Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Защо пайнер ги приема след като към момента на приемането тя не е негов изпълнител? И защо не е пробутал някоя от другите си гърли, след като от тях изкарва повече? Не заобикаляй въпроса ми с въпрос.

 

Не може да не ги броим. След като Кама не е свободна въпросната вечер за друго участие всичко се брои.

 

Аха, финалната. след поредното коригиране и презастраховане. Що не застанеш като мъж зад оргиналното си преположение от 2, ми си хванал като удавник за сламка за без Пайнер, та без Пайнер? Той и фокса се е поизхвърлил и съответно не е бил прав, ма и с 3-5 си далече от 8.

 

Ся цифрата очевидно съм я взел от изхвърлянето на видинския. Той откъде я има, незнам, вероятно е негова фантазия, може да е имал някво вътрешно инфо и на Кама да и се е искало да прави повече. А защо не го е направила, дали не е искала, дали се е оказало че има свиване на пазара, или нещо друго - нали примерно влачи бенда с нея по кръчмотеките? Може те да не искат/могат да ходят с нея толкова често по участия? И си е логистика да ходиш с толкова народ нагоре надолу. Та тая част от темата е интересна, и има какво да се чопли по нея, ако се появи някво конкретно инфо, щото иначе си е просто спекула.

 

 

Ами да се освободи и да ги откаже... да не съм я дърпал за косата до ходи? Фокса ви задава някаква теза и вие я дъвчете като питбули месеци наред. Хем знаете, че е кофти да се спори по нея, хем си го причинявате. Не схванахте ли, че не е удобна теза за "приетите участия от ПАЙНЕР", щото колкото МИтьо има интерес да ги остави на Кама, толкова и тя има.

 

Чакай, чакай... 8 е този месец. Не бъркай. Басът беше за първите 6 месеца от годината. Освен това, нищо не гарантира, че другите месеци положението няма пак да опре до 6.

 

В интерес на истината, последният ти абзац е някакъв опит да се доказваш, че не си Камозависим, обаче не ти се получава. Пробвай в друг форум, може и да ти вържат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте. Всички, които влизате всеки ден тук и отделя от нервите си да навлизате в дълбоки за вас дебри (и за мен), сте платени. Въпроса е чия държанка сте повечето и каква е задачата в - да издигате една в култ, или да смачквате и принизявате друга. За никой не е тайна, че Анелия и Галена ходят с платени агитки по концерти и участия. Новата мода обаче е да плащаш за да те хвалят в нета. Дори Ара си имат 2-3 такива

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, начи Деса ако е зела хонорар, макар и преполагаем, го броим, а на Кама, щото е зела, ама през пайнер, не. колко удобно в полза на твойта стъкмистика.

 

Николас, уважам ти мнението, и идеята ти да бъдеш обективен и неутрален, но от клипчетата се чува че Деса не се спрява на ниво в тази посока, и моженето й е останало като някъф мит от време оно. Виж реакцията на публиката при Деса, и на някоя от по-неизвестните на широката публика но изпълняващи народно певици. Разлика от тук до луната. То не може 20 години да пееш сичко друго, и да си запазиш уменията в тая насока. народното си иска майсторлък, а десата го няма просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Камелия имат горе-долу еднакъв брой участия. Личи си, че и на двете им е достатъчно да правят по 7-10 участия на месец и че не искат повече. Камелия изкарва повече пари, защото не дава на Пайнер, но пък дава на Виво Монтана, а навярно си плаща и за ротацията по ФЕН, макар че те са толкова закъсали вече, че може и безплатно да я въртят. В общи линии, положението с участията е подобно при двете, но едната си има и големите успехи и встрани от тях. И съвсем не е само "В твоите очи". Колкото и да не ви се иска да приемете, "Не го прави" е една от най-успешните песни тази година, защото беляза завръщането на Деси Слава в Пайнер чрез качество, оценено от масата. Това е една от най-одобряваните песни с един от най-добрите клипове... Не я пускаха много по дискотеките, не тръгна ударно в YouTube, но към днешна дата много хора я знаят и вече има над 2.3 милиона напълно реални гледания. Тотален успех за изпълнителката!

