Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Извинявай, Сашо, но вие, феновете на Камелия, осъзнавате ли, че винаги се намира причина да се оправдаят неуспехите й? Без да целя да започвам и аз с крайния тип изказвания на Лукас и ИНП, но осъзнавате ли, че тя няма истински голям хит от поне 4-5 години? Пробва се с "Лошо действаш ми" и "Щипни ме", станаха средно популярни, но не и хитове... После реши да се завръща по-сериозно, всички я чакахме с нетърпение, тя пусна страхотната "Престъпно е", която обаче за голямо съжаление се превърна в символа за провал в жанра? А сега и с "Неповторим" се получи някаква средна работа и вие тук сипете обяснение след обяснение как я били забранили, как канала й не бил верифициран и т.н. И сочите Vbox, който първите дни беше единственото място, на което можеше да гледаме клипа от официален канал и въпреки това не натрупа кой знае колко повече от клиповете на Пайнерките, които отделно си имат и милионите гледания в YouTube... А замисляте ли се, че една песен може да стане истински хит дори и без многото гледания? "Мойто зайче" например стана такъв, а едвам-едвам стигна милион. На Камелия просто не й се получава в последните години, приемете го. Тя западна от всички възможни страни, освен участията. Възможно е да си възвърне някакви позиции, но засега е под Десислава.

И наистина е добре да вникнете в това, което ви говори ИНП- че като си извън голяма компания като Пайнер, дори и истински хитове да имаш, си някак встрани, както беше и самата Десислава в последните 4-5 години. Не е много честно, но ако погледнем на запад, ще видим нещо подобно- повечето големи имена и хитовете им са поддържани от огромни лейбъли зад гърба си. Не че няма и изключения де- такова изключение беше и Десислава за българския пазар.

 

Иначе и аз бих искал тези спорове да се спрат и да се стигне до някакво разбиране, но не мисля, че това е възможно. А и тази тема е една от най-успешните във форума... и очевидно има защо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса се загуби последните 4-5 години заради собствения си мързел. И липсата на мотивация след провала с телевизията. И разнопосочните проекти, нито един от които не доведе до някъф смислен край. Тя беше да е готова да се отказва от кариерата, да ражда от оня боксьор ли беше и да го дундурка, ма тойи сецна тия мераци. сега в Пайнер същата работа, просто е пуснала някви песни без някакъв по сериозен замисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замисъла е фолклорен албум и концерт следващата година.

Какво значи пуснала някакви песни...е какво да прави.Пауза 5 години ли

Дали ще станат хитове или не времето ще покаже-Не го прави е интересна песен ,хит доколкото може да се нарече немасова песен,дуета с Галена хит,с Коцето също.Новата нека мине време ще разберем.Как може да казваш пуснала ей така някакви песни....айде малко обективност.

Както аз хиляда пъти казах,че Неповторим ми харесва.

 

П.п Деса се изгуби 2008-2011,след това се появи след дуета със Стораро

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма друга певица като Кама, която да се захранва от чуждата известност...
Навремето пускаха мълви Кама-Гло, после Кама-Деса, КАма-Андреа, Кама-Преса, Кама-Деса...

Лисицата не си губи времето. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма друга певица като Кама, която да се захранва от чуждата известност...

Навремето пускаха мълви Кама-Гло, после Кама-Деса, КАма-Андреа, Кама-Преса, Кама-Деса...

 

Лисицата не си губи времето. :mf_surrender:

 

Абсолютно вярно!!! Радвам се, че все повече хора в тоя форум разбират нещата и защо поех тая кауза, "Камелия". Защото ми беше писнало от наглостта на една женица... :mf_surrender:

Едно време все се хващаше за Глория, щом тя мина почна Деси Слава, после Преслава, след това Галена, сега пак се върна към Деси Слава. Все за актуалните се залепва и си прави ПР на техен гръб, а после лицемерничи. На турнето падах като тичаше "Преси , Преси" или в Брадъра, каза, че била най-добрата, а после ги плюеше по интервюта. За Деса беше същото, после отиде на промоцията й да говори, че била най-добрия глас. :mf_surrender: Сега пък приятелка с Глория, която плю 20 години..

