Jump to content



Защо вече не съм фен на Глория!


Защо вече не съм фен на Глория!  

93 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ти нещо май много вътрешно приемаш нещата....абсолютни глупости си написал... :1000 (27):

 

 

Ами представи си - и аз съм имал лични разочарования от въпросната особа....Не че съм й бил кой знае какъв фен, ама все пак неприятно е като се отнесат с теб кофти и то незаслужено. Много ясно, че за теб са глупости, но за мен не са. Това си е моето мнение и не държа някой да е съгласен с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие сте много зле.Глория да не да е длъжна да има по-специално отношение към вас бе?!??!?Правили коментари, правили плакати, защитавали я в 24 часа и какво ли още не...ми нали за това сме фенове?!?К'во очаквате да станете първи дружки с Глория??!?За какво отношение говорим и какво отношение искате?Да се чувате по телефона постоянно или да й давате наклон на кариерата?!?Аз на участие на Глория не отивам защото искам след това да си поговоря с нея..какво да говоря с нея..баси глупоститет пишете...да не сте само вие феновете на Глория?!!?!?

 

Оставам с впечатлението че искате на всяка цена Гло да се чуства по някакъв начин длъжна към вас(конкретно вас)...

Не звъняла по телефоните от играта в Нов Фолк...божееее... :1000 (29):

1000%20(10).gif

 

Не искаме по-специално, а нормално отношение. Не темерутско все едно ние сме й виновни, че не й вървят нещата. Как един път не оцени нищо и не си направи труда да погледне, все са пози и джуки.

 

Затова сме фенове, но един артист трябва да уважава почитателите си, благодарение на които е това, което е! Трябва да знае как да ги запази и да е благодарна за всеки един жест. И не, не сме само ние, но погледни ги повечето?! Да те е срам от такива фенове... А пък да не говоря за пишещите в страницата й - неграмотни и инфантилни. Потрес.

 

А колкото до това с рубриката на сп. "Нов фолк", не виждам кое е смешното. След като е приела да участва и е запозната, тя е длъжна да се обади на победителя. Леле, та най-малкото на нея трябва да й стане приятно, че ще зарадва някого с гласа си, с обаждането си...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие сте много зле.Глория да не да е длъжна да има по-специално отношение към вас бе?!??!?Правили коментари, правили плакати, защитавали я в 24 часа и какво ли още не...ми нали за това сме фенове?!?К'во очаквате да станете първи дружки с Глория??!?За какво отношение говорим и какво отношение искате?Да се чувате по телефона постоянно или да й давате наклон на кариерата?!?Аз на участие на Глория не отивам защото искам след това да си поговоря с нея..какво да говоря с нея..баси глупоститет пишете...да не сте само вие феновете на Глория?!!?!?

 

Оставам с впечатлението че искате на всяка цена Гло да се чуства по някакъв начин длъжна към вас(конкретно вас)...

Не звъняла по телефоните от играта в Нов Фолк...божееее... :1000 (29):

защо се хващаш за лапешките коментари, а музиката Милене?, а бозите, а тв версиите, а клишетата, а това че повече време си оправя роклята на сцена, отколкото да предложи някакво преставяне, а това , че и е празна главата и една акустична версия не е направила, а това, че е прави музика за ТСонките и е доволна, че те садоволни, а че няма и стотинка представа кое как изглежда и звучи, а досадата...

 

има едно вярно което си мисля :че ако на вас ви стига това което предлага, то дори на нея не и...правилно, че спира...когато е изчерпана и предадена - да се маха, да обикаля малдивите и нидерландите ... и когато реши да започне отново да прави музика да се върне ,пак дано развалнува наново, дано и доиде акъла и се поогледа в съвремието

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами представи си - и аз съм имал лични разочарования от въпросната особа....Не че съм й бил кой знае какъв фен, ама все пак неприятно е като се отнесат с теб кофти и то незаслужено. Много ясно, че за теб са глупости, но за мен не са. Това си е моето мнение и не държа някой да е съгласен с него.

 

О боже, с вас претендиращите трябва да се отнасят и говорят на височайше ниво може би?!?Неприятно му било...ми къде си се врял между "шамарите"...на мен не ми е кофти защото не се натискам да бъда близък с изпълнители...

