Jump to content



Камелия: 1 милион гледания срещу 300 $! Кого лъжат?!


Препоръчани коментари

Да, аз съм Фики Стораро и тука тръгнах да се защитавам. :roll1:

Който иска да пише на фирмата и да види, че ще му отговорят същото. Просто са учтиви и се опитват да помогнат, в случай, че някой е станал жертва на измама, използвайки ТЯХНОТО ИМЕ.

Това, че в България всичко се крие, не означава, че такава е практиката и на запад.

Както виждате и Undercover_ си беше писал с тях в чата и му бяха отговорили ВЕДНАГА, че фактурата е фалшива.

Който иска да пробва, ето ви адреса:

http://www.buyrealmarketing.com/ - отдолу вдясно излиза поле за чат, в което се отговаря веднага.

http://www.buyrealmarketing.com/contact - отдолу има форма за контакт, можете да изпратите имейл. Аз веднага получих отговор, че въпросът ми се обработва, а отговорът го бях получила сутринта като станах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 328
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Фокси, айде стига, че наистина стана за смях вече. Фактурата е фалшива. Дори Фики да си е купил гледания, ти не го доказваш това с нищо. На Камелия интригата тоя път не й се получи. Айде, бягайте да мислите следващото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти разбираш ли какво значи тази мълниеносна комуникация на Боровинката с този цървул в Ню Йорк? Сещаш ли се какво каза в Сигнал+" Камелия? На какъв език са и направили офертата преди година и половина по телефона? Сигурна на английски? - че тя не знае английски, Цветко пък не го говори добре, но нещо отбира. Спомняш ли си, че Момо ви застреля тук след един подобен напън преди време да доказвате, че няма такива практики, като направи ви описа как става и че той е участвал в такива операции за свои познати в щатите, доколкото имам спомен. Колко време ви говоря, че истинската работа и прибирането на парите става в България от посредници като Момо, а с подобни електронни фактури същите се отчитат на своите щатски партньори, защото платформата е там.

 

Кой цървул? Бенджамин, който дава отзиви за фирмата, а правилият фалшивата ти фактура го взе за директора на фирмата ли? :1000 (29): :1000 (29):

 

И как стигна до такова гениално умозаключение? Като не разбираш, не коментирай. Истинската работа става чрез компютри по Интернет. А не в страната, от която е качено видеото, това няма никакво значение. :roll1: Нали затова е измислен Интернета? За да не се ограничават хората пространствено.

 

Това, че Момо го е правил, значи че той може да го прави. BuyRealMarketing не е единствената фирма, която се занимава с това. Има десетки такива дори само в САЩ. Нищо не пречи в България да има.

 

Кореспонденцията на Боровинката е бърза, защото те имат човек, назначен да комуникира с клиентите. Пиши му нещо и ти, дори друго, и пак ще ти отговорят бързо.

 

И пак, никой не отрича, че е възможно гледания да се купуват. Но тази фактура е фалшива и не го доказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинке, сърдечно благодаря за съдействието и комуникацията с тези типове. Ще те предложа да потребител на годината, защото без твоята невероятна намеса, никога нямаше да разберем, че такива фирми съществуват, предлагат подобни услуги, имат партньори в България, които зарибяват местни келеши като тези глупци недоклатени в Пайнер и така си докарват доходи не само на себе си в България, но и на своите авери в щатите. И като вече разбрахме от трети източник за тези практики (първите два бяха Камелия и Момо), вече знаем и как се генерират реално трафиците от Ню Йорк. Два дни търпеливо провокирам дискусия по въпрос, който искам да задам още от момента, в който получих от приятел в скайп тази фактура, за която нямам никаква идея откъде се пръкна, но се досещам защо. Та така:

 

Коя в Пайнер завидя за милионите на Фики и преправи своята истинска фактура, като сложи неговото име на този документ, за да го изкара него крадец и защо?

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинке, сърдечно благодаря за съдействието и комуникацията с тези типове. Ще те предложа да потребител на годината, защото без твоята невероятна намеса, никога нямаше да разберем, че такива фирми съществуват, предлагат подобни услуги, имат партньори в България, които зарибяват местни келеши като тези глупци недоклатени в Пайнер и така си докарват доходи не само на себе си в България, но и на своите авери в щатите. И като вече разбрахме от трети източник за тези практики (първите два бяха Камелия и Момо), вече знаем и как се генерират реално трафиците от Ню Йорк. Два дни търпеливо провокирам дискусия по въпрос, който искам да задам още от момента, в който получих от приятел в скайп тази фактура, за която нямам никаква идея откъде се пръкна, но се досещам защо. Та така:

 

Коя в Пайнер завидя за милионите на Фики и преправи своята истинска фактура, като сложи неговото име на този документ, за да го изкара него крадец и защо?

 

:roll1:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: Нееееее
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя в Пайнер написа този малоумен адрес горе в ляво, за да насочи всичко към Фики? :1000 (29):

 

Хванах ви по бели гащи, нали? :1000 (29): Вие наистина ли си мислехте, че не съм разгледал фактурата преди да я пусна? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинке, сърдечно благодаря за съдействието и комуникацията с тези типове. Ще те предложа да потребител на годината, защото без твоята невероятна намеса, никога нямаше да разберем, че такива фирми съществуват, предлагат подобни услуги, имат партньори в България, които зарибяват местни келеши като тези глупци недоклатени в Пайнер и така си докарват доходи не само на себе си в България, но и на своите авери в щатите. И като вече разбрахме от трети източник за тези практики (първите два бяха Камелия и Момо), вече знаем и как се генерират реално трафиците от Ню Йорк. Два дни търпеливо провокирам дискусия по въпрос, който искам да задам още от момента, в който получих от приятел в скайп тази фактура, за която нямам никаква идея откъде се пръкна, но се досещам защо. Та така:

 

Коя в Пайнер завидя за милионите на Фики и преправи своята истинска фактура, като сложи неговото име на този документ, за да го изкара него крадец и защо?