 

Изключително лицемерно създание, не знам изобщо как не и е ставало неудобно през годините, не случайно всички колеги са я игнорирали и никога не е била в близки отношения с никоя. Тя и Кали са такива лицемери, че едва ли има други..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно!!! Радвам се, че все повече хора в тоя форум разбират нещата и защо поех тая кауза, "Камелия". Защото ми беше писнало от наглостта на една женица... :mf_surrender:

Едно време все се хващаше за Глория, щом тя мина почна Деси Слава, после Преслава, след това Галена, сега пак се върна към Деси Слава. Все за актуалните се залепва и си прави ПР на техен гръб, а после лицемерничи. На турнето падах като тичаше "Преси , Преси" или в Брадъра, каза, че била най-добрата, а после ги плюеше по интервюта. За Деса беше същото, после отиде на промоцията й да говори, че била най-добрия глас. :mf_surrender: Сега пък приятелка с Глория, която плю 20 години..

 

Изключително лицемерно създание, не знам изобщо как не и е ставало неудобно през годините, не случайно всички колеги са я игнорирали и никога не е била в близки отношения с никоя. Тя и Кали са такива лицемери, че едва ли има други..

 

Бе какви са тия лайна. Какво пречи да харесва Преслава като певица и дори като човек, когато е извън тези среди, но да не одобрява новото ѝ творчество и незаслужените награди, които ѝ се дават? Няма такова нещо като изцяло да харесваш някого или изцяло да не го харесваш, всеки си има и положителни, и негативни страни, Камелия винаги отбелязва и двете. Плюене било. А с Деса пък са в отлични отношения, винаги е казвала колко много я харесва, какво я е плюла? Разлика между обективно коментиране КАТО ОТГОВОР НА ВЪПРОС В ИНТЕРВЮ и плюене правите ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма друга певица като Кама, която да се захранва от чуждата известност...

Навремето пускаха мълви Кама-Гло, после Кама-Деса, КАма-Андреа, Кама-Преса, Кама-Деса...

 

Лисицата не си губи времето. :mf_surrender:

Стига си интригантствал ! Ще я изкараш , че успехите и се дължат на чуждата известност . Нелеп си .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно!!! Радвам се, че все повече хора в тоя форум разбират нещата и защо поех тая кауза, "Камелия". Защото ми беше писнало от наглостта на една женица... :mf_surrender:

Едно време все се хващаше за Глория, щом тя мина почна Деси Слава, после Преслава, след това Галена, сега пак се върна към Деси Слава. Все за актуалните се залепва и си прави ПР на техен гръб, а после лицемерничи. На турнето падах като тичаше "Преси , Преси" или в Брадъра, каза, че била най-добрата, а после ги плюеше по интервюта. За Деса беше същото, после отиде на промоцията й да говори, че била най-добрия глас. :mf_surrender: Сега пък приятелка с Глория, която плю 20 години..

 

Изключително лицемерно създание, не знам изобщо как не и е ставало неудобно през годините, не случайно всички колеги са я игнорирали и никога не е била в близки отношения с никоя. Тя и Кали са такива лицемери, че едва ли има други..

Лъжи ! Да видя къде точно е плюла Деса , Галена , Глория и Преса !!!! Линк , скан ...

Спрете да лъжите , форумни тролчета ... май на вас ви се плаща за хейтване ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си интригантствал ! Ще я изкараш , че успехите и се дължат на чуждата известност . Нелеп си .

Да ми говориш точно ти за интриги, по-добре се замисли след вчерашните си излияния.

