Jump to content



Годишни музикални награди на ТВ Планета


Препоръчани коментари

Певица на 2006, от където и да погледнеш си беше Ивана.

 

Пълни глупости.

Преслава бе явление тогава,тя бе най-слушана,имаше най-големият летен хит( няма да забравя как всички от малки до големи се кефиха на "И когато съмне" и въобще втората половина на годината това бе най-слушаната и харесвана песен).Преслава имаше страхотни приеми,албум,няма да забравя скандирането на "Планета Мура Мега",Преслава предизвика фурор,а Ивана бавно затихваше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един въпрос : Вие ако сте собственици на най-голямата музикална компания в България и имате най-харесвана и хитове певица като Ппеслава, далиняма да й обръщате внимание???!!! Едвали някой ще си остави златната кокошка и ще тръгне да лансира загубени каузи тип Татяна или певачки с единия крак в пенсионното тип Нелина, Камелия и т.н Това е бизнес и основаната цел е приходи!!!!!!

Всяка нормална компания би развивала колкото се може повече златни кокошки... Но както сме видяли през годините, компания и Пайнер в едно изречение не вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен грешката на Ивана през 2006 беше, че пусна 4 клипа наведнъж лятото в рамките на един месец, ако ги беше пускала равномерно, нямаше Преслава да я бутне толкова лесно с "Лъжа е" в края на годината. Всички 4 песни, които пусна бяха големи хитове, но до октомври-ноември затихнаха вече, а точно тогава Преслава избухна с албума "Интрига" и то не беше само "Лъжа е", ами и "Заклевам те", "Уморих се" .. и в същото време Ивана пуска нейния албум и в отговор на парчетата от "Интрига", получаваме песни като "Резерве" .. това го казвам във връзка дали Ивана или Преслава за заслужавали Певица на 2006 - общо взето Ивана си беше лидер почти през цялата година, но баш накрая се насра, а Преслава все едно се възползва от това, та си пусна най-хубавата песен и до днес .. :1000 (29):

 

За да не съм голословен, ето анкета от архивите :1000 (29):

http://forums.miglena.net/index.php?showtopic=4517

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз естествено че бих залагал на Преслава, даже на нея най-много, защото има всички качества. Но когато не е заслужила, да ѝ давам награди като "Песен на годината" и заради нея да се ощетяват по-заслужили - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен грешката на Ивана през 2006 беше, че пусна 4 клипа наведнъж лятото в рамките на един месец, ако ги беше пускала равномерно, нямаше Преслава да я бутне толкова лесно с "Лъжа е" в края на годината. Всички 4 песни, които пусна бяха големи хитове, но до октомври-ноември затихнаха вече, а точно тогава Преслава избухна с албума "Интрига" и то не беше само "Лъжа е", ами и "Заклевам те", "Уморих се" .. и в същото време Ивана пуска нейния албум и в отговор на парчетата от "Интрига", получаваме песни като "Резерве" .. това го казвам във връзка дали Ивана или Преслава за заслужавали Певица на 2006 - общо взето Ивана си беше лидер почти през цялата година, но баш накрая се насра, а Преслава все едно се възползва от това, та си пусна най-хубавата песен и до днес .. :1000 (29):

 

За да не съм голословен, ето анкета от архивите :1000 (29):

http://forums.miglena.net/index.php?showtopic=4517

Седем дни,Дъжд от Рози,Празник всеки ден,кой е 4-тият?

Link to comment
Сподели в други сайтове

2006 си бе годината на Ивана, стига сте измисляли и фантазирали. Турнето и Мура Мега бяха показателни за това. Най-добрите си приеми Ивана получи именно на тях.

"Това е парчето" и "Празника" къртеха всичко живо, а да не говорим и за рождения ден на Планета, като представи Парти микса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2006 си бе годината на Ивана, стига сте измисляли и фантазирали. Турнето и Мура Мега бяха показателни за това. Най-добрите си приеми Ивана получи именно на тях.

"Това е парчето" и "Празника" къртеха всичко живо, а да не говорим и за рождения ден на Планета, като представи Парти микса.

 

Ако 2006 бе нейната година,защо 2007 се срина толкова бързо..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако 2006 бе нейната година,защо 2007 се срина толкова бързо..?