 

:roll1:

Аз не отричам, че има опция да се купуват гледания, дори самата аз съм участвала в подобна процедура. Например в този сайт: http://www.paid2youtube.com/ си качваш клипа срещу заплащане и юзърчета ти цъкат гледания (не повече от 50-100) и те получават някакви нищожни центове, които могат да си изплатят като стигнат до определена сума. Но дебело подчертавам: схемата не е крупна, не могат да се натрупат милиони гледания, а по-скоро разни потребителчета да си вдигат самочувствието.

Дори и някога да е имало схема за 1 милион гледания срещу 300 долара, то вече със сигурност е спряна от Ютуб, защото им проваля бизнеса. А Ютуб не забравяйте, че е собственост на Гуугъл, най-крупната интернет компания в ЦЯЛ СВЯТ.

Нито Фики, нито Галена, нито който и да е от "нарочените" за купуващи гледания са по-силни от Ютуб и не могат да заобиколят системата.

Личало си е кой е купувал гледания - Мария, Карлос. "Скрито" купуване на милиони гледания обаче за ваше съжаление няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя че не му се получи и сега гледа да се измъкне и да препише заслугите на друга. Коя искаш да натопиш ? Другата пречка на Камелия - Преслава или Андреа?

 

Преслава как да я натопи, нали и нейното име е вътре. :1000 (29): По-скоро друга жертва ще си намерим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинке, сърдечно благодаря за съдействието и комуникацията с тези типове. Ще те предложа да потребител на годината, защото без твоята невероятна намеса, никога нямаше да разберем, че такива фирми съществуват, предлагат подобни услуги, имат партньори в България, които зарибяват местни келеши като тези глупци недоклатени в Пайнер и така си докарват доходи не само на себе си в България, но и на своите авери в щатите. И като вече разбрахме от трети източник за тези практики (първите два бяха Камелия и Момо), вече знаем и как се генерират реално трафиците от Ню Йорк. Два дни търпеливо провокирам дискусия по въпрос, който искам да задам още от момента, в който получих от приятел в скайп тази фактура, за която нямам никаква идея откъде се пръкна, но се досещам защо. Та така:

 

Коя в Пайнер завидя за милионите на Фики и преправи своята истинска фактура, като сложи неговото име на този документ, за да го изкара него крадец и защо?

 

:roll1:

 

Човек, естествено че има такива фирми и такава дейност и това никой не го е отричал! Мисля, че за такива услуги знаех аз лично даже преди да вляза в Рамания. Но документът, който си публикувал, не е доказателство за това. Нали си полицай. Правиш разлика между истинско доказателство за престъпление и фалшифицирано такова нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя че не му се получи и сега гледа да се измъкне и да препише заслугите на друга. Коя искаш да натопиш ? Другата пречка на Камелия - Преслава или Андреа?

Да, Преслава иска да натопи Фики за песен, в която участва и тя :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Фокси, скрий се, че излагацията е голяма. И да - не си знаел за въпросните неточности преди да ги разкрием тук.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така намерихте човека в Ню Йорк по адреса горе в дясно, за който вчера твърдяхте, че не съществува и аз съм го измислил?

 

:roll1:

 

НАМЕРИ ПОСТ, В КОЙТО НЯКОЙ ТВЪРДИ, ЧЕ ТАКЪВ АДРЕС НЕ СЪЩЕСТВУВА!

 

Адреса го намерихме както го е намерил и този, направил фалшивата фактура: http://www.buyrealmarketing.com/contact . На сайта buyrealmarketing.com и линка отдолу за контакт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито на Фокси му се получи, нито на другата страна, които криеха някаква си фактура, която може да бъде пратена на всеки направил запитване.

И другото, което е - когато даваш адрес, име на фирма и т.н. ти като българин ще напише Payner OOD, bul. "Еди кой си" и от другата страна няма да ти пипнат изобщо данните на фирмата, или пък адреса - така че по този параграф номера не минава, колкото и да фалшивее в други данни фактурата.

Ясно е, че се купуват гледания, не са нужни на никого фактури, за да се онагледи това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така намерихте човека в Ню Йорк по адреса горе в дясно, за който вчера твърдяхте, че не съществува и аз съм го измислил?

 

:roll1:

Ох, ти си много зле, наистина... никой не е намерил човека по адреса горе, просто в сайта отдолу на отзиви, излиза името Benjamin, без фамилия, и човекът, който е правил "фактурата" и със сигурност не знае английски, е решил, че е собственик на компанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема може да се нареди до останалите от поредицата "Истината за..." . 1000%20(29).gif

 

Фокси, никога не съм предполагал, че можеш да паднеш по-ниско, но ето, че успя с последните си постове. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли не забеляза, че формата на фактурата е..... българска и само е преведена на английски, за да се отчетат местните на партньорите в САЩ?

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли не забеляза, че формата на фактурата е..... българска и само е преведена на английски, за да се отчетат местните на партньорите в САЩ?

:roll1:

Ние го забелязахме, въпроса е че ти не беше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние го забелязахме, въпроса е че ти не беше.

 

Вие не сте го забелязали, вие разследвахте адреси в САЩ, за които твърдяхте, че не съществуват, а днес си пишете с тях, ей това правехте снощи без мен.

 

:ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...