Jump to content


Фотогалерия на домашните ни любимци


Препоръчани коментари

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • Blueberry unpinned this Тема
  • 1 year later...
  • 10 months later...
преди 1 минута, Fast каза:

Все с кучета ли сте? Няма ли някоя котка. :D

Има една мърлява дворна 😁 При нас ги убиват по две години средно живеят за съжаление.

Е с куче е по яко особено ако е едро като моето 30 кила. Никой не смее да ме наближи 😂

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Brian каза:

Има една мърлява дворна 😁 При нас ги убиват по две години средно живеят за съжаление.

Е с куче е по яко особено ако е едро като моето 30 кила. Никой не смее да ме наближи 😂

Мойта Тера е кралски пекинез и е 9 кг! Тя не яде, тя гълта. Все е гладна, а Мая е на 7 месеца и е 3.500 кг!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Brian каза:

Има една мърлява дворна 😁 При нас ги убиват по две години средно живеят за съжаление.

Е с куче е по яко особено ако е едро като моето 30 кила. Никой не смее да ме наближи 😂

В единственото ми по така индивидуално изживяване с куче си спомням че ми беше станало скучно, понеже ми изпълняваше всичко безусловно в продъжление на час, час и нещо. Очаквах да ме изненада с нещо, ама не. Все едно нямат собствена воля. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

В единственото ми по така индивидуално изживяване с куче си спомням че ми беше станало скучно, понеже ми изпълняваше всичко безусловно в продъжление на час, час и нещо. Очаквах да ме изненада с нещо, ама не. Все едно нямат собствена воля. 

А моето ме изненадва понякога изяде една възглавница един чаршаф и една олекотена завивка. И работи от масата докато се обърна 😁 

Ангажимент си е. Всеки ден час, час и половина го разхождам. Вали, фучи трябва. Но пък каквато любов ти дава и доверие друг не може да ти даде.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

В единственото ми по така индивидуално изживяване с куче си спомням че ми беше станало скучно, понеже ми изпълняваше всичко безусловно в продъжление на час, час и нещо. Очаквах да ме изненада с нещо, ама не. Все едно нямат собствена воля. 

То да не е яйце Киндер Сюрприз та да те изненадва.

Мой 2ри братовчед ми отрови старото куче и им залях пътната врата и довара с червена блажна боя и му счупих огледалата на колата. Обичам ги повече от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, THE IIconic каза:

То да не е яйце Киндер Сюрприз та да те изненадва.

Мой 2ри братовчед ми отрови старото куче и им залях пътната врата и довара с червена блажна боя и му счупих огледалата на колата. Обичам ги повече от хората.

Е бил съм малък все още. Аз винаги съм предпочитал котките повече. Явно се предава от поколение на поколение, защото баща ми и дядо ми също са имали котенца, а майка ми буквално не понася кучета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Е бил съм малък все още. Аз винаги съм предпочитал котките повече. Явно се предава от поколение на поколение, защото баща ми и дядо ми също са имали котенца. 

 

И ние сме имали котка, но, умря от старост и почнах да гледам кучета. Искам и котка но кучетата мразят и недопускат в двора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...