Jump to content



Online: Джена - Градът работи за мен


Препоръчани коментари

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страшно добра песен ! Джена продължава да мачка с хитове ... много добре се е справила и с изпяването. Единствено клипа е евтинджос , но това е нормално за Джена ... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва нещо звучи страшно в дискотека. Снощи в началото на купона я пуснаха като нова песен. Никой почти не я знаеше още, но наистина е добра песента. Не предполагах, че е на Оцко.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена! Джена??? :girl_witch: :Vishenka_05:

 

 

 

 

Страхотна изненада, уникално парче! Снощи в Плаза като я чух за първи път направо полудЕх! Смазващо е това хем меланхолично, хем носещо настроение звучене! Браво!!! Една модерна и западна Джена виждам тук. Много е готина в клипа, страшна чаровница. Още от дуета с Андра очаквам такъв "разтегнат" клип от нея самостоятелен, не е чак толкова зле. Видеото е може би най - доброто и, въобще не лъха и грам на чалга! Просто един доста смел и различен проект, трябва да вземат пример трите мастии на попфолка именно от нея!!! Текстът в припева е добър, в куплетите по - неангажиращ и лек. Трудносмилаема е наистина като цяло, но до 2 седмици макс ще е тотален хит! Напомня ми на едни от най - добрите летни парчета излизали някога - "Всичко води към теб", "Къде си ти", "Феникс". Дано стане и толкова голям хит, заслужено ще е! Реално в стил "Кой ме събра с теб", но едновременно много по - новаторско и различно.

 

Евала на Джена и Янева за експериментите и иновативността им, само те се опитват да поразчупят иначе еднообразния жанр!

 

Иначе виждам тук редовните злобни фенчета на трите утайки, че най - много злобеят и се дразнят - и с право!!! Двете пуснаха супер нехитови парчета, едната от коио в дискотека не съм чул още, а другата или преди 1 или след 4! А другата хвалеше дует, който е една обикновена позната песничка, нищо особено, но надувана заради лудите фенове и на двете!

 

Така се прави впечатление, с такъв ти проекти! Браво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще е хит и ще се слуша много по-дълго от разни аматьорки

Които обаче имаха почти двойно повече гледания първия ден :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Които обаче имаха почти двойно повече гледания първия ден :3fdb8960598fa63e:

Е защото е Преслава. :3fdb8960598fa63e: Сигурно ще си остане с двата милиона, ако ги чукне скоро изобщо. :1000 (29):

 

Частта с китарата е мега якаааа.Постоянно си тананикам. :1000 (29): :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е защото е Преслава. :3fdb8960598fa63e: Сигурно ще си остане с двата милиона, ако ги чукне скоро изобщо. :1000 (29):

 

Частта с китарата е мега якаааа.Постоянно си тананикам. :1000 (29): :whistling:

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Вие, Дженови, за Преслава не мислете, някой предричаха само 1 милион на "Нокаут", а съвсем скоро ще има 4 милиона...

Тази песен е боза, както и "Спри да ми досаждаш", възмутен съм от ниското ниво на песните на Джена, от музикантски те станаха ниво Галин... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Вие, Дженови, за Преслава не мислете, някой предричаха само 1 милион на "Нокаут", а съвсем скоро ще има 4 милиона...

Тази песен е боза, както и "Спри да ми досаждаш", възмутен съм от ниското ниво на песните на Джена, от музикантски те станаха ниво Галин... :mf_surrender:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ниско ниво е "Аре, марш", добре че Пепа има глас, та и подобно лайно се трае щом го пее тя... Но хайде да започнем да признаваме и чуждите успехи вече или?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Вие, Дженови, за Преслава не мислете, някой предричаха само 1 милион на "Нокаут", а съвсем скоро ще има 4 милиона...

Тази песен е боза, както и "Спри да ми досаждаш", възмутен съм от ниското ниво на песните на Джена, от музикантски те станаха ниво Галин... :mf_surrender:

Е с този кифленски текст за 15-годишни много високо ниво показва Преслава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом стигнахте да сравнявате тази песен на Джена с "Аматьорка"... Ще ме прощавате, но по-тъпа и гнусна песен от тази на Преслава няма. Супер зле е. А относно гледанията, не са особен критерий, всеки може да си купи. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С всеки свой нов проект Джена ви става все по-голям трън в задниците и това е обяснимо защо разбира се .. .

Факт е, че и реномето на Преслава започва да затъва, независимо каква славна кариера е имала и затова си е виновна само тя...

И е време да си признаете, че ако "Аматьорка" беше изпята от някоя второ/треторазрядна певица щяхте да я заклеймите като най-пошлото и евтиното излизало някога, но не - песента е на Преслава...

Променете си мисленето и двойните стандарти.. Никъде не казвам, че "Градът работи за мен" ще стане хит, колкото "Да те бях ранила", но не си кривете душата и не отричайте, че този проект е адски различен и новаторски за Джена и че тя се опитва да внесе малко свежест и новаторство в последните си проекти .. .

 

Не ви изнася "тийн" вълната, която я е налегнала, не ви изнасяха и роклите, и перата, и камъните, и всеки път търсехте под вола теле и нещо, за което да се хванете. Това говори едно, че с всяка следваща години масата фенове на Джена нараства, а не както в случая с Преслава, а това ви притеснява и затова Джена не ви е удобна .. Това говори и от бройката участия - Джена е с доста повече от Преслава .. .

 

Бъдете реалисти, не злобейте. Аз също харесвам Преслава, да, не всяка нейна песен, но си имам стабилна бройка любими песни и никога няма да отреча неин успех или хубава песен.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е време да си признаете, че ако "Аматьорка" беше изпята от някоя второ/треторазрядна певица щяхте да я заклеймите като най-пошлото и евтиното излизало някога, но не - песента е на Преслава...

 

Това, предполагам се отнася за мен :D

Прав си, напълно си прав, но и изпяването е важно, а някоя осморазрядница няма да го изпее с хъса и извивките на Преслава..

Аз по начало си казах, че песента е тъпа и съм разочарован, и дори се чудя как може да се харесват подобни помии..Но песента си е хит, независимо колко е малоумна...Не смятам, че Преслава си плюе на кариерата с такива проекти, почти всяка е имала подобни издънки - "Стойки не чупи", "Дерби", "Къде е пича", "Мръсни танци", "Чупката" и прочие..Просто трябва да ги намали, а най-добре изобщо да не пуска такива неща, но явно много й трябва голям хит, за да прибягва до такива методи...

Ще видим на Джена песента как ще се развие....Кой е режисирал клипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма зарибявка, браво Джена! Джена? Толкова не ми беше харесвала нейна песен от "Да видя какво е".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...