Казвам, че Кама поддържа актуалност чрез жълтите медии като ползва параван много други - по-успешни от нея. Това го прави от най-малко 12 години.

 

Лъжи ! Да видя къде точно е плюла Деса , Галена , Глория и Преса !!!! Линк , скан ...

Спрете да лъжите , форумни тролчета ... май на вас ви се плаща за хейтване ..

Естествено, че тя директно не е. Чрез Фокса (интервюто в Сигнал, в което Кама говореше 1:1, нещата които Цветан от ВИдин месеци наред ни пишеше, сякаш от нейно име, с такава сигурност), чрез разни жълти журналисти, с които после се изпокара, чрез интриги.

 

ЗАбравихме да сложим към черния лист - Азис и иВаня.

 

В тези среди не е нужно нещо да си казал лично, щото си говорят през медиите. Такава кампания направи срещу Преса, че ... то един път да каза, два пъти, а то навсякъде, по всяко време. Толкова беше отчаяна Кама, че не се спря. Е, сега никой не я отразява, остана й само фейсбук, където да пуска на 3ти март снимка, увита с трибагреника или да си прави селфи, докато е седнала на кенефа. Що за гротеска е тая жена питам?

 

Много жалки опити за провокация. То само провокацията й остана. ХИтове няма. Клипове - нищо интересно. Албуми - няма. Останаха й 6 участия на месец и PR-а, който си въобразява, че й помага с нещо, когато масово хората мислят, че се е откзала. Наскоро някой ме пита дали е спряла да пее. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тези среди не е нужно нещо да си казал лично, щото си говорят през медиите. Такава кампания направи срещу Преса, че ... то един път да каза, два пъти, а то навсякъде, по всяко време. Толкова беше отчаяна Кама, че не се спря.

 

Това са някакви фантазии, каква кампания?! Питаха я първо в предаването на Лозанова кои колежки харесва или нещо от сорта, тя каза Деси Слава и Преслава, като за Преслава каза, че предпочита старото ѝ творчество, защото тогава е имала повече "огън в очите". Заглавието, което сложиха от телевизията обаче за цялото интервю, беше "Не харесвам Преслава!".. Оттам нататък се почна тая тема и във всяко интервю, в което беше Камелия, ѝ задаваха този въпрос за Преслава и тя отговаряше по същия начин - че ѝ е любимка, че би се радвала да има повече изпълнители като нея, но просто предпочита старата Преслава. Когато спомена за подарените награди, дори тогава беше, защото ѝ искаха мнението и прогнозата. Не е като да отиде на интервю, "Здравей, Ками, как си?", "Добре съм, мерси. Искате ли да ви разкажа за Преслава?", тя просто отговаря на зададени въпроси с реалното си мнение. И излъгала ли е, за добро е да се засягат такива проблеми, вие плюене, та плюене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са някакви фантазии, каква кампания?! Питаха я първо в предаването на Лозанова кои колежки харесва или нещо от сорта, тя каза Деси Слава и Преслава, като за Преслава каза, че предпочита старото ѝ творчество, защото тогава е имала повече "огън в очите". Заглавието, което сложиха от телевизията обаче за цялото интервю, беше "Не харесвам Преслава!".. Оттам нататък се почна тая тема и във всяко интервю, в което беше Камелия, ѝ задаваха този въпрос за Преслава и тя отговаряше по същия начин - че ѝ е любимка, че би се радвала да има повече изпълнители като нея, но просто предпочита старата Преслава. Когато спомена за подарените награди, дори тогава беше, защото ѝ искаха мнението и прогнозата. Не е като да отиде на интервю, "Здравей, Ками, как си?", "Добре съм, мерси. Искате ли да ви разкажа за Преслава?", тя просто отговаря на зададени въпроси с реалното си мнение. И излъгала ли е, за добро е да се засягат такива проблеми, вие плюене, та плюене.

