Jump to content



Online: Галена и Деси Слава - В твоите очи


Препоръчани коментари

Какви "Секси", какви 5 лева? Черно-белия клип на плаж е един - към мегахита "Wicked game" от 1990 г. на Крис Айзък, обявен от МТВ за най-сексапилното видео на всички времена през 2010г. и изстреляло Хелена Кристенсен на върха на модния подиум.

 

 

Милионерската внучка и реалити ни-знам-си-кво Парис Хилтън още преди да опре до нашенския ВИП Брадър също се чекнеше безцветна по плажа.

 

 

И все пак спора е дали всички черно-бели клипове на плажа започват от "Секси"? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Only one и този са нива над Секси

:3fdb8960598fa63e: :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

"Секси" е колкото обикновен, толкова и оригинален! Тези двете видеореализацийки къде ги бутате за клипове въобще, супер елементарни и банални са. Генерално е търсенб ефекта от видеотата на Лана, разбира се! Кама я дадох като пример как без пари и с обикновено апаратче може да стане нещо оригиналнмо и като визии и като клип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Харесва ми! Много добре е обработен гласа на Галена. На живо няма да може да го изпеят толкова яко, но пак е много добро парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна много да ми харесва, но припевът е ужасен, както и музиката след него.

Клипчето е брутално, на световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
След "Генерал", "Спри да ми досаждаш", "Не си ти", "Бум" и "Пантера" може би! :girl_witch:

 

Или по-скоро е някъде сред тях. ;) Песента е страшно голям хит... А да не говорим, че от всичките големи хитове тази година е най-одобряваната, с най-хубавия текст...

Имаме си "Кой" на 2015, браво на Деса и Галя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или по-скоро е някъде сред тях. ;) Песента е страшно голям хит... А да не говорим, че от всичките големи хитове тази година е най-одобряваната, с най-хубавия текст...

Имаме си "Кой" на 2015, браво на Деса и Галя...

 

Мечти, сънища, въображение, болна психика, грешна представа, розов свят - характеристики за Деса фенс! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

"Кой" гърмеше отвсякъде, по 5-6 пъти на вечер. Тази песничка едва по 1-2 пъти - няма никакъв шанс за сравнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечти, сънища, въображение, болна психика, грешна представа, розов свят - характеристики за Деса фенс! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

"Кой" гърмеше отвсякъде, по 5-6 пъти на вечер. Тази песничка едва по 1-2 пъти - няма никакъв шанс за сравнение!

 

"Кой" беше пусната в един по-силен период за жанра. Тази година нещата са доста по-особени и въпреки това Галена и Деси Слава успяха да направят хит като "В твоите очи". Това си е "Кой" на 2015.

А нали знаеш, че да кажеш на потребител, че е с 'болна психика' си е за бан? Аз лично не си позволявам такива обиди, но много от хората тук обичате да 'затапвате' другите по такъв начин. Много жалко, че си мислите, че с такива методи успявате да докажете нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "Генерал", "Спри да ми досаждаш", "Не си ти", "Бум" и "Пантера" може би! :girl_witch:

 

Че тея повечето са от миналата година.. :Д "Не си ти", "Спри да ми досаждаш" са си зимни песни, дори "Пантера".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тази и дуета на Фики и Азис се очертават като най0силните, но при пърата е комбинация от успехи - хит в клубовете, #1 във всички възможни класации, #1 по гледаемост 2 месеца, най-споделяния клип от ПланетаОфишъл за цялото му съществуване, позитивни коментари по всички електронни медии, вкл и жълтите, позитивни коментари от 90% от почитателите на жанра. Так че да - най големия хит е

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...