Jump to content



Online: Джена - Спри да ми досаждаш


Препоръчани коментари

Става , но текста е адски тъп ... отвратително нахвърлен , а на припева никаква рима . Клипа - по скоро тв. версия , и той е доста зле . Питам се , кога ще се облече нормално , адски кичозна , и пазарска визия .

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Става , но текста е адски тъп ... отвратително нахвърлен , а на припева никаква рима . Клипа - по скоро тв. версия , и той е доста зле . Питам се , кога ще се облече нормално , адски кичозна , и пазарска визия .

 

Пазарски град - пазарска фирма - пазараджийки. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите ми впечатления ..

 

Джена е искала нещо различно, след трите песни от Оцко и са решили да разнообразят в стил Галин. Обаче не е толкова лесно да се направи нещо мелодично и зарибяващо явно, когато матрицата "бийт двойка" е по-различна, въпреки че я има.

Хубаво е, че са направили нещо различно, все пак.

 

Сега ми става ясно, че голяма част от текстовете, а защо не и проектите, са насочени към аудиторията тип 16-18г.

 

Клипът е свеж .. и толкова.

 

Като цяло мисля, че за да направиш различно парче, с различна музика и аранжимент, особено пък в този случай - Джена - Оцко, трябва да смениш композитора. Цялата мелодичност в песента е гласът на Джена, струва ми се. А като цяло и това не е много мелодично .. освен рефрена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразни ме колко наблъскан е първият припев - тоя текст нарушава ритъма, отделно от това няма и рима. Но другото кефи. Само за тази част да се беше постарала още малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноого ме зариби, супер яката еее.. айде пускайте master :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубавото на клипа е, че е шарен. Иначе е доста бутафорен и измислен. Тук никой не ходи така, не се държи така, не играе баскебол в училище, не носи рапърси одежди в университета, не влиза през винаги затворения централен вход на СУ, не пее чалга, облечен тип американски тийейджър и заедно с това да облепва стаята си с плакати на Джон Ленън ..

Песента има приятен ритъм, текстът не ми звучи мелодично. Но сигурно с малко слушане се свиква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е различна, Джена е различна, клипът е свеж! Много зарибява мелодията, на мен ми хареса.

Джена е пазарувала от детската пролетна колекция на H&M, тънко е минала с дрехите. 1000%20(29).gif

 

P.S - На второ слушане пък съм пристрастен към песента, това ще кънти отвсякъде. Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех и коментари... Ако я беше изпяла Галена или друга скумрия, щеше да се напикате от кеф. Мога да покажа поне 20 бози, пред които припадате масово, ама тая сте я взели на прицел и ви е крива каквото и да направи.

 

Не е от най - добрите парчета, но не виждам нищо негативно. Еднотипна била, монотонна, ами сега..?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-тъпата песен в кариерата на Джена, разочарован съм.

Никаква мелодия, нищо не запомних, няма да си я пусна пак. За първи път няма да си сваля нейна песен.

По-добре да не разнообразява - силна е в своя стил и там няма равна. Това не е за нея. Изкуствена, смешна и нелепа е.

Клипа и визията няма да коментирам... Комплексарска история.

Жалко! Дано да се вземе в ръце.

Засега ще си слушам Цуря Янева и Магда.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не помниш?

 

"Докрай" е с най-як бас .. :D

В "Пайнер" не помня друга песен на Оцко да е имала такъв бас, направо пръска! Дано не е крадена и е напълно авторска песента, влюбен съм. ;д
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...