Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Половин милиард за отрицателно време!

 

 

Иначе много се кефя и на милиарда на Chainsmokers. Представете си какъв феномен е Ютуб, щом дори и лирик клиповете вече правят такива цифри...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е почти сигурно, че е снимала фотосесия за марката с която подписа договор за над 10 милиона.

Тъъпоо :1000 (27):

 

Да беше снимала Feel me!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че се очаквало "Bad News" да е пилотния сингъл.

Текста е брутален и е първия толкова смел текст на Селена!

 

https://twitter.com/GomezIsland/status/818212463623553025

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бела Хадид се чувства предадена от Селена. Вързката между Сел и Абел започнала преди два месеци а Селена не казала нито дума за това на "наи-добрата" си приятелка Джиджи Хадид ( сестра и' на Бела). Сестрите дознали за тази вързка когато снимките се появили на интернет и Бела unfollow-нала Селена от IG. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бела Хадид се чувства предадена от Селена. Вързката между Сел и Абел започнала преди два месеци а Селена не казала нито дума за това на "наи-добрата" си приятелка Джиджи Хадид ( сестра и' на Бела). Сестрите дознали за тази вързка когато снимките се появили на интернет и Бела unfollow-нала Селена от IG. :3fdb8960598fa63e:

Аман! Селена е умряла за Бела и последването й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бела Хадид се чувства предадена от Селена. Вързката между Сел и Абел започнала преди два месеци а Селена не казала нито дума за това на "наи-добрата" си приятелка Джиджи Хадид ( сестра и' на Бела). Сестрите дознали за тази вързка когато снимките се появили на интернет и Бела unfollow-нала Селена от IG. :3fdb8960598fa63e:

Ами то Абел не се ли раздели преди около 2 месеца с Бела?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то Абел не се ли раздели преди около 2 месеца с Бела?

 

Да, в началото на ноември. Пише че приятели на Селена говорят че започнала преди два месеца и заедно прекарали празниците.

Те се разделиха заради това че не можели много често да се виждат т.е заради дистанцията но продължили да си пишат ( Бела била тази дето искала да прекинят вързката си,) но сигурно не се е надявала че така ще приклучи вързката им. Даже след ревията на Victoria Secret тя каза че хич не се чувства неудобно че Абел е покраи нея и каза че тои и' е "bestfriend". Маи всичко е било "скрито" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

22 и 23 февруари 2017 ще са дни за награди: 22 февруари: Британските музикални награди, където Зейн е номиниран за клип и песен, а на 23 февруари са наградите Premio Lo Nuestro 2017, където Рики има 2 номинации за колаборация с Wisin за "Que Se Sienta El Deseo" и за певец. Дано Зейн и Рики спечелят!

 

Ето ги номинираните за Британските награди:

http://www.telegraph.co.uk/music/news/brit...-leonard-cohen/

 

Зейн също има и 2 номинации за едни други награди: за изпълнител и за най- добра книга:

https://awards.nme.com/

А тези награди са на 15 февруари.

 

Според слуховете Sam Asghari e новия приятел на Бритни, който се е снимал в най- новия й клип "Slumber party" и е персиец:

 

http://www.justjared.com/2017/01/14/britne...oto-of-her-man/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена да не си е правила устните?

Не, гримьорите са направили такава илюзия. То се вижда до къде са й устните, другото е "нарисувано". Не ги знам тия гримьорски термини :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, гримьорите са направили такава илюзия. То се вижда до къде са й устните, другото е "нарисувано". Не ги знам тия гримьорски термини :д

 

Не ми харесва тъй.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче новите песни на Селена звучат доста добре, но не знам дали ще станат хитове като ''Good for you'', ''Same old love'' и ''Hands to myself''.

Надявам се да е работила с Max Martin.

Коментирай текста на Bad News! Много е смела!

Как казва fuck.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай текста на Bad News! Много е смела!

Как казва fuck.

Ами не виждам хитов потенциал в песента освен ако не вкл. Ники Минаж, примерно.

Не мисля, че тази песен ще попадне в албума.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не виждам хитов потенциал в песента освен ако не вкл. Ники Минаж, примерно.

Не мисля, че тази песен ще попадне в албума.

99% е сигурно, че ще е там.

 

Дано сложи Feel mе за пилотен сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

99% е сигурно, че ще е там.

 

Дано сложи Feel mе за пилотен сингъл.

Трябва да я промени малко ''Feel me''.

Малко ми е монотонна - няма градация.

Нуждае се от по избухващ припев!

Аз мисля, че март ще имаме първия сингъл.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...