 

 

Да бе не било кампания. Тя ако искаше да е просто коментар, щеше да каже веднъж-дваж и да се спре. Да откаже натъртване. Плюс това изгодно пускаше жълти статии...

 

И в крайна сметка... от какъв зор коментира нещата от кухнята. Защо другите не го правят? Вживя се в някакъв ментор и ето го резултата. Извън въртележката...където никой не я забелязва. САмият факт, че 5 години не напусна, а имаше тая опция, означаваше, че все пак имаше желание да остане. В началото затова плюеше... но не плюеше заради проценти, договори, а Преса... еми освен за съживяване на замираща актуалност, за друго няма. Сега ми е чудно кого ще захване. :mf_surrender:

 

При Касъмови вече няма певци :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я стига! За Преслава говореше във всяко интервю. За Андреа също, когато беше по-актуална. Забравих Азис и Слави. Уж беше във вражда със Слави, после чак в техен сериал се снима..Поредното доказателство за лицемерие..

 

И какво излиза не харесва: Глория, Ивана, Деси Слава, Галена, Азис, Слави,Пайнера, Маргарита Лозанова?? :Д:Д: :gun_bandana: :mf_surrender: Когато някой е на върха, тя бърза да каже нещо срещи него за да я споменават и нея, покрай него..Толкова са й евтини "ПР ходовете", че няма по-предвидимо същество. Скандал с някой и гола снимка, винаги тая комбинация е била при нея за да се рекламира, но вече май никой не обръща внимание..

Веднъж снимала се гола в Плейбой след това нито една гола снимка не важи..ТО не бяха кенефи, вибратори, уж нудиски снимки, разкрачени крака с косми..Какво ли не, само не и музик..

Link to comment
Сподели в други сайтове

quote name='meleto' date='26. July. 2015 г. - 13:52' post='1552780']

Да ми говориш точно ти за интриги, по-добре се замисли след вчерашните си излияния.

Казвам, че Кама поддържа актуалност чрез жълтите медии като ползва параван много други - по-успешни от нея. Това го прави от най-малко 12 години.

Естествено, че тя директно не е. Чрез Фокса (интервюто в Сигнал, в което Кама говореше 1:1, нещата които Цветан от ВИдин месеци наред ни пишеше, сякаш от нейно име, с такава сигурност), чрез разни жълти журналисти, с които после се изпокара, чрез интриги.

 

ЗАбравихме да сложим към черния лист - Азис и иВаня.

 

В тези среди не е нужно нещо да си казал лично, щото си говорят през медиите. Такава кампания направи срещу Преса, че ... то един път да каза, два пъти, а то навсякъде, по всяко време. Толкова беше отчаяна Кама, че не се спря. Е, сега никой не я отразява, остана й само фейсбук, където да пуска на 3ти март снимка, увита с трибагреника или да си прави селфи, докато е седнала на кенефа. Що за гротеска е тая жена питам?

 

Много жалки опити за провокация. То само провокацията й остана. ХИтове няма. Клипове - нищо интересно. Албуми - няма. Останаха й 6 участия на месец и PR-а, който си въобразява, че й помага с нещо, когато масово хората мислят, че се е откзала. Наскоро някой ме пита дали е спряла да пее. :mf_surrender:

Ти си луд бе , дори не мисля вече да ви отговарям , филмари и фантазьори , колкото щеш . Всичко , което си изписал са някви догадки , които признавам ти - трябва да имаш баси въображението . Още като ми написа , че съм на заплата ми стана ясно , че търсиш конспирация във всичко свързано с Камелия - 4 трола , и Иван -който от време на време се включвал ... ?!? И след теб инп-ту и още 1-2ма пригласят. А аз интриги не съм правил , по точно ти се опита да ни втълпиш че Деса видиш ли била с повече от Камелия .... което ти показах нагледно че не е така .