Link to comment
Сподели в други сайтове

защо се хващаш за лапешките коментари, а музиката Милене?, а бозите, а тв версиите, а клишетата, а това че повече време си оправя роклята на сцена, отколкото да предложи някакво преставяне, а това , че и е празна главата и една акустична версия не е направила, а това, че е прави музика за ТСонките и е доволна, че те садоволни, а че няма и стотинка представа кое как изглежда и звучи, а досадата...

 

има едно вярно което си мисля :че ако на вас ви стига това което предлага, то дори на нея не и...правилно, че спира...когато е изчерпана и предадена - да се маха, да обикаля малдивите и нидерландите ... и когато реши да започне отново да прави музика да се върне ,пак дано развалнува наново, дано и доиде акъла и се поогледа в съвремието

 

Хващам се щот ми се заяжда, особено като чета какви глупост се пишат хахахах :)

 

Иначе другото си почти прав :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

О боже, с вас претендиращите трябва да се отнасят и говорят на височайше ниво може би?!?Неприятно му било...ми къде си се врял между "шамарите"...на мен не ми е кофти защото не се натискам да бъда близък с изпълнители...

 

Никога не съм искал и не съм се опитвал да бъда близък нито с Глория, нито с който и да е изпълнител. Като не си запознат с живота ми и историята ми, по-добре не се меси, където на теб не ти е работата. Аз съм човек, който си държи на думата, за разлика от Глория. Ето това ме дразни, но не си ми никакъв, че да ти споделям лични неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм искал и не съм се опитвал да бъда близък нито с Глория, нито с който и да е изпълнител. Като не си запознат с живота ми и историята ми, по-добре не се меси, където на теб не ти е работата. Аз съм човек, който си държи на думата, за разлика от Глория. Ето това ме дразни, но не си ми никакъв, че да ти споделям лични неща.

 

Какво общо има личния ти живот и кой е запознат и кой не с него?!?Тука е форум и коментираме, какво ме засяга личния ти живот и защо трябва да съм запознат с него за да коментирам глупостите които пишеш хаххаа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има личния ти живот и кой е запознат и кой не с него?!?Тука е форум и коментираме, какво ме засяга личния ти живот и защо трябва да съм запознат с него за да коментирам глупостите които пишеш хаххаа :1000 (29):

 

 

Ами нали въпросната случка, заради която си създадох отрицателно мнение за Глория, е част от живота ми и за мен специално е нещо лично - кое не разбираш? Беше нещо, за което наистина много се надявах и вярвах, че ще се случи, а накрая много кофти ме изментиха и тя, и други хора край нея...Глупости са, защото не си запознат със въпросната ситуация и си мислиш, че си пиша ей така 'щот си нямам друга работа и съм хейтър по природа сигурно?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила Цонке, мога да ти влезна в стила, мога го много по-добре от теб, мога да ти разкажа как всички нормални хора в клуб на участие на Глория гледат на такива истински фенове като вас, но видно от вафлите в косите ти и липсата ти на какъвто и да е адекватен пост или мисъл минавала ти през главата после и клавиатурата от зората на чалга форумството ти до днес, а и това че лично си ми симпатична в наивитета си ще ви кажа, спестявайки ви диагнозата и епитетите, само какво значи да мълча като путка пред Глория:

 

мълча като путка защото:

 

-ме няма в магазина за да и купя албума

-ме няма на концерта или участието да я видя и чуя и да запълвам празното място

-немога да изгледам цял нов клип на Глория от отегчение и досада

-изтривам поредния и нов хит след първия припев от компа си

-не доизглеждам нейна медийна изява в бокса, схванат от неудобство заради провинциалните клишета и страхливете и отговори

 

а вярвай за разлика от вас, аз познавам реални хора харесващи Глория....реални хора които са масата фенове на нейно Вискомерие, оная прословута фенска маса която подобно на мен мълчат като путки пред нея/мълчат и не купуват, не ходят, не гледат, не слушат, не вълнуват/,мълчат защото просто вече няма какво да се каже за нея, онези фенове които не правят компромиси с качеството, подобно на някогашната Глория

 

...само ти и останалите фрикове можете да аплодирате 'криле', както аплодирате 'присъда'...

