Jump to content


RamaHit Top 20(12.01 - 18.01) - Гласуване


Препоръчани коментари

Правила, които трябва да се спазват, за да няма анулиран вот:

- Гласува се за до седем актуални поп-фолк песни!
- Разрешени са до две на изпълнител най-много.
- Нямате направени 50 поста във форума!
- Копирате гласове от друг пост!
- Обиждате потребители, изпълнители или спорите в темата излишно!
- Поправите гласа си. Нямате право на това, след като веднъж вече сте дали вота си!
-Ако имате 2 профила,гласувайте само от 1-ния си профил

ГЛАСУВАЙТЕ ДО НЕДЕЛЯ - 18.01 (19:00 ЧАСА)!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или измислете нещо ново и интересно, или спрете класацията.Вижда се, че под тази форма няма интерес.

Може да направим дискусия и да се дадат различни идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или измислете нещо ново и интересно, или спрете класацията.Вижда се, че под тази форма няма интерес.

Може да направим дискусия и да се дадат различни идеи.

Подкрепям

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не си ти - Константин и Алисия

2. Криво ще ми е - Галена

3. Боже, прости - Галена и Фики

4. Ех, любов - Ивана

5. Твоите думи - Гергана ft. Галин

6. Всичко чуждо пожелаваш - Яница

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам класацията да е както беше в нов фолк. Да е ТОП 10 и да има всяка седмица по 2 или 3 нови предложения и да се гласува за 5 от изброените песни. Мисля, че ще е различно и по-интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам класацията да е както беше в нов фолк. Да е ТОП 10 и да има всяка седмица по 2 или 3 нови предложения и да се гласува за 5 от изброените песни. Мисля, че ще е различно и по-интересно.

 

В "Нов фолк" беше топ 30. :D Топ 10 беше само авторската.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Нов фолк" беше топ 30. :D Топ 10 беше само авторската.

 

Идва в повече топ 30, дори 20, затова предложих да е 10, защото и без това е седмична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам класацията да е както беше в нов фолк. Да е ТОП 10 и да има всяка седмица по 2 или 3 нови предложения и да се гласува за 5 от изброените песни. Мисля, че ще е различно и по-интересно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Джена - "Да ти се доказвам"

2. Сиана - "Щастливо влюбена"

3. Яница - "Всичко чуждо пожелаваш"

4. Мария и Азис - "Чуй ме"

5. Галин ft. Джена - "С мене да вървиш"

6. Андреа - "Най-добрата"

7. Галена ft. Dj Живко Микс - "Хавана Тропикана"

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че трябва да се промени класацията, но не ми харесва форматът на Нов Фолк. Като дойде време за концерт/турне, кокошките ще запускат по 3 песни на ден и тогава как ще решим кои да влязат като нови? Ще има скандали.

 

Моето предложение е да се гласува само за по една песен. Все си мисля, че така хората ще са по-обективни и няма да има правене на сметки. Естествено галенчета ще гласуват за новата песен на Галена и т.н., но май никоя фенска група не е толкова преобладаваща, че да прецака класацията?

 

А дотогава:

 

1. Джена - Да ти се доказвам

2. Гергана - Твоите думи

3. Анелия - Не мога да губя

4. Галин и Джена - С мене да вървиш

5. Галена - Криво ще ми е

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че трябва да се промени класацията, но не ми харесва форматът на Нов Фолк. Като дойде време за концерт/турне, кокошките ще запускат по 3 песни на ден и тогава как ще решим кои да влязат като нови? Ще има скандали.

 

Моето предложение е да се гласува само за по една песен. Все си мисля, че така хората ще са по-обективни и няма да има правене на сметки. Естествено галенчета ще гласуват за новата песен на Галена и т.н., но май никоя фенска група не е толкова преобладаваща, че да прецака класацията?

 

И какво като запускат песни? Ще си чакат реда, кято първа излезе и така, за всички ще има място под слънцето, а и ако има чак толкова много песни може да са 5 нови предложения, но да влизат само 3, а другите ако не влязат в топа 3 седмици да отпадат.

Твоята идея не ми допада, така всеки ще гласува за любимката си само.

 

 

1. Татяна - През сълзи обичам те

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като запускат песни? Ще си чакат реда, кято първа излезе и така, за всички ще има място под слънцето, а и ако има чак толкова много песни може да са 5 нови предложения, но да влизат само 3, а другите ако не влязат в топа 3 седмици да отпадат.

Твоята идея не ми допада, така всеки ще гласува за любимката си само.

1. Татяна - През сълзи обичам те

И кво, ще гласуваш за тази песен на Татяна всяка седмица в продължение на ХХ месеца, докато не изкара нова песен? (Не, че и в сегашния формат на класацията няма хора, които го правят, но са единици.)

 

Според мен си заслужава да опитаме различни формати и да видим кое привлича най-много интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се гласува за една песен е абсурдно, най-добре е за 5.

Да се сформира ТОП 20 на база гласовете през седмицата, да отпадат трите песни с най-малко точки и на тяхно място - три нови предложения...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...