Jump to content



Online: Райна - Няколко рокли


Препоръчани коментари

На мен пък текста ми хареса, така де - стихотворението, така че евала на поетесата ;) Но може би от тези стихове щеше да излезе покъртителна балада, а не нещо с дискотечен ритъм. Самото изпяване на Райна е твърде емоционално и депресиращо и не се връзва някак си с ритъма, не знам как да го обясня, сякаш и смесването не се е получило....Май май се е правела музика върху текст, а не обичайното в жанра - първо музика и после писане на текст според нея...И само са добавили и един припев, който изглежда като закърпен и "пришит" към всичко останало, няма особена кулминация...

Иначе като цяло не е никак зле, но трябваше да си направи дискотечно парче от тая музика с друг по-лесно "смилаем" текст и отделно балада със същия текст, но с друга музика, защото това тука са като две отделни песни, нямащи нищо общо..

Клипът - не ме впечатлява особено, не за друго ами понеже Райна акцентира на части от тялото си, които не са й силата - малки гърди, голямо дупе....И изисква ли се да е по боди, а едно време какъв морал проповядваше....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Teкстът е хубав и различен. Видеото също ми допадна, но музиката не ме впечатли особено. Припев и куплети нямат нищо общо като звучене, което мен лично ме дразни супер много. Отсвирите са от песен на Тони Стораро. ;-)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен грешката е в текста и музиката, изобщо, ама изобщо не си пасват. Не е казано, че трябва да е балада за такъв текст, но пък и тази музика изобщо не навява тази драма, която се описва. Иначе интересни фрази, въпреки че на места има някои думи, дето звучат тъпо и развалят цялостното послание. От всичко това идва и песента никак не е запеваема. На мен ми допада все пак. Видеото е добро, ако вземем последните на Райна. Пожелавам й да се получи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък текста ми хареса, така де - стихотворението, така че евала на поетесата ;) Но може би от тези стихове щеше да излезе покъртителна балада, а не нещо с дискотечен ритъм. Самото изпяване на Райна е твърде емоционално и депресиращо и не се връзва някак си с ритъма, не знам как да го обясня, сякаш и смесването не се е получило....Май май се е правела музика върху текст, а не обичайното в жанра - първо музика и после писане на текст според нея...И само са добавили и един припев, който изглежда като закърпен и "пришит" към всичко останало, няма особена кулминация...

Иначе като цяло не е никак зле, но трябваше да си направи дискотечно парче от тая музика с друг по-лесно "смилаем" текст и отделно балада със същия текст, но с друга музика, защото това тука са като две отделни песни, нямащи нищо общо..

Клипът - не ме впечатлява особено, не за друго ами понеже Райна акцентира на части от тялото си, които не са й силата - малки гърди, голямо дупе....И изисква ли се да е по боди, а едно време какъв морал проповядваше....

Точно голямото дупе е адски модерно в момента и всяка иска такова!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кариерата и свърши вече..каквото и да направи няма да уцели хит.

Извинявай ?!

Колко по-неуспешни певици има и не е свършено с кариерата им.

И песента е на един ден, не знаеш дали няма да стане популярна. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай ?!

Колко по-неуспешни певици има и не е свършено с кариерата им.

И песента е на един ден, не знаеш дали няма да стане популярна. ;)

Извинявай ама колко участия има ? Колко хитове има от 2010г насам? Колко концертни изяви има?

Нещо и трябва за да си спаси кариерата..трябва да се замисли много сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай ама колко участия има ? Колко хитове има от 2010г насам? Колко концертни изяви има?

Нещо и трябва за да си спаси кариерата..трябва да се замисли много сериозно.

Достатъчно участия за да може да си позволява по няколко екскурзии на година, да живее нормално и да предлага по няколко песни.

Масови хитове няма, но популярни песни - да.

Концертни изяви не проспуска. Някой са оригинални и добри, други не се получават толкова.

За да имаш успешна кариера в попфолка към днешна дата ти трябва човек с пари. Райна няма да тръгне с някакъв мазен и дебел за да е пак из топ имената. Също така няма да моли за ft. или дуети, че да се зашуми за проекта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно участия за да може да си позволява по няколко екскурзии на година, да живее нормално и да предлага по няколко песни.

Масови хитове няма, но популярни песни - да.

Концертни изяви не проспуска. Някой са оригинални и добри, други не се получават толкова.

За да имаш успешна кариера в попфолка към днешна дата ти трябва човек с пари. Райна няма да тръгне с някакъв мазен и дебел за да е пак из топ имената. Също така няма да моли за ft. или дуети, че да се зашуми за проекта.

 

По-добре стойностна песен, която няма да се превърне в хит, но ще остане във времето, отколкото двумесечен хит по клубовете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре стойностна песен, която няма да се превърне в хит, но ще остане във времето, отколкото двумесечен хит по клубовете. :3fdb8960598fa63e:

Моля те, нека сме реалисти.

Тази песен няма да остане във времето. :no2:

А лично аз предпочитам двумесечен хит в дискотеките, но това е друг въпрос. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се пробвах пак да я изслушам, но наистина изпълнението е ужасно и точно заради това няма да я слушам. Виждам, че в 80% от коментарите се казва именно това. Райна едно време пееше доста по-изчистено и убедително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се пробвах пак да я изслушам, но наистина изпълнението е ужасно и точно заради това няма да я слушам. Виждам, че в 80% от коментарите се казва именно това. Райна едно време пееше доста по-изчистено и убедително.

 

1000%20(33).gif1000%20(33).gif1000%20(33).gif

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна Райна не е пускала толкова добра песен да ми хареса, "Не ползвам чужди вещи" беше последната, която и свалих мисля. Клипчето не е лошо, текстът е интересен, саунда е брутален... За мен си е чист хит. Да видим ще го оценят ли феновете или като коне с капаци заради името на изпълнителя няма да го отразят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, готин проект! От доста време Райна не е правила толкова добра песен. Липсва малко заряд в припева, но не е проблем. Текста е с интересна тематика, но представете си го в дискотека - абсурдно е. Само заради него няма да я пускат според мен.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...