Jump to content


Кой искате да спечели Big Brother?


Big Brother  

52 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Анита или Никита, но гласувах за Никита - единствената, която имаше смелост да се изправи срещу несправедливостта!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никита - истинска, смела, непринудена жена! Беше ми много анти на визитката, но външния вид просто лъже. Тя вече е победител защото показа на България, че не трябва да сме предубедени и трябва първо да опознаваме хората преди да ги съдим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От останалите съквартиранти в къщата в момента, симпатизирам на Пламен Д., Анита и Никита, но гласувах за Никита. Просто всяка нейна стъпка в къщата ми хареса, опълчи се на простащината, насилието, агресията и злобата. Мисля, че тя е добър пример за съвременното ни общество и заслужава първото място.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никита - истинска, смела, непринудена жена! Беше ми много анти на визитката, но външния вид просто лъже. Тя вече е победител защото показа на България, че не трябва да сме предубедени и трябва първо да опознаваме хората преди да ги съдим!

 

И на мен така, но слушайки я, всъщност много ми допада като мислене.Много по-различен мироглед притежава от всички други в къщата.

Адашчето също изглежда свястно момче - говоря за бармана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добавил съм два пъти Никита, вместо Анита :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никита определено, ако не - Аделина е доста адекватна женица.Не мога да разбера тези, които симпатизират на Анита, чиято биполярснот крещи от километри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм категоричен - Никита! Единственият здраво мислещ участник, свали им маските на всички и ги прави на 2 стотинки, без да ги обижда като селянка! Анита се оказа тотален боклук, да я махат веднага. Мрънкалото Кирил ще остане накрая с Никита и след като тя спечели, той ще се срине :) Другите дори няма да ги коментирам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм категоричен - Никита! Единственият здраво мислещ участник, свали им маските на всички и ги прави на 2 стотинки, без да ги обижда като селянка! Анита се оказа тотален боклук, да я махат веднага. Мрънкалото Кирил ще остане накрая с Никита и след като тя спечели, той ще се срине :) Другите дори няма да ги коментирам.

+1 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...