След това -участията уредени от Пайнер не се зачитали. Защо ? Да не би да викат някой друг да пее , че да не се зачитат . И сега , като 2ри месец си урежда сама участията пак ревете и търсите под вола -теле . Аз затова прекратявам спора от моя страна , проста много филми гледате ;)

 

Кога е нареждала Слави хахахах вие сте психота големи бе !!! Свободни съчинения

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си луд бе , дори не мисля вече да ви отговарям , филмари и фантазьори , колкото щеш . Всичко , което си изписал са някви догадки , които признавам ти - трябва да имаш баси въображението . Още като ми написа , че съм на заплата ми стана ясно , че търсиш конспирация във всичко свързано с Камелия - 4 трола , и Иван -който от време на време се включвал ... ?!? И след теб инп-ту и още 1-2ма пригласят. А аз интриги не съм правил , по точно ти се опита да ни втълпиш че Деса видиш ли била с повече от Камелия .... което ти показах нагледно че не е така .

След това -участията уредени от Пайнер не се зачитали. Защо ? Да не би да викат някой друг да пее , че да не се зачитат . И сега , като 2ри месец си урежда сама участията пак ревете и търсите под вола -теле . Аз затова прекратявам спора от моя страна , проста много филми гледате ;)

 

Кога е нареждала Слави хахахах вие сте психота големи бе !!! Свободни съчинения

 

 

Ти си този, който твърдеше, че Деса имала по-малко участия... Което не е вярно. Оттам аз проверих това съвсем на рандом принцип и се оказа, че послъгваш. Не съм твърдял или налагал теза, че Деса има повече. Просто влязох във форума на Сигнал и видях 8.

 

Не се зачитат в рамките на баса, който имахме с твоя идол. Вие мерите дали Кама имала повече участия без ПАЙНЕР. Цветан от Видин твърди, че има с 2 участия по-малко от миналата година, което не е вярно, защото без 12те участия от ПАЙНЕР не са 48, а 36. И са доста по-малко от миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тва е бе, ти млъкнеш, излъжеш се че чутовния спор Деса Кама е приключил поне за ден два, малко да си починеш от тоя булшит, недай си боже за повече; и те пак моля ти се налазват с пълна сила, пълно гърло и пак преиначени факти, ако не откровени измишльотини! Ей затова сте цялата десова пасмина гадна и противна история и тука със значително по малко усилия и далеч по-бързо успявате да направите безвратата противна на всички. На фокса му трябваха години за същото по адрес на Камчия, но вие успявате за броени седмици!

#НИМОА просто

 

За да сте толкова филмирани, че чак убедени в "платените" тролове на Кама, вие от кой зимате мънгизи, за да се чуе името й покрай Кама, бе! Айде признавайте си и да приключваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я стига! За Преслава говореше във всяко интервю. За Андреа също, когато беше по-актуална. Забравих Азис и Слави. Уж беше във вражда със Слави, после чак в техен сериал се снима..Поредното доказателство за лицемерие..

 

И какво излиза не харесва: Глория, Ивана, Деси Слава, Галена, Азис, Слави,Пайнера, Маргарита Лозанова?? :Д:Д: :gun_bandana: :mf_surrender: Когато някой е на върха, тя бърза да каже нещо срещи него за да я споменават и нея, покрай него..Толкова са й евтини "ПР ходовете", че няма по-предвидимо същество. Скандал с някой и гола снимка, винаги тая комбинация е била при нея за да се рекламира, но вече май никой не обръща внимание..

Веднъж снимала се гола в Плейбой след това нито една гола снимка не важи..ТО не бяха кенефи, вибратори, уж нудиски снимки, разкрачени крака с косми..Какво ли не, само не и музик..

 

За Преслава я питаха във всяко интервю. И отговаряше по един и същи начин, за да няма неразбрали, прочели измисленото заглавие на ТВ7 "Не харесвам Преслава". Ти на нейното място друго ли щеше да направиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има броят на участията и на двете, след като Камелия е в пъти по-добра, като представяне, от Деса, на клубна сцена, а и от актуалните към днешна дата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има броят на участията и на двете, след като Камелия е в пъти по-добра, като представяне, от Деса, на клубна сцена, а и от актуалните към днешна дата...