 

Мили Стояне, силно съм впечатлена от стила ти на писане и разбрах почти всичко от това, което се опита да ми кажеш. Не разбрах защо след като те няма в магазина, на концерти, на участия, и прочие си позволяваш да коментираш поста ми? Явно те е нямало и тогава когато Жоро, който сега много я плюе, я молеше да го прегръща, че заминава за Франция и не се знаело кога ше я види и тя го направи и му пожела успех. Нямало те е и на другите участия след които си е говорила дълго с нас. И след като толкова много те е нямало не разбирам защо се появяваш сега и коментираш. Забрави когато пя с нея и се мятяше и едва не й падна в краката от кеф. След всичко, което прочетох си мисля само едно - ти не си засегнат. Харесало ти е моето обръщение п*тки. А за вафлите и интелекта ми аз също като някои хора няма да си взема бележка и нищо няма да се промени - Глория ще си е същата, вие пак ще плюете, а аз ще продължавам да съм лизач, да се катеря по билборди, да имам всякакви и всевъзможни неща свързани с нея. Останете си със здраве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно те е нямало и тогава когато Жоро, който сега много я плюе, я молеше да го прегръща, че заминава за Франция и не се знаело кога ше я види

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

вие сте ненадминати просто :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жори определено е разбивал всякакви стереотипи на фенството. Голяма прилича за прегръдка. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Иначе аз също се придържам към това, че никога не съм имал желание да се сближавам с Глория. Винаги съм знаел, че ще се разочаровам. Намекнах същото на няколко човека, с които съм ходил на нейни участия, че няма смисъл от тази близост. Но всеки сам решава за себе си, всеки има своите интереси и желания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно те е нямало и тогава когато Жоро, който сега много я плюе, я молеше да го прегръща, че заминава за Франция и не се знаело кога ше я види и тя го направи и му пожела успех. Нямало те е и на другите участия след които си е говорила дълго с нас.

Не съм я молил, а я попитах! Има огромна разлика. Или очакваш да я прегърна ей така от нищото и да й се метна на врата?

 

Както виждаш споменах и за всички хубави срещи, като тази бе една от тях.

 

И прави разлика между плюене и градивна критика, явно за вас с Глория това са едни и същи неща...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случва тука???

 

Първо, чалгафенчето е много прав - обръщам се така, защото не му знам името, но изглежда много по-стабилен от много други тук, така че напълно го разбирам, още повече, че е бил пренебрегнат от Глория, и въпреки всичко все още не му е безразлична. Понякога си мисля, че Глория не прави връзка с главния мозък какви Личности има за фенове. Ама то не е лесно да се обградиш с Наска Колева и да останеш нормална. Второ, Милен също е стабиляга - не знам снощи какво му стана и какви ги написа, не мога да повярвам. Да изкоментираме ли простотията Глория до покани в дома си на гости делфинариума и НФ да документира случая, а после Глория да се оплаква от същите в Сигнал? Не е ли лицемерно? То хубаво дипломатичност, ама май и тя си е мазохистка и си заслужава някои фенове. Горд съм, че не присъствам в клипа на "Обратно броене". Най-големите фенове на Глория НЕ са в него, няма да ги изброявам. Можеше да сме й полезни по много начини. А се тълкува, все едно сме умрели да си пием кафето с нея. АХАХАХАХ. Цонка в страни от темата Глория е супер пич като човек и аз продължавам да й симпатизирам, както и на всички. Просто на мен някои неща ми идват в повече. А Стоян на кое точно вика "лапешки коментари" и защо???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата не е ли защо не си фен на Глория? Защо се обсъждат постоянно феновете и ? Кой може да ми каже на мен аз как трябва да се държа, какво да харесвам и т.н? Това, че имате забележки и искате да дадете наклон на кариерата на Глория е проблем, който явно много ви тревожи .... Никой не ви е искал мнението .. Вие можете да искате много неща, но тя не иска .. насила ли ще я карате да направи тези неща... Стефимире кво значи най - големи фенове ? И ти ли като ония Планет почна да си мислиш некви неща за величие ? Всички фенове са равни .. никой не е повече от другия .. едни ходят на всяко участие други не .. въпрос на възможности .. стига сте се подигравали защото не виждам с кво сте повече от тези които обсъждате ? Нима не съм те виждал как се забавляваш на участие а после не си бил стоял на 1-вия ред и да симулираш аре стига глупостии ... всички като я видите мълчите наистина като п*тки тука много ви знаят устите .. аре на следващото участие пред мен и кажете това което мислите да видим ? Коя друга певица позволява на феновете и да и диктуват кариерата ? На жената и писна да се извинява за това което не е .. а на вас не ви омръзна да я коментирате какви муцуни правела стойки и т.н има ли я харизмата има я изглежда ли 100 пъти по - добре от тъпите ви певици изглежда .. пее ли по - добре пеее ... Аман от разбирачи .. ние ако сме лизачи вие кво сте лицемери пред нея като п*тки мълчите иначе в чата много знаете .. като не ви харесва ... недейте някой на сила да ви кара?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия неписани традиции след участия да си говорим с Глория?

