Jump to content


Татяна: За да се говори значи има нещо...


Препоръчани коментари

Любимото ми интервю с Татяна, много хубаво ги сложи на мястото им всички. Погледите на Магда и Юнона в този момент са уникални. :D

 

Oт 17:42 мин. ЦЪК

 

Какво мислите вие за този тип певици? Равнопоставени ли са нещата между тези които със собствени средства влагат в клипове и песни и тези, които ги получават на готово? Тук се сещам и една реплика на Ивана, че вече всичко е пари срещу пари. Кой е виновен за да стигнат нещата до тук, феновете да са разглезени на супер продукция от някои и да омаловажават труда на тези, които влагат каквото могат? Не дойде ли период в който има ужасно бълване от някои на песни, каращи и другите да го правят за да се задържат и по този начин това да повлияе на сегашната ситуация последните години да има много малко песни оставащи във времето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да правиш теми за интервюта от преди сто години.

 

Вникни в темата, а не само да се заяждаш защото вчера ти направих забележка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всяко дърво свирка не става. Татяна дори и с богат спонсор до себе си не би надскочила определено ниво. Няма осанката на голяма звезда като Глория, нито излъчването на Анелия или Преслава да речем. При нея нещата са от всичко по малко.

Това, че не е харесвана, както други не е поради липса на грандиозни клипове или скъпи песни.На мен лично не ми харесват песните й, с изкл. на 1-2, защото нейният глас не ми въздейства, както на Даяна например, която също няма богат спонсор, но компенсира с уникален глас. Дори последната простотия "Просто жестока" започна да ми харесва, точно заради изпълнението.

И не е до пари. Ако ставаше само с пари Ани Хоанг и Оцковият Гущер до сега да бяха певици на годината и големи имена.

А на Татяна като и е трудно защо стои в чалгата? Стига са мрънкали треторазрядните. За да са такива значи има защо.

 

П.П. Нямам лично лично към Татяна и нейният фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ние сме потребители на тази музика. Мен какво ме интересува откъде вземат пари, важното е да ми се предлага добър продукт.

 

Оценявам това, че певици като Анелия нямат спонсори и въпреки това правят уникални неща, но като теглим чертата Галена и Цветелина Янева имат много по-впечатляващи проекти и това не може да им се отрече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всяко дърво свирка не става. Татяна дори и с богат спонсор до себе си не би надскочила определено ниво. Няма осанката на голяма звезда като Глория, нито излъчването на Анелия или Преслава да речем. При нея нещата са от всичко по малко.

Това, че не е харесвана, както други не е поради липса на грандиозни клипове или скъпи песни.На мен лично не ми харесват песните й, с изкл. на 1-2, защото нейният глас не ми въздейства, както на Даяна например, която също няма богат спонсор, но компенсира с уникален глас. Дори последната простотия "Просто жестока" започна да ми харесва, точно заради изпълнението.

И не е до пари. Ако ставаше само с пари Ани Хоанг и Оцковият Гущер до сега да бяха певици на годината и големи имена.

А на Татяна като и е трудно защо стои в чалгата? Стига са мрънкали треторазрядните. За да са такива значи има защо.

 

П.П. Нямам лично лично към Татяна и нейният фен.

 

Тук не става въпрос за Татяна, но те понякога се иска да се вникне в нещо, ане да ми пишеш какво харесваш и не. Не става въпрос за твоя вкус, темата е различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парите не помагат в този случай. Може да имаш пари, но започвайки да градиш определен имидж като на Андреа да кажем в 2009-10 година (клипа на "Докрай" се сещам) , зависи дали на самата певица й отива, дали изглежда адекватно.. примерно ако пуснеш Рени с тази визия или Райна, ще е супер смешно, просто трябва да имаш харизма, излъчване , да го носиш в себе си - не се купува това... - толкова по отношение на провокативния имидж..

 

А по отношение на клиповете и песните - на Джена примерно имаше една "Вземи сърцето ми", супер елементарен клип, а стана хит. След това "Моли се да не почна", отново елементарен клип, нискобюджетен, но хитова песен... но самата певица има специфичен, разпознаваем глас, аз на това го отдавам превръщането на песента в хит, начина на поднасяне. Текстовете й са интересни също, но самия изпълнител придава едно определено звучене на текста.. ако да кажем онова " Да не си подписал с мене в общината?" и всички тези фрази от "Спри да ми досаждаш" ги изпее Гергана, ами тя е една кукличка, миловидна, не й ходи да пее такива текстове, някак си поне на мен не ми стои, ще е нелепо и не виждам какъв хит ще стане?? Просто въпроса според мен е да улучиш твоята песен, която ти можеш да поднесеш, която се вписва в цялостния ти имидж, оттам стоиш убедително, излъчването ти го има и всичко.. според мен въпрос на харизма, все пак трябва публиката да те хареса.. а как става това? Парите много могат да помогнат, но там където има качества, които да се доразвият, да се извади най-доброто..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...