 

Може ли ми разясниш какво значи "по-добра като представяне"? :mf_surrender: Пее по-добре ли, повече стилове ли пее или?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли ми разясниш какво значи "по-добра като представяне"? :mf_surrender: Пее по-добре ли, повече стилове ли пее или?

 

На клубната сцена, тоест в клубовете, Камелия се представя милион пъти по-добре от Десислава, а и от повечето, от актуалните чалгаджийки в момента. Прави як купон, винаги има интерес към нея - 99% от участията й са пълни на макс. Има оркестър с нея, което допринася за якия купон, който става. Като визия, винаги е екстравагантна и естествено милион пъти по-добре изглеждаща от Деса. Контакта й с публиката и на концерти, и по заведения е завидно добър - и тука издухва Деса.

Защо трябва да пее различни стилове, след като си има един куп златни хитове и както виждаме не омръзват вече толкова години. Плюс това говорим за клубни участия и то в чалга клубове. Деса е по-добрата певица,като гласови данни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти, сериозно ли... Десислава, която пее 70% на живо я набеди за плейбек певица...

 

Това, че "Господари на ефира" те изкараха лъжльо не значи, че трябва да продължаваш да лъжеш и тук.

 

Деса е 70% на плейбек по участия, като Пресли....

 

Тая война между Чипровци и Гълъбово е на път да мине мойте битки с кралските на тема Кралицата - Мегазвездата! :1000 (29):

 

Тя войната още не е започнала. Камелия още не си е оправила канала в тубата и затова не издава активно. Но и това скоро ще им отпадне като сламка, за която да се аващат. Затова "десовите" и още 2-3 неориентирани създания тук ползват намалението - защото знаят какво ще ги правя след това. Само стой и гледай сеир - ще има доста занапред. В момента са в една фаза, да си повтарят по цял ден как аз имам 50 профила. И дори когато си пия пиенето с Борис Дали на събора у село, правя скарата или не излизам от Дунава от жега същите си вярват, че пиша едновременно от всички профили с тях тук. Шокирани са, че някакви нови потребители ги правят на кайма в Рамания дори когато по 2-3 дни не влизам. Смятай колко съм им изпил мозъка в предните 10 години, че да им се привиждам във всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На клубната сцена, тоест в клубовете, Камелия се представя милион пъти по-добре от Десислава, а и от повечето, от актуалните чалгаджийки в момента. Прави як купон, винаги има интерес към нея - 99% от участията й са пълни на макс. Има оркестър с нея, което допринася за якия купон, който става. Като визия, винаги е екстравагантна и естествено милион пъти по-добре изглеждаща от Деса. Контакта й с публиката и на концерти, и по заведения е завидно добър - и тука издухва Деса.

Защо трябва да пее различни стилове, след като си има един куп златни хитове и както виждаме не омръзват вече толкова години. Плюс това говорим за клубни участия и то в чалга клубове. Деса е по-добрата певица,като гласови данни.

Я стига! :mf_surrender: Камелия е облечена като за разходка из квартала по участия, пее ужасно фалшиво, говори и фъфли през цялото участие, а "оркестъра" е най-лошото от нейното представяне!! :mf_surrender: Къде ще ми я слагаш до Деси Слава, която пее всякакви стилове и е най-добрия глас в България!

 

Това, че "Господари на ефира" те изкараха лъжльо не значи, че трябва да продължаваш да лъжеш и тук.

 

Деса е 70% на плейбек по участия, като Пресли....

