зле и конвейерни, явно на някаква хипотетична публика, която е къркана по кръчмотеките до сред нощ, ги харесва.

 

ГОЛЕМИЯ ВЪПРОС Е, Какво ще прави кокошарника без ефтини оцкови бози, или още по-точно, колко точно ще затъне без неговата продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Диги дай, дай" си стана хит и без ft.

Така е, ама то оставаше и една успешна самостоятелна песен да няма, при положение, че е жена на топ-композитор, който се старае на 100% за нея - смятай за какво бездарие става въпрос, щом само една самостоятелна й се отличи от всички добри парчета, които Оцко пропиля за нея. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...