"Болка в минути" бе толкова харесвана до голяма степен заради партията на Десислава. Както "Ей, Фики, Фики" помогна на Фики и "Галине, Галине" помогна на Галин, така и "В живота се влюбваш до смърт един път само" помогна на Константин.

"Започваме на чисто" пък набира скорост и мисля, че въобще няма да се окаже провала, какъвто го изкарват някои тук.

Но тези неща вече са повтаряни и потретвани... Ето за това говоря- Камелиевите не искат да видят и признаят успехите на Десислава. Гледат само Камелия дали все още има приличен брой участия и дали има хора на тези участия... И това им стига да я сложат над по-актуално име като Десислава. :blink:

 

Lelqtian, тези клипчета ги посочих във връзка с продължаващите подмятания на Сашо, че Десислава никога нямало да види публика като от турнетата. Няма значение дали хората са отишли там заради нея- изявите на супер голяма сцена ги има. И на турнетата на Планета хората не ходиха само заради Камелия, нали?

Никой не налага Десислава като някоя супер звезда извън България, но да си бъдем честни- много малко са чалга изпълнителките, които са пяли пред такава публика навън. И Камелия не е от тях, нейните успехи са си предимно тук. А да правя ли пак списък на нещата, с които Десислава се е представяла в чужбина и които съвсем не са само 2-3 концерта пред десетки хиляди души? Няма какво да отричаме истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да се освободи и да ги откаже... да не съм я дърпал за косата до ходи? Фокса ви задава някаква теза и вие я дъвчете като питбули месеци наред. Хем знаете, че е кофти да се спори по нея, хем си го причинявате. Не схванахте ли, че не е удобна теза за "приетите участия от ПАЙНЕР", щото колкото МИтьо има интерес да ги остави на Кама, толкова и тя има.

 

Чакай, чакай... 8 е този месец. Не бъркай. Басът беше за първите 6 месеца от годината. Освен това, нищо не гарантира, че другите месеци положението няма пак да опре до 6.

 

В интерес на истината, последният ти абзац е някакъв опит да се доказваш, че не си Камозависим, обаче не ти се получава. Пробвай в друг форум, може и да ти вържат.

 

Естествено, че не би отказала. Ама не щото дрги не може да си намери, а защо да се показва като лош професионалист? Най-малкото, щом я канят, договорката с Пайнер ще свърши, и другия път като я искат, ще се свържат директно с нея, не с димитровград. Елементарна бизнес логика. Големите клубове, които могат да се охарчат за Камелия, не са безкраен брой в крайна сметка, тя няма никаква файда да си развали отношенията с тях заради алчността на Митака.

 

8 бяха и средно за първите 6 месеца, нали, ама карай. С пайнер без пайнер, хонорар е взела, начи се брои. Не са10, ма не са и 3 или 5.

 

С тая история ако зимах пари по 50 цента някой като ме обяви че съм фокса или от неговия лагер изобщо, щях да съм изкарал пояече отколкото си мислитр че ми плаща Камчия. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не би отказала. Ама не щото дрги не може да си намери, а защо да се показва като лош професионалист? Най-малкото, щом я канят, договорката с Пайнер ще свърши, и другия път като я искат, ще се свържат директно с нея, не с димитровград. Елементарна бизнес логика. Големите клубове, които могат да се охарчат за Камелия, не са безкраен брой в крайна сметка, тя няма никаква файда да си развали отношенията с тях заради алчността на Митака.

 

8 бяха и средно за първите 6 месеца, нали, ама карай. С пайнер без пайнер, хонорар е взела, начи се брои. Не са10, ма не са и 3 или 5.