Тя войната още не е започнала. Камелия още не си е оправила канала в тубата и затова не издава активно. Но и това скоро ще им отпадне като сламка, за която да се аващат. Затова "десовите" и още 2-3 неориентирани създания тук ползват намалението - защото знаят какво ще ги правя след това. Само стой и гледай сеир - ще има доста занапред. В момента са в една фаза, да си повтарят по цял ден как аз имам 50 профила. И дори когато си пия пиенето с Борис Дали на събора у село, правя скарата или не излизам от Дунава от жега същите си вярват, че пиша едновременно от всички профили с тях тук. Шокирани са, че някакви нови потребители ги правят на кайма в Рамания дори когато по 2-3 дни не влизам. Смятай колко съм им изпил мозъка в предните 10 години, че да им се привиждам във всичко.

 

ТИ пък вече за коя година под ред ще го пишеш, че щяла да ни отвее, разбие?? Коя година под ред става?? "Престъпно е" щеше да промени чалгата, "Неповторим" да е шедьовъра на годината, скандала с Пайнера щеше да е скандала на годината...ДУМИ, ДУМИ, ДУМИ само думии иии така станаха 15 години без хит.. :whistling: А сега и без тв и концертни изяви!

 

Къде ти е летния хит ?? Къде са трите видеоклипа, къде е албума??!!! :Д КОЙ СЕГА Я СПИРААА??? Пайнер ли пак ? :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса къде са и английския албум? Испанския? Народния? Датата за концерта? Сигурно има и друго, ма то мое ли да помни човек милиардите обещавани неща, дето ги докара до кривата круша.

 

Да, то затова на Деса, щото е много можеща, кръчмотеките са празни, а Камелия, щото нали не ставала, бенда не бил интересен и тн, е винаги фул макс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса къде са и английския албум? Испанския? Народния? Датата за концерта? Сигурно има и друго, ма то мое ли да помни човек милиардите обещавани неща, дето ги докара до кривата круша.

 

Да, то затова на Деса, щото е много можеща, кръчмотеките са празни, а Камелия, щото нали не ставала, бенда не бил интересен и тн, е винаги фул макс?

 

Ако обичаш се придържай към първоначалната си версия, че Камелия ти била към края на тези които харесваш и дори не си й бил фен! :Д С Фокси трябва да измислите нова стратегия.. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате за пореден път. Таман имаше едно взаимно полусъгласие и в двете страни.

 

Този новия да не се обажда като вещо лице, защото коментарите му граничат с фантазиите на един социопат. Към останалите с по-добър тон - оставете всяка една да си върви по пътя и тази негативна енергия я насочете към Яница, че тя ще им взема хляба накрая и на двете :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе и аз смятам, че Камелия е лицемерна. Мога да го докажа, но ми трябва известно време, за да и намеря точните изказвания през различните години. Много е хитра. ДесиСлаа в автограф говори за това, че преди 12 год още едно име е искало да напусне с или малко след нея. Не позволи на водещата да направи интригата и си замълча най-добронамерено за името и, но по всичко личи, че това ебило Камелия - единствената пайнерска Корица в Мистерия + (списанието което Деси издаваше). Който не го е гледал да го гледа и да коментира...

Толкова години е събирала смелост да направи нещо, което Деси тогава направи със замах.

 

Ето да видите как не е хит Започваме на чисто и как младите не и се кефят. Ахахахаха

 

https://www.facebook.com/iliapo.official/vi...e=2&theater

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако обичаш се придържай към първоначалната си версия, че Камелия ти била към края на тези които харесваш и дори не си й бил фен! :Д С Фокси трябва да измислите нова стратегия.. :baaasmiley:

 

Ако ще ме цитирал, отговори на зададения въпрос, вместо със шикалкавене да се измъкваш, както обикновено. В случая, говоря за безвратата, Кама може и да не ми е особена фаворитка, но Деса покрай тебе и твойте съмишленици вече води класацията ми на най-противни и жалки Певачки!

 

И земи измисли нещо ново, тая теория че съм фокса дори вече не е интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...