Jump to content



Най-качествените клипове


Препоръчани коментари

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Цвети Янева, определено.

 

Случайно скоро си пуснах нейни стари клипове. "Бонбони" е просто на световно ниво. А дори още с първите си клипове направи фурор:

 

"Бонбони"

"Счупени неща"

"Притеснявай ме"

"За контакти"

"Брой ме"

"Влез"

"За господина"

"По-страшно"

"Мога пак"

"Две черти" ..

 

до нея - Галена и Андреа също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Залезът и зората", "Две сърца", "Лъжа е", "Ти си виновен", "Крепост", "Присъда", "Феникс", "Лабиринт", "Усещане за Мерилин", "След раздялата", "Тихо ми пази", "Има любов", "Хепи еднд", "Спри ме", "Дай ми", "Хавана Тропикана", "Докрай", "Предай се", "Лоша", "Не виждам", "Някой ден" (Деса + Кама), "Не го прави", "Жадувам", "Черен сняг" + тези на Цвети Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондьо, Адриана и Пресила!

 

Напълно излишна тема, някои хора имат прекалено много свободно време. :mf_surrender:

На Джорджано са по-добри... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кой си ти" на Джена е един от най - готините. В смисъл привлече ми вниманието, запомних го с нещо, дано имаше повече такива.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност на Андреа и Малина. Галена и Цвети Янева също! Но Малина бележи с уникални клипове още от 2002г. че дори и от преди това... "Леден свят", "Само ме обичай", "Обичам лудо", "Двойници" и още много, много, много .... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мразиш" на Азис пропуснах. Егати и красивият клип, няма друг такъв!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май напълно съзнателно повечето изпускат да добавят клиповете на Камелия, които почти във всички случаи са новаторски...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май напълно съзнателно повечето изпускат да добавят клиповете на Камелия, които почти във всички случаи са новаторски...

 

Ойй да и аз бих я добавил, просто ми се губи в последно време, но определено заедно с горе изброените смятам, че има едни от най-добрите клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ойй да и аз бих я добавил, просто ми се губи в последно време, но определено заедно с горе изброените смятам, че има едни от най-добрите клипове.

 

Нищо не ти се губи. Просто си въобразяваш, че някога Малина е правила по-добри неща от Кама. Ама като ги видиш на какво дередже са днес, как да не плюеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не ти се губи. Просто си въобразяваш, че някога Малина е правила по-добри неща от Кама. Ама като ги видиш на какво дередже са днес, как да не плюеш?

 

Какво плюя ? Писал съм, че нейните клипове също да едни от най-добрите... и не просто си въобразявам, ами са едни от най-добрите и много пъти са били по-добри от тези на Камелия ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина и Камелия са правили няколко хубави клипове преди 7-8 години!! След това нещата много се промениха. Сега Андреа, Цура, Галена нямат конкуренция в клиповете..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...