Jump to content



Online: Деси Слава - Не го прави


Препоръчани коментари

Тя си е виновна.

Ако не я беше представила на наградите, сега щеше да има по-голям интерес към проекта.

Не мисля. Песента е доста добра, но няма голям хитов потенциал, а и Десислава не е актуално име. Следващата песен може би... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека да оставим прибързаните отписвания на "Не го прави" за по-натам. ;) За момента факт, факт, фактите сочат :D че песента постепенно става хит.

Защо ли? То поначало си беше ясно, че ще има интерес към завръщането на Деси Слава, а тя просто оправда очакванията с жестока песен и страшно силен клип. Предизвиква многобройни коментари... Въртят я по дискотеките... А гледанията си нарастват постепенно- някой забелязва ли, че за последното денонощие клипът е натрупал към 40-50 хиляди т.е повече дори и от премиерния ден? Това е то прогрес. Не всички хитове започват с 100-200 хиляди първия ден, някои се развиват постепенно. Деса и преди е имала такива... и навярно ще продължи да има. Резултатът- някои хитове като Заека ги пускат по дискотеките и до днес- тоест малко или много остават във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега я гледах, веднага се сетих за Демет Акалън. Доста е обработвано явно, понеже на концерта Деса изобщо не изглеждаше така. Песента не е лоша„

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега я гледах, веднага се сетих за Демет Акалън. Доста е обработвано явно, понеже на концерта Деса изобщо не изглеждаше така. Песента не е лоша„

И защо да не е. Все пак тя е продукт. Андреа, Емилия и др не ги ли обработват доста... Те са продукти. А Десислава въпреки, че е жена на 36 години, е най-добрата в много отношения. Можем да преглътнем обработките.

Какво да кажат тези дето ни пеенето им пеене, ни музиката им музика, а се опъват и разтягат на фотошопите...

 

 

Както винаги съм казвал - още не е излязъл продукта на Деса, а вече се коментира от 5-6 антифена, които веднъж не казаха хубаво през годините. И Зайчето подценявахте, и Пусни го пак, и малкото гледания н а него прави... Вижте в статистика на всеки видеоклип, повечето на Десислава стават популярни и набират много гледания месеци след излизането или качването.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой замисля ли се, че сцените с наовднените стаи не стоят много адекватно, имайки предвид наводненията, които се случиха в България? Интересно как никой в медиите не я е захапал все още. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой замисля ли се, че сцените с наовднените стаи не стоят много адекватно, имайки предвид наводненията, които се случиха в България? Интересно как никой в медиите не я е захапал все още. :)

Видях един коментар от потребител, но масата не е съгласи с него...

 

Няма съвпадения като дати. Не мисля, че трябва да се прави на въпрос, но би била добра реклама за проекта.

Песните на Илиян и Гергана от 2015 станаха хитове благодарение на медийния шум около тях

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой замисля ли се, че сцените с наовднените стаи не стоят много адекватно, имайки предвид наводненията, които се случиха в България? Интересно как никой в медиите не я е захапал все още. :)

 

По същата логика, всякви огньове и цигари от клиповете не са адекватни, заради пожарите, които върлуваха по горите. Както и всички садо-мазо намеци (на мода в клиповете сега), плесниците, като в клипа на Роксана и още няколко, заради ширещото се брутално насилие в обществото ни. А също и луксозни къщи, дрехи, коли, заради тежкото финансово положение на целия ни народ.

Този аргумент е абсурден. Тези кадри нямат общо с наводненията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По същата логика, всякви огньове и цигари от клиповете не са адекватни, заради пожарите, които върлуваха по горите. Както и всички садо-мазо намеци (на мода в клиповете сега), плесниците, като в клипа на Роксана и още няколко, заради ширещото се брутално насилие в обществото ни. А също и луксозни къщи, дрехи, коли, заради тежкото финансово положение на целия ни народ.

Този аргумент е абсурден. Тези кадри нямат общо с наводненията.

Напротив, не е по същата логика, защото не живееш в гората и едва ли един подобен пожар ще ти е травма. Докато ако се поставя на мястото на хората, чиито къщи гният от наводненията, се съмнявам, че ще ми е приятно да гледам подобен клип всеки ден по Планета.

Не ме разбирайте погрешно - харесват ми кадрите, стоят много арт, но съм изненадан, че никой не повдигна темата. ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, не е по същата логика, защото не живееш в гората и едва ли един подобен пожар ще ти е травма. Докато ако се поставя на мястото на хората, чиито къщи гният от наводненията, се съмнявам, че ще ми е приятно да гледам подобен клип всеки ден по Планета.

Не ме разбирайте погрешно - харесват ми кадрите, стоят много арт, но съм изненадан, че никой не повдигна темата. ;)

 

Горяха не само гори, горяха и ниви. Ти може би си чувствителен по темата, съжалявам ако има близки пострадали. Но отново казвам, възмущават ме кадрите с шамар, убийсво и подобно от други клипове. Връзката межди стаята и наводненията е доста далечна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, не е по същата логика, защото не живееш в гората и едва ли един подобен пожар ще ти е травма. Докато ако се поставя на мястото на хората, чиито къщи гният от наводненията, се съмнявам, че ще ми е приятно да гледам подобен клип всеки ден по Планета.

Не ме разбирайте погрешно - харесват ми кадрите, стоят много арт, но съм изненадан, че никой не повдигна темата. ;)

Наистина сигурно хора, преживели такъв ужас не биха им били приятни тези кадри. Помня, че когато бях луд по "Бягство от затвора" го препоръчвах на кой ли не и една позната ми беше казала, че е болезнена темата за нея и колкото и да е хубав сериалът не би го гледала...

А кадрите от клипа все пак са с чиста вода, на хората в къщите е мътна, кал...тиня... Да не говорим, че и "Титаник" сигурно не биха си пуснали пак по тази логика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина сигурно хора, преживели такъв ужас не биха им били приятни тези кадри. Помня, че когато бях луд по "Бягство от затвора" го препоръчвах на кой ли не и една позната ми беше казала, че е болезнена темата за нея и колкото и да е хубав сериалът не би го гледала...

А кадрите от клипа все пак са с чиста вода, на хората в къщите е мътна, кал...тиня... Да не говорим, че и "Титаник" сигурно не биха си пуснали пак по тази логика...

 

По-скоро, болезнена гледка има в клипа на Ави Бенети, там кадрите са от истинската трагедия и за тях имам съмнение дали е морално да се включват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...