 

С тая история ако зимах пари по 50 цента някой като ме обяви че съм фокса или от неговия лагер изобщо, щях да съм изкарал пояече отколкото си мислитр че ми плаща Камчия. ;)

 

 

За последен път. Басът беше за това как ще се справя БЕЗ пайнер. Тоест, без тези участия. Но ти много добре знаеш какъв беше басът.

 

Ааа, начи Деса ако е зела хонорар, макар и преполагаем, го броим, а на Кама, щото е зела, ама през пайнер, не. колко удобно в полза на твойта стъкмистика.

 

Получаваш блок от мен... не мога да се занимавам повече с теб. Ти не спориш, а сякаш копираш от уърдовски файл случаен коментар... Прекалено ниска топка. Освен това си поредният платен трол. Чудя се въобще защо тръгнах да "споря" с поредното радио.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не налага Десислава като някоя супер звезда извън България, но да си бъдем честни- много малко са чалга изпълнителките, които са пяли пред такава публика навън. И Камелия не е от тях, нейните успехи са си предимно тук. А да правя ли пак списък на нещата, с които Десислава се е представяла в чужбина и които съвсем не са само 2-3 концерта пред десетки хиляди души? Няма какво да отричаме истината.

 

Ще направиш ли такъв списък, да видя, може нещо да съм пропуснал. Мерси.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направиш ли такъв списък, да видя, може нещо да съм пропуснал. Мерси.

 

Ами като за начало, доколкото разбрах, испанският албум все пак е бил издаден там в някаква лимитирана бройка. Същото и със Slavatronika- разпространен е не само в БГ iTunes. Съмнявам се да имат големи продажби, но пак поне се е опитала.

"My Pleasure, My Pain" беше пусната по MTV, на 8 място в ТОП 10 на World Chart express. Говореше се, че и Елена и Андреа ги били въртяли, но само Десислава има видео за доказателство.

През 2008 песента "Never End" беше поместена в голямата испанска компилация Disco Estrella, редом до актуалните песни на Риана и Ейми Уайнхаус. Мисля, че и нея са я пускали по MTV и разни испански телевизии, но нямаме видео.

MAD концерта й го въртяха и по гръцката MAD, даже тези дни видях, че има качени нейни клипчета и в канала им. Някои от поп песните също.

На "I Like" пък му снима специален (по-лош :D) клип, който да се завърти в Русия.

Още през 2001 пък именно Десислава спечели награда на Фестивал на изкуствата в Холивуд.

"Пусни го пак" пък беше хит и в Албания, качен е в техен канал.

Да не говорим, че през годините беше забелязана и от разни чужди музикални личности като Джон Темис, Incognito, Бой Джордж, Нана, Антъни от Blue, с някои от които направи песни...

И на всичкото отгоре е пяла и на 2-3 големи чуждестранни концерта пред десетки хиляди души.

 

Може и да съм забравил нещо, феновете да допълват. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

По тази логика, аз пък смятам, че Кама не е получила стотинка за тези 8 участия и е ходила безплатно!!!

 

Сашо, Сашо... честно да ти кажа, напоследък не ми правиш добро впечатление.

 

Първо, твърдиш, че Деса имала много по-малко участия от Кама, без дори да погледнеш дали е така.

После твърдиш, че Деса изпяла 1 песен, а е било доста повече, както стана ясно по-горе.

Сега се опитваш да убедиш някой, че не й било платено участието и тя гратис е ходила.

 

В момента приличаш на жълт хроникьор. По тази причина започнах да се осъмнявам в присъствието ти тук. Прекалено емоционално и отчаяно пишеш. Все едно ти е много важно. Толкова, че да ти е платено и да трябва да свършиш задачата максимално добре.

 

Ти сам създаваш това съмнение.

 

И кО прайм ся!?