 

Никой не ни иска мнението, но от години насам на участията й винаги е полу-празно и така ще си бъде, ако не и по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия неписани традиции след участия да си говорим с Глория?

 

Никой не ни иска мнението, но от години насам на участията й винаги е полу-празно и така ще си бъде, ако не и по-зле.

 

Това твой проблем ли е ? Мисля, че е проблем на Глория ? Нормално като има някой претенции да си ги каже лице в лице .. а не по форуми където само се дъвчи едно и също а на живо като се видят с нея да се усмихват мазно ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия неписани традиции след участия да си говорим с Глория?

 

Никой не ни иска мнението, но от години насам на участията й винаги е полу-празно и така ще си бъде, ако не и по-зле.

 

Всъщност точно обратното щях да напиша, че последните няколко години 2-3 пъти съм ходил на нейно участие и е изключително пълно.. :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фенка на Десислава от мига в който я видях, грабна ме и я заобичах, слушах песните й, изрязвах я от всякъде, и т.н. , продължавам да я харесвам и обичам и сега, но преди няколко години се сблъсках и с целия този Глориев свят. Искам да ви кажа, че тя си заслужи да я заобичам, винаги е била стилна, винаги е била класа, не съм пропуснала много от участията й в последните години, и тя всеки път е идвала при нас с усмивка, дори когато си е личало, че не е и е било до това. Не разбирам претенциите ви към човек, който само ви е давал,,, (песни, клипове, емоции),,, не разбирам защо е всичко това към човек, който едва ли ви е казал какъв панталон да си облечете, какъв парфюм да ползвате, към човек, който едва ли ви е молил или задължавал да купувате дискове и ходите по участия, към човек доказал се!!! Как не ви е срам, големи хора, при това мъже, да се отнасяте така с публична личност, която само е давала и никой за нищо не е задължавала, как не ви е срам да плюете там където лизахте и вие вчера и какво си мислите да постигнете с това. Как не се замислихте за това какво и е коствало,,,, това няма значение нали... Аз лично съм възмутена, не като фен на която и да е певица, просто като човек....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това твой проблем ли е ? Мисля, че е проблем на Глория ? Нормално като има някой претенции да си ги каже лице в лице .. а не по форуми където само се дъвчи едно и също а на живо като се видят с нея да се усмихват мазно ?!

Това не е мой проблем, това е моето мнение и виждане. А форумите са място за дискусии и за изказване на мнение. Аз нямам претенции и желание да говоря лично с Глория и да си казвам очи в очи мнението. Виждам сериозно, че вашите разбирания за фенство се изразяват само в хвалби на 4 очи и разговори след участията. Това никъде другаде не съм го виждал. На едно участие всеки човек има мнение за изпълнителя, който ще пее. По вашата логика всички накрая трябва да чакат на изхода, за да си кажат мнението очи в очи. ОМГ...

Да бяхте причакали Цеца на някой изход на арената да я питате какво мисли за Глория и "да й кажете всичко в очите". :mf_surrender:

 

Аз съм фенка на Десислава от мига в който я видях, грабна ме и я заобичах, слушах песните й, изрязвах я от всякъде, и т.н. , продължавам да я харесвам и обичам и сега, но преди няколко години се сблъсках и с целия този Глориев свят. Искам да ви кажа, че тя си заслужи да я заобичам, винаги е била стилна, винаги е била класа, не съм пропуснала много от участията й в последните години, и тя всеки път е идвала при нас с усмивка, дори когато си е личало, че не е и е било до това. Не разбирам претенциите ви към човек, който само ви е давал,,, (песни, клипове, емоции),,, не разбирам защо е всичко това към човек, който едва ли ви е казал какъв панталон да си облечете, какъв парфюм да ползвате, към човек, който едва ли ви е молил или задължавал да купувате дискове и ходите по участия, към човек доказал се!!! Как не ви е срам, големи хора, при това мъже, да се отнасяте така с публична личност, която само е давала и никой за нищо не е задължавала, как не ви е срам да плюете там където лизахте и вие вчера и какво си мислите да постигнете с това. Как не се замислихте за това какво и е коствало,,,, това няма значение нали... Аз лично съм възмутена, не като фен на която и да е певица, просто като човек....

