Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Напълно възможно е новата музика от Кейти Пери да излезе другата седмица! Говори се, че щяла да пее на Грамитата и на Британските награди, второто даже е обявено в туитъра на The Sun. Нямам търпение за голямото й завръщане! Дано да е голямо, де... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е новата музика от Кейти Пери да излезе другата седмица! Говори се, че щяла да пее на Грамитата и на Британските награди, второто даже е обявено в туитъра на The Sun. Нямам търпение за голямото й завръщане! Дано да е голямо, де... :D

 

Време беше! Чакам с трепет, искам нещо модерно и ударно!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре звучи новата песен на Селена.

Има малко нотка от ''Let me love you''. :)

Наистина звучи супер.

 

Време беше! Чакам с трепет, искам нещо модерно и ударно!

Аз не съм сигурен какво да чакам от нея, честно казано. :D Иска ми се да се насочи към сериозната аудитория с песни като "Witness" и "Rise", но те може да са нож с две остриета- или да се откроят и да станат супер успешни, или да са тотални флопове, защото са различни. От друга страна ако продължава с песните тип This Is How We Do и Birthday пак не я виждам да привлече интерес, видяхме го в PRISM ерата. Да пробва нещо по средата, макар и да не съм сигурен какво би било то. :D

За жалост го има и този фактор, че тя се мота прекалено много и е напълно възможно каквото и да пусне, да флопне. Не си взимат урок от други подобни случаи във времето и това е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е скандално ако Кейти Пери ще последва флопа на Лейди Гага.

-А.

Ще видим утре дали е флоп или не, между другото още 23 милиона и ПИ ще има 100 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим утре дали е флоп или не, между другото още 23 милиона и ПИ ще има 100 :3fdb8960598fa63e:

Да, флоп е.

4 месеца не може да продаде 1 милион от последния албум.

Bruno Mars и The Weeknd продадоха толкова за 2-3 седмици!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, флоп е.

4 месеца не може да продаде 1 милион от последния албум.

Bruno Mars и The Weeknd продадоха толкова за 2-3 седмици!

Не е късно след Супер Боул всичко при нея да се оправи. Но ако пак мисли да ми се прави на джаз певица и да ми мъкне Бенет - по-добре да си спести това разочарование. Да пуска "Танц в кръговете" след седмица-две с брутален клип и да мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Witness" е невероятна и брутална песен! Ще е супер да скандализира с нещо такова... но усещам, че ще е комерс, за жалост. От миналия албум за мен тупалките бяха - Dark Horse & Legendary Lovers - втората имаше брутален потенциал да има успеха на първата!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличък Гага вече не е интересна. виж последните 2 албума са трагедия :mf_surrender:

За мен е интересна, а Артпоп е един от най-добрите албуми въобще. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...