Jump to content



Online: Емилия & Тони Стораро - Питбул


Препоръчани коментари

Пич, объркал си човека. Тея въпросчета в училище...

 

btw Емилия с всеки изминал видеоклип е по-красива и по-красива. Най-хубавата певица е в момента.

 

 

То твоята реакция за тази боза е точно като в училище

 

 

все едно си я пуснал на Димитричка и Мустафа от пети клас и сте се изкефили здраво

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е зле парчето, но за изпълнител като Емилия ми идва леко банално, както и "Ето ме". След "Да бях от гадните", лично за мен, и тя се плъзна по комерса, който никак не и отива (изключвам "Втори дубъл" и фолклорния албум, които са страхотни). А със Стораро не знам какво се случва. Една самостоятелна песен не се сещам да му е станала тотален хит, а преди години какви неща пускаше. А и опитите му да се върти и по Планета са очевидни. Не че има нещо лошо, но поне да е с добри, музикантски парчета, а не комерси като последните му.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле парчето, но за изпълнител като Емилия ми идва леко банално, както и "Ето ме". След "Да бях от гадните", лично за мен, и тя се плъзна по комерса, който никак не и отива (изключвам "Втори дубъл" и фолклорния албум, които са страхотни). А със Стораро не знам какво се случва. Една самостоятелна песен не се сещам да му е станала тотален хит, а преди години какви неща пускаше. А и опитите му да се върти и по Планета са очевидни. Не че има нещо лошо, но поне да е с добри, музикантски парчета, а не комерси като последните му.

Винаги е правил комерси, просто Оцко-вълната замени гръцките кавъри и те вече не вървят, слушат и търсят у нас, но иначе да - те бяха по-музикантски парчета.

Липсва ми времето, когато се избиваха и надцакваха коя-кой гръцки кавър да купи и направи. Естествено Касъмов имаше силна ръка и Тони взимаше всичко наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тези гледания са от второто качено клипче, защото първото го изтриха. Като добавим и факта, че нейната песен още не са я качили да се рекламира на начална в канала на Планета, не ми се мисли от сега колко още ще трупа. :Vishenka_05:

 

 

Прецакаха я тази песен лекичко! Първо и изтриха клипът с най - сериозните първоначални гледания два часа след качването, а после и в канала на Фен лъсна... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много повече й трябва на Емилия, за да стане Певица на годината :mf_surrender: Песента е приятна, но дотам!

Какво повече й трябва - да се тръшка по диваните, да прави фючъринги, да се друса като Преса, да се прави на метреса?! Сподели на нас и й подскажи на нея...

Емилия е единствената поп-фолк певица с неопетнена музикална кариера. И този проект го доказва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прецакаха я тази песен лекичко! Първо и изтриха клипът с най - сериозните първоначални гледания два часа след качването, а после и в канала на Фен лъсна... :mf_surrender:

 

Изтриха клипа точно 20 минути след качването и със 100 харесвания, това са най-много, ама най-много 7000 гледания. Другото е фантазии и много ви се иска, ама няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтриха клипа точно 20 минути след качването и със 100 харесвания, това са най-много, ама най-много 7000 гледания. Другото е фантазии и много ви се иска, ама няма.

 

Какви фантазии, фантастики или фентъзита те гонят пак тебе?! В 7 излезе клипът, погледнах го на телефона, че вечерях в ЮЖния парк и като се прибрах към 8 и нещо още не беше изтрит, че го гледах на лаптопа. После изчезна към 9 и се появи новия час по - късно! Песента си върви повече от добре, има и в Планета, и в Фен клип и над 200к за два дни!!! Какво повече може да желае типична попфолк песен с нормален клип? Нито разчитат на просташки текст, нито на курвенски скандален клип! Стегни се малко!!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви фантазии, фантастики или фентъзита те гонят пак тебе?! В 7 излезе клипът, погледнах го на телефона, че вечерях в ЮЖния парк и като се прибрах към 8 и нещо още не беше изтрит, че го гледах на лаптопа. После изчезна към 9 и се появи новия час по - късно! Песента си върви повече от добре, има и в Планета, и в Фен клип и над 200к за два дни!!! Какво повече може да желае типична попфолк песен с нормален клип? Нито разчитат на просташки текст, нито на курвенски скандален клип! Стегни се малко!!! :mf_surrender:

Песента излиза точно в 19:00, коментарът на фенката е в 19:21.