 

Защото 2007 не беше нейната година. Какво общо имат нещата? Не успява да изкара хит на първо място, изчерпва се образа на второ, а и фирмата иска да я смени - и ето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2006 си бе годината на Ивана, стига сте измисляли и фантазирали. Турнето и Мура Мега бяха показателни за това. Най-добрите си приеми Ивана получи именно на тях.

"Това е парчето" и "Празника" къртеха всичко живо, а да не говорим и за рождения ден на Планета, като представи Парти микса.

Никой не си измисля - факт е, че "Лъжа е" и "И когато съмне" бяха по-големи хитове от Иванините песни, също е факт скандирането на Мура Мега и това, че "Интрига" е по-добрия албум от "Празник всеки ден". В същото време това не омаловажава Ивана - знам колко мощен прием имаше на турнето, защото бях там. Даже може да се каже, че беше един от най-силните във фолка въобще. През 2006 като име си беше все още най-добрата, но не и като продукция. Съгласи се с мен, че не може Преслава да извади "Уморих се", а Ивана в същото време - "Резерве" и да очаква да е конкурентноспособна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не си измисля - факт е, че "Лъжа е" и "И когато съмне" бяха по-големи хитове от Иванините песни, също е факт скандирането на Мура Мега и това, че "Интрига" е по-добрия албум от "Празник всеки ден". В същото време това не омаловажава Ивана - знам колко мощен прием имаше на турнето, защото бях там. Даже може да се каже, че беше един от най-силните във фолка въобще. През 2006 като име си беше все още най-добрата, но не и като продукция. Съгласи се с мен, че не може Преслава да извади "Уморих се", а Ивана в същото време - "Резерве" и да очаква да е конкурентноспособна.

 

Уморих се не излезе ли ноември,а Резерве февруари-март?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уморих се не излезе ли ноември,а Резерве февруари-март?

Тя и "Резерве" излезе тогава някъде с албума "Празник всеки ден", но я клипира пролетта на 2007.

В този ред на мисли да не споменавам, че от новите песни на Ивана тя клипира всичко, но само "Най-добрата" беше хит, а на Преслава песните и без клипове станаха хитове. Казвам го, за да не кажете, че ги лансирали по телевизията, та за това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не си измисля - факт е, че "Лъжа е" и "И когато съмне" бяха по-големи хитове от Иванините песни, също е факт скандирането на Мура Мега и това, че "Интрига" е по-добрия албум от "Празник всеки ден". В същото време това не омаловажава Ивана - знам колко мощен прием имаше на турнето, защото бях там. Даже може да се каже, че беше един от най-силните във фолка въобще. През 2006 като име си беше все още най-добрата, но не и като продукция. Съгласи се с мен, че не може Преслава да извади "Уморих се", а Ивана в същото време - "Резерве" и да очаква да е конкурентноспособна.

 

"Резерве" се появи декември с албума, а видеото едва феруари,март следдващата година. Бъркаш нещата. "Лъжа е" не е ли също от 2007?

Говорим за 2006, когато Ивана не мачкаше, а буквално взривяваше всичко и всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Резерве" се появи декември с албума, а видеото едва феруари,март следдващата година. Бъркаш нещата. "Лъжа е" не е ли също от 2007?

Говорим за 2006, когато Ивана не мачкаше, а буквално взривяваше всичко и всички.

 

"Лъжа е" е от декември 2006-та с клип,а излиза с албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Резерве" се появи декември с албума, а видеото едва феруари,март следдващата година. Бъркаш нещата. "Лъжа е" не е ли също от 2007?

Говорим за 2006, когато Ивана не мачкаше, а буквално взривяваше всичко и всички.

Не, нали двете си пуснаха заедно албумите ноември-декември 2006.

Аз не отричам, че Ивана мачкаше :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, нали двете си пуснаха заедно албумите ноември-декември 2006.

Аз не отричам, че Ивана мачкаше :3fdb8960598fa63e:

 

Тогава за какво говорим изобщо, като цяла година Ивана мачка и чак 2007ма началото нещата са на кантар между тях, съответно с "Най-добрата" и "Лъжа е"?