Моето държание е провокирано от такива , като вас ... които обявиха че едва ли не Кама ще е с 3 участия , което пак не излезе па сметките ви . Отделно това се вижда, че без Пайнер прави същата бройка участия .

А аз сериозно те питам , те наистина ли мислиш че Кама ми плаща или съм се разбрал нещо с нея , да плюя Деса и да хваля самата нея .

Това е смешно , честно казано ... но мисли си каквото искаш , въобще не.мисля да те оборвам . Отделно това , аз мога да кажа същото и за теб и за останалите , че ви плащат да хейтите и да възхвалявате . Като цяло винаги ми е било смешно това твърдение .

В крайна сметка , Камелия не пада под 7 участия от както е напуснала... Има и по 9 и по 10 , зависи от месеца и ангажиментите .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето държание е провокирано от такива , като вас ... които обявиха че едва ли не Кама ще е с 3 участия , което пак не излезе па сметките ви . Отделно това се вижда, че без Пайнер прави същата бройка участия .

А аз сериозно те питам , те наистина ли мислиш че Кама ми плаща или съм се разбрал нещо с нея , да плюя Деса и да хваля самата нея .

Това е смешно , честно казано ... но мисли си каквото искаш , въобще не.мисля да те оборвам . Отделно това , аз мога да кажа същото и за теб и за останалите , че ви плащат да хейтите и да възхвалявате . Като цяло винаги ми е било смешно това твърдение .

В крайна сметка , Камелия не пада под 7 участия от както е напуснала... Има и по 9 и по 10 , зависи от месеца и ангажиментите .

 

Аз си казах прогнозата - 3-5. Излязоха 6 без ПАЙНЕР. Сега тоя месец има 8, предполагам няма от ПАЙНЕР. Нека има, щом може да си го позволи.

 

Не величая никого. Просто има едни там факти и аргументи. И когато някой подменя факти, както ти направи цели 3 пъти, го отбелязвам.

 

Затова те питах защо правиш това и съответно ти казах как изглежда отстрани.

 

И съм много изненадан от подхода ти. В смисъл, че винаги си бил краен в някои изказвания, ама чак толкова брутални разминавания и манипулации не бяха присъщи за теб.

 

Не случайно само ти не си ми в игнор листа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Платени тролове, че и всички, влизащи редовно, платени, то чудеса в тая тема.

 

Естествено че няма да откаже участията, които вече са уредени чрез "Пайнер", да не е тъпа. Ако ги откаже, на нейното място ще сложат друг, друга или други и тя месеци наред може да е без присъствие в ключови чалга клубове, защото те, поне така мисля, си редят програмата с всички изпълнители, които ще канят, месеци предварително. Важното е, че досега всичките ѝ участия в "Плаза" в София бяха обявени от сайта на "Пайнер", а този месец не е. Явно тази договорка с "Пайнер" е свършила и са продължили да я канят и самостоятелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG - тя може и да се е изявявала пред голяма публика, и то чужбинска, ама защо никой от тая публика не я отразява по никъф начин? Положително, отрицателно, а то никва реакция. И на Рожен същата работа. Това имах впредвид, като казах че припомнянето на тез клипове не е в нейна полза. То и на планета турнетата масовката не е отишла за Камелия, но тя ги е забавлявала, дигнала ги е накрака, а пред десата - нищо.

 

@meleto - почти си забавен. Много ти утива да се правиш на ущипана госпожица, когато спора не върви в твоя полза. И да твърдиш че копирам отговори, а аз да се хабя да ти отговарям от телефона ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си казах прогнозата - 3-5. Излязоха 6 без ПАЙНЕР. Сега тоя месец има 8, предполагам няма от ПАЙНЕР. Нека има, щом може да си го позволи.

 

Не величая никого. Просто има едни там факти и аргументи. И когато някой подменя факти, както ти направи цели 3 пъти, го отбелязвам.

 

Затова те питах защо правиш това и съответно ти казах как изглежда отстрани.