Не съм казал нищо за сегашните гледания, ама да ми казвате как преди да я изтрият имала 80,00000000000 гледания е смешно и тъпо. Щом сте толкова "обективни" когато става въпрос за такива неща, ясно е колко ви е обективността и когато говорите за хитовете в дискотеките, казвате си само каквото ви изнася :whistling:

Как може да я изтрият?! gun_bandana.gif За 20 минути беше събрала над 100 лайка, това си бяха 20 000 гледания със сигурност.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента излиза точно в 19:00, коментарът на фенката е в 19:21.

Не съм казал нищо за сегашните гледания, ама да ми казвате как преди да я изтрият имала 80,00000000000 гледания е смешно и тъпо. Щом сте толкова "обективни" когато става въпрос за такива неща, ясно е колко ви е обективността и когато говорите за хитовете в дискотеките, казвате си само каквото ви изнася :whistling:

 

 

Къде съм казал подобно нещо, може би около 15-20к да е събрала! При мен ти казвам как стоят нещата, не ме интересуват останалите грам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А интересно как и защо песента има двойно повече гледания и от Галин, и от Яница във vbox7. Не би ли следвало навсякъде съотношението да е едно и също, макар и с доста по-малко количество гледания? :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато разбрах за този дует мислих, че ще излезе чутовен бливоч.Сега далеч не съм на това мнение.Страшно ударно парче, дори Стораро не пее толкова противно както попринцип.Емилия е ясна - бетон.Видеото също е хубаво!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много продукция се пусна и това не знам дали е добре, защото се глезят много феновете,но за сезона е нормално..

Клипът много ме кефи, почнаха да се правят само добри клипове в Пайнер, от песента има какво да се желае. А желанието на ФЕН да се набутат в Планета, става вече жалко.. :mf_surrender: Емилия също е много красива..

 

:roll1:

 

Пълна смехория, отново! :1000 (10): Емилия се натисна на Тони Стораро с тоя дует, а той за обратното мечтае. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Пълна смехория, отново! :1000 (10): Емилия се натисна на Тони Стораро с тоя дует, а той за обратното мечтае. :hahaha:

 

Смехорията отдавна си ти!

Стораро звъни на Емилия с "имам страшно парче, дай да го изпеем заедно", а иначе тя се натискала.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А интересно как и защо песента има двойно повече гледания и от Галин, и от Яница във vbox7. Не би ли следвало навсякъде съотношението да е едно и също, макар и с доста по-малко количество гледания? :))

 

В Тубата са го качили и в канала на Планета, и в този на Фен та така малко се разпределят гледанията измежду двете! Иначе като цяло това не е особено голям фактор, там са доста субективни нещата! Веднага ти давам пример с "Генерал", която е доста по - голям и сериозен хит от "Роклята ти пада", но е с по - малко гледания.

 

Бозица

Хитове няма това лято като цяло

Фики и Галена и Деска дуета стават единствено

 

 

Това завистта до какви самозаблуди води, вярват ли си въобще някои хора и няма ли кой да ги изведе малко от вкъщи да в видят реалния свят какво се случва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Тубата са го качили и в канала на Планета, и в този на Фен та така малко се разпределят гледанията измежду двете! Иначе като цяло това не е особено голям фактор, там са доста субективни нещата! Веднага ти давам пример с "Генерал", която е доста по - голям и сериозен хит от "Роклята ти пада", но е с по - малко гледания.

Това завистта до какви самозаблуди води, вярват ли си въобще някои хора и няма ли кой да ги изведе малко от вкъщи да в видят реалния свят какво се случва!

 

При Галин факторът е аудиторията до 18, при която поне според мен "Роклята ти пада" е по-голям хит, при по-големите вече на Анелия е ако не друго, поне по-издръжлив хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това завистта до какви самозаблуди води, вярват ли си въобще някои хора и няма ли кой да ги изведе малко от вкъщи да в видят реалния свят какво се случва!

 

+1

 

Това лято конкуренцията е огромна, а "Питбул-а" е най-хитовия дует в момента и всеки, който води нормален живот извън този форум го вижда! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...