Jump to content



Ако бяхте шеф на Пайнер какво бихте променили във фирмата?


Препоръчани коментари

1. Правя конкурс отново на всички изпълнители с оркестър кой може и кой не може да пее.
2. Премахвам тези, които не заслужават да са във фирмата.
3. Ще направя реално гласуването за наградите.
4. Ще добавя нови водещи по концерти.
5. Всяка песен ще се проверява дали е крадена отнякъде или не е.
6. Махам еднаквото звучене! Който може само едно и също напуска, който може винаги различни неща - остава.
7. Наемам нови текстописци, композитори, режисьори и графични дизайнери.
8. По концерти няма да има влияния кой каква награда е взел, че да закрива! Ще бъде пускано онлайн гласуване кой да закрива съответния концерт.
9. Бих се постарал всяка година да правя конкурси за нови изпълнители.
10. Щях да влагам пари и да бутам не само новите изпълнители, но и старите, които вече не правят нови песни.


Това е :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свиквам общо събрание на съдружниците в ООД за прекратяване на дружеството: Оценяване на капитала и пасивите и ако има останало се осчетоводява и взима в кеш.

Шеф на Пайнер няма в смисъла на тази дума.

Евала, за всичко постигнато, но в момента има един чичко, който се чуди как да "смаже" колелото, което бе свикнало да се върти по един начин в негова полза, но именно грешната насока, в която всички ТЕ работят и работеха, доведе до този срив във фенската маса, тотална неграмотност на "творенето" на попфолк песни и летаргичния прием на имена като Преслава в Димитровград. Аз не съм очаквал чалгата да падне толкова ниско, но беше ясно предвид начина на правене на бизнес в последните 10-12 години. Жалко, много жалко. Не виждам дори какъв смисъл виждат големите 10-ина имена (пионерките+най-актуалните сега) в правенето и харченето на пари за попфолк. Няма бъдеще. Вижда се какви турнета правят поп и хип хопа и каква маса хора ходят и каква истерия предизвикват. Вижда се, как Пайнер не може дори концерт за юбилея си да направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината наистина винаги съм се чудел, защо очевидно безнадеждни каузи като Биляна, Милица, Соня Немска, Денис, Експоуз, Юнона и т.н се държат...Освен ако не са роднини на техни познати или нещо такова, нямам логично обяснение. То е очевидно, че след като на някой не се е получило с години, няма как да стане. Това са излишни разходи във фирмата. Има и пеещи такива, но като нямат харизма, пак няма смисъл да бъдат държани...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината наистина винаги съм се чудел, защо очевидно безнадеждни каузи като Биляна, Милица, Соня Немска, Денис, Експоуз, Юнона и т.н се държат...Освен ако не са роднини на техни познати или нещо такова, нямам логично обяснение. То е очевидно, че след като на някой не се е получило с години, няма как да стане. Това са излишни разходи във фирмата. Има и пеещи такива, но като нямат харизма, пак няма смисъл да бъдат държани...

Юнона беше любовница на вечния Нончо. Така че малко или много тя има някаква застраховка в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината наистина винаги съм се чудел, защо очевидно безнадеждни каузи като Биляна, Милица, Соня Немска, Денис, Експоуз, Юнона и т.н се държат...Освен ако не са роднини на техни познати или нещо такова, нямам логично обяснение. То е очевидно, че след като на някой не се е получило с години, няма как да стане. Това са излишни разходи във фирмата. Има и пеещи такива, но като нямат харизма, пак няма смисъл да бъдат държани...

 

С какво са разходи, като дъртият не се бърка за нищо. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Ако бях шеф на Пайнер бих забранявам кладенеца на песни но ако не се платят правата ще ги махна от фирмата и и ако има глупостите в текст намалявам хонорарите и забранявам корекциите е силикона и ако звезда се направи силикон я махам от фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...