 

И съм много изненадан от подхода ти. В смисъл, че винаги си бил краен в някои изказвания, ама чак толкова брутални разминавания и манипулации не бяха присъщи за теб.

 

Не случайно само ти не си ми в игнор листа.

 

Чакай сега , ако трябва да сме честни ти подмени фактите . Написа , че Кама била с 6 , а Деса с 8 . След , което ти написах точната бройка .

А това че съм написал, че участието и в Рожен не се води за участие е друг въпрос , и да ти кажа честно голям е шанса, там да са пяли просто за престиж . Въобще не съм писал нещо с цел подменяне на факти .

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG - тя може и да се е изявявала пред голяма публика, и то чужбинска, ама защо никой от тая публика не я отразява по никъф начин? Положително, отрицателно, а то никва реакция. И на Рожен същата работа. Това имах впредвид, като казах че припомнянето на тез клипове не е в нейна полза. То и на планета турнетата масовката не е отишла за Камелия, но тя ги е забавлявала, дигнала ги е накрака, а пред десата - нищо.

 

Не можем да сме сигурни дали никой не е обръщал внимание на чуждестранните й работи. Виждали сме я само как пее I Like, Only One и чуждата Mercy. Според мен ако през 2008 беше пяла Never End на някакъв голям испански концерт, щеше да има по-голям интерес, тъй като компилацията е наистина доста известна. Или пък по-миналата година да беше отишла на концерт в Албания с "Пусни го пак"... А класации като World Chart Express и награди като онази в Холивуд показват, че все пак някой й е обърнал внимание... ;)

Но както и да е, аз не твърдя, че е станала някаква известна личност в чужбина, а че все пак е направила доста неща там, известна част от публиката на няколко страни я е гледала и слушала. Кои други фолк певици са с такива постижения? Аз се сещам само за Рени и Андреа, а напоследък и Галена се опитва. Но със сигурност не и Камелия. За нея най-много да са чули по Балканите покрай дуета със Сакис и кавърите на Брена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Платени тролове, че и всички, влизащи редовно, платени, то чудеса в тая тема.

 

Естествено че няма да откаже участията, които вече са уредени чрез "Пайнер", да не е тъпа. Ако ги откаже, на нейното място ще сложат друг, друга или други и тя месеци наред може да е без присъствие в ключови чалга клубове, защото те, поне така мисля, си редят програмата с всички изпълнители, които ще канят, месеци предварително. Важното е, че досега всичките ѝ участия в "Плаза" в София бяха обявени от сайта на "Пайнер", а този месец не е. Явно тази договорка с "Пайнер" е свършила и са продължили да я канят и самостоятелно.

Точно това доказва твърдението ми , че участията и са заради самата нея , а не заради Митака ....който уж и ги бутал .

Все едно собствениците на клубовете не се обаждат с конкретни искания .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, начи Деса ако е зела хонорар, макар и преполагаем, го броим, а на Кама, щото е зела, ама през пайнер, не. колко удобно в полза на твойта стъкмистика.

 

Николас, уважам ти мнението, и идеята ти да бъдеш обективен и неутрален, но от клипчетата се чува че Деса не се спрява на ниво в тази посока, и моженето й е останало като някъф мит от време оно. Виж реакцията на публиката при Деса, и на някоя от по-неизвестните на широката публика но изпълняващи народно певици. Разлика от тук до луната. То не може 20 години да пееш сичко друго, и да си запазиш уменията в тая насока. народното си иска майсторлък, а десата го няма просто.

За това ти изказване Вълкана Стоянова и Надка Караджова от гроба ще се обърнат за да те приземят на Земята...

ДесиСлава е единствения изпълнител в Пайнер който владее всяка една техника във всяка една фолклорна област. Призната е от най-големите изпълнители и аранжори в тазии област. Работи по фолклорния си албум с Георги Андреев. Събуди се и слез на Земята моля те. Техника нямала :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай сега , ако трябва да сме честни ти подмени фактите . Написа , че Кама била с 6 , а Деса с 8 . След , което ти написах точната бройка .