Може би някои хора се изказват така все едно имат претенции. Мисля, че идеята на темата е по-скоро защо толкова хора се разочароваха от Глория. Претенции и препоръки едва ли е удачно да се дават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е мой проблем, това е моето мнение и виждане. А форумите са място за дискусии и за изказване на мнение. Аз нямам претенции и желание да говоря лично с Глория и да си казвам очи в очи мнението. Виждам сериозно, че вашите разбирания за фенство се изразяват само в хвалби на 4 очи и разговори след участията. Това никъде другаде не съм го виждал.

Да бяхте причакали Цеца на някой изход на арената да я питате какво мисли за Глория и "да й кажете всичко в очите". :mf_surrender:

 

А ти откъде знаеш, че са само хвалби ? Еми и аз не съм виждал някой фен да дава акъл на Цеца или да и коментира некви неща във фейсбук и тя да се съгласява с това ? Пак казвам коя певица е тръгнала да взема акъл за кариерата си от фенове? Цеца сигурно ? Да форумите са за дискусии а не за дъвчене на едно и също нещо и болни амбиции да се променя дадена певица само защото не прави това което искате ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш, че са само хвалби ? Еми и аз не съм виждал някой фен да дава акъл на Цеца или да и коментира некви неща във фейсбук и тя да се съгласява с това ? Пак казвам коя певица е тръгнала да взема акъл за кариерата си от фенове? Цеца сигурно ? Да форумите са за дискусии а не за дъвчене на едно и също нещо и болни амбиции да се променя дадена певица само защото не прави това което искате ...

Не се дъвчи едно и също. Отдавна не е имало тема за дискусия относно това защо Глория вече не се слуша толкова. Нормално да не ти харесва, защото за теб тя все още е на върха. Но за другите отдавна не е. Така че ги остави да имат мнение за това защо е станало така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е мой проблем, това е моето мнение и виждане. А форумите са място за дискусии и за изказване на мнение. Аз нямам претенции и желание да говоря лично с Глория и да си казвам очи в очи мнението. Виждам сериозно, че вашите разбирания за фенство се изразяват само в хвалби на 4 очи и разговори след участията. Това никъде другаде не съм го виждал.

Да бяхте причакали Цеца на някой изход на арената да я питате какво мисли за Глория и "да й кажете всичко в очите". :mf_surrender:

Може би някои хора се изказват така все едно имат претенции. Мисля, че идеята на темата е по-скоро защо толкова хора се разочароваха от Глория. Претенции и препоръки едва ли е удачно да се дават.

Абе какви разговори, бе.....единият я моли да не пее еди коя си песен, че била му писнала.....тя уж казва ок и после заявява:"Е, няма пък ще я изпея"...иначе на мило и слънчице си говорим......за други пък да те погледне Глория е нещо неописуемо, струва си цяла вечер да врещиш пред нея само и само да те погледне и да ти направи муцунка, а ти да се подмокриш, почувстваш значим и да й правиш сърчица с меките си китки, които във фитнеса няма да се втвърдят :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се дъвчи едно и също. Отдавна не е имало тема за дискусия относно това защо Глория вече не се слуша толкова. Нормално да не ти харесва, защото за теб тя все още е на върха. Но за другите отдавна не е. Така че ги остави да имат мнение за това защо е станало така.

 

Ми нормално е да не ми харесва при положение, че лично съм засегнат от епитети на 2 -3 ма които се присмиват на фенството ми и т.н Повтарям темата е за Глория не за феновете и каква дискусия е това да се подиграваш на някой друг за държанието му ? Вие явно не сте виждали феновете на певици по света какви неща правят .. но когато ви изнася правите сравнения с чужди певици .. когато не никъде го нямало ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви разговори, бе.....единият я моли да не пее еди коя си песен, че била му писнала.....тя уж казва ок и после заявява:"Е, няма пък ще я изпея"...иначе на мило и слънчице си говорим......за други пък да те погледне Глория е нещо неописуемо, струва си цяла вечер да врещиш пред нея само и само да те погледне и да ти направи муцунка, а ти да се подмокриш, почувстваш значим и да й правиш сърчица с меките си китки, които във фитнеса няма да се втвърдят :mf_surrender:

 

Е ходете го кажете това на някоя друга певица кои песни да пее и кои не!? Да видим къв ще е ефекта? Само за меки китки говориш ти да не си такава .. голям афинитет имаш към тях явно ;) Ако имаш нужда от това да се освободиш тук не е мястото ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...