Още помня как преди да се каже за Мегазведа-та, всички се чудеха защо я няма в номинациите за певица, като именно тя бе реалния победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И това какво доказва? Тия 80 гласа в анкетата трябва да ги вземем под внимание ли? Всички знаем и сме чели и през 2006 хапливи коментари за Ивана, именно защото беше лидер и това не се харесваше на феновете на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това какво доказва? Тия 80 гласа в анкетата трябва да ги вземем под внимание ли? Всички знаем и сме чели и през 2006 хапливи коментари за Ивана, именно защото беше лидер и това не се харесваше на феновете на Глория.

Аз го постнах най-вече заради коментарите:

И Преслава има защо да стане "певица на годината" и Деси Слава... но Ивана както винаги доказа, че може да прави хитове и да бъде в сърцата на хората!

Преслава доста диша във врата на Ивана...но още не я е стигнала....и тази година Ивана

[/color]Абсолютно на мнение съм че Ивана е певицата на 2006та година!Веднага ще се обоснова!

 

1во Ивана се представи превъзходно на лятното турне на Планете Пайнер!

2ро Ивана изкара много нови песни и клипира стари а не като другите само 1 до 2 песни и новия албум след тях!Ивана по отрано загатна че ще разбива скоро пазара!

3то На концерта послучй 5 годишния рожден ден на Планета ИВАНА разби сички тотално!Няма какво да кажа за това и представяне просто!

4то Новия албум е факт само дето малко кавърчета има ама е страхотен и в него се крият потенциялни хитове а не както с албумите на другите певици - ПЛНЕЖ (пример ДесиСлава и Преслава да не говориме за Софи Маринова или Анелия)

Абе колкото и да спорим,Преслава не заслужава да е певица на годината ,това че прави чат-пат хубави песни не означава че може да бъде певица на годината,нищо друго хубаво не виждам в нея...нито визия,нито сценично поведение,нито стил..... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

 

Деси Слава е достойна,но има едно НО....тя има абсолютно перфектен глас няма спор,сценично поведение повече от възхитително,и т.н Но просто тази година не нашумя кой знае колко,не пусна кой знае колко мн хитове за разлика от Ивана.... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

 

Анелия...ами не видях нещо ново и различно от нея...пее хубаво....има хубави песни....но нищо повече.... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

 

 

Ивана направи най-мн хитове нейните песни се слушат от всеки харесващ човек поп-фолка,няма песен която да направи и да не стане хит,клиповете и s16to,сценичното и поведение е на 6...така че тя заслужава да стане певица на годината...

и така нататък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че за 2006 Ивана е по-голямото име, Преслава каквито и успехи да е имала, просто не ангажираше хората така. Ивана като една жена на средна възраст пееше за по-задълбочени неща от живота, които ги изживяваха домакините, на които им е писнало да се прибират вечерта уморени от работа, и те, и мъжете им, и да трябва да се занимават с децата, пък да перат, пък да чистят, затова мечтаят дори за едно посещение в "кварталната кръчма", че да се почувстват "като на 17" и да ги събудят "в два през нощта без причина - просто така" си е цяло приключение. Хората от по-малките населени места, в чиито животи няма кой знае какви събития, пък искаха да си кажат, че и те пък са "номер едно". На всички им харесваше идеята животът да е "празник всеки ден". Много от парчетата ѝ си бяха и супер купонджийски като саунд, а някои и като текст :1000 (29): , така че и по-малките им се кефеха. А Преслава си е почти само сред младите фаворит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ... Певица на 2006 до 18.00ч. на деня на церемонията е Анелия, в крайна сметка награждават Преслава, а сега се твърди, че е трябвало да е Ивана. Объркахте ме!

 

Аз не виждам с какво Ивана може да претендира за Певица на 2006. Тогава вече беше голямото име с много хитове и фенове, което е отстъпило мястото си на "Дяволски желание", "И когато съмне", "Уморих се" и "Горчиви спомени". А в самия край на годината бе гилотината "Лъжа е", която за мен е най-успешната фолк песен между 2006 и поне 2011.

 

И колкото и да навира Ивана "Празник всеки ден", песента не е този вечен хит, който я изкарва. Тя и тогава бе по-слаба от "Това е парчето", последния много голям неин хит.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...