Jump to content



Online: Мария - Твоите 100 лица


anelia

Препоръчани коментари

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубав оригинал - хубав кавър! Принципно такава стилистика песни са ми от най - любимите. Мария прави добри проекти в последно време, поне като "гълта", да ги дава парите за качествена продукция, с която може да се гордее. Харесва ми, че е тръгнала малко по следните на Янева. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва главно заради текста, няма една рима, която да си е на мястото. Безумно е това, което прави всеки път точно с това. Страхотна музика, аранжимент, видео, но сякаш някой й е нахвърлял думички, които тя е наместила по мелодията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитах да дам втори и трети шанс, само защото гръцките кавъри намаляха, а Мара избра хубави песни, но - стигне ли се до припева, всичко умира. Бързала ли е да я пусне, не знам ... Текста на припева е много куц и наблъскан. Жалко. Няма да я пусна повече. И това "милион в ръцете ти" сме го слушали, даже ми е любимата фраза от песента на Цура. Малко от малко да мислят, като пускат песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Снощи открих оригинала :D Ако съчетаем българския аранжимент с гръцкото изпяване ще е бомба. Просто гръцката версия идва по-малко ударна, а на Марчеллис гласът е малко слаб. :Vishenka_05:

Но иначе ми харесва накъде я духа вятърът Марчето :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...