А това че съм написал, че участието и в Рожен не се води за участие е друг въпрос , и да ти кажа честно голям е шанса, там да са пяли просто за престиж . Въобще не съм писал нещо с цел подменяне на факти .

 

Това видях в Сигнал. Явно не са обновени. Просто реших да видя дали наистина е вярно, че Деса няма участия, а тя имаше 8.

 

Едва ли някой би пял за без пари. Та те на благотворителни концерти си взимат хонорар. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това да се успорва таланта на Десислава и уменията й във фолклорната област е безумно... Въобще няма нужда да се отговаря на такива твърдения.

Това, което аз виждам и чувам като си пусна клипчетата от Рожен е една пееща Десислава, която радва десетки хиляди души. Няма нужда да се сравнява с Валя Балканска, защото и двете си го могат по техен си начин... Едната е фолклорна легенда с половин век стаж, а другата- легенда на новото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоо, този новият:

Камелия: "Много харесвам гласа на Десислава, особено във фолклора. Преди харесвах и този на Преслава, както и старите нейни песни".

 

Никакъв нов не е youtobe :Д Просто копира Фокса с нов ник.

 

Тоя спор вече мина границите на нормалното, дори аз не мога да се включа..

 

Поне сравнявайте Деси Слава с някое по-големо и пеещо име.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не , много се измести спора . Въобще не става дума дали Деса пее или не , то е ясно че е по гласови възможности е най-добрата .

Говорим за това дали Пайнер и повлияха положително след идването . Освен дуета , аз други хитове лично нейни не виждам , участията да речем че са се качили с 1 , и като цяло и поле за изява няма много , много. Общо взето я пращат по някви народни събори , които нямат нищо общо с чалгата .

А съпоставките с Камелия колко е успяла са още рано да се.правят , до момента има 1 песен , която ако не беше ограничена и в последствие изтрита , щеше да с над милион . За справка могат да и се съпоставят гледанията във вбокс , където има доволно , колкото пайнерските клипове . Сега чак след втория сингъл може да се правят някви изводи . За участията -виждаме че е е непоклатима ;

Аз мога да приключа с тоя спор само ако видя.промяна от другата страна !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не , много се измести спора . Въобще не става дума дали Деса пее или не , то е ясно че е по гласови възможности е най-добрата .

Говорим за това дали Пайнер и повлияха положително след идването . Освен дуета , аз други хитове лично нейни не виждам , участията да речем че са се качили с 1 , и като цяло и поле за изява няма много , много. Общо взето я пращат по някви народни събори , които нямат нищо общо с чалгата .

А съпоставките с Камелия колко е успяла са още рано да се.правят , до момента има 1 песен , която ако не беше ограничена и в последствие изтрита , щеше да с над милион . За справка могат да и се съпоставят гледанията във вбокс , където има доволно , колкото пайнерските клипове . Сега чак след втория сингъл може да се правят някви изводи . За участията -виждаме че е е непоклатима ;

Аз мога да приключа с тоя спор само ако видя.промяна от другата страна !

 

Естествено, че и повлияха много положително...Миналото лято Деси Слава беше много забита...дори се сещам как една моя роднина живееща в чужбина, пита за Деси Слава и някой й каза-тя вече не е модерна...1 година по-късно, нещата са коренно различни..Пайнер и донесе много повече успех, хита с Галена, клиповете...А как ще е за напред не се знае...

Аз съм съгласен, че Камелия има участие и все още интерес да я канят..но останалото го няма.Няма медийни изяви, актуален хит, фенове, интерес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ви чета..... извода ,който мога да направя е следния->Никога няма да се разберем феновете на Деса и Кама.Така ,че е безмислено да се хабите.

Отидете на плажа-по ползотворно е ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...