Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Ами не само Ким К + Кание помогнаха за залеза на Тейлър... "връзката" с Том Хидълстън също много я срина в очите на хората. Сега ако пусне албум за "връзките" си с Калвин и Том, всички ще й се смеят... няма полезен ход, ако не се покрие. В интерес на истината, тя е от типа певици, които пробиват чрез скандалите - колкото й да се опитва да внуши обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отписвайте Taylor, нейната кариера с 1989 се прероди и очаквам поне още една таква успешна ера, а защо не и повече от една :Vishenka_05:

Нейното време тепърва предстои, 1989 беше само едно закасняло ГРАНД начало :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно Боби е сменил заглавието. Нали все се мъчи да ни набута Гагата. :whistling:

След като само това му остава, да сменя.

Гага е тотален флоп засега.

 

:1000 (19):

Screenshot_2016_09_19_12_38_24.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер ще е да видим и Гага на Superbowl. Тя поне ще се възползва от тласъка си там, защото по това време още ще й тече ерата... за разлика от Кейти, която незнайно защо чака повече от година и половина (скоро може би и две) след нейното супер шоу, за да пусне някакъв lead сингъл...

Но Perfect Illusion наистина за момента е тотален флоп... Гледам, че е паднала до 56 място в iTunes- само 10 дена след излизането! :helpsmilie: Rise по това време още беше в ТОП 10, ако не и в ТОП 5, не помня... А един 100%-ов хит все още би стоял на номер 1. Дано видеото да помогне, защото иначе хората съвсем ще я отпишат вече...

 

Относно Тейлър- и на мен ще ми дойде в повече да направи песни за Калвин, Том, а кой знае, може и за Ким и Кание... :1000 (29): Не е зле понякога един артист да излива личните си чувства в песните, но тя малко взе да прекалява и да става доста предвидима в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага 2008-2011 наистина беше НАЙ. Навсякъде се говореше за нея, песните й бяха най-големите хитове, беше както най-плюта, така и най-харесвана. Страшен феномен беше, но бързо отшумя.

 

Новата и песен не е лоша, но просто тя вече не прави песни за да са хитове, а каквото тя чувства и което на нея и харесва.

Кейти съм сигурен, че ще мачка като луда. Тя е голяма лисица и знае как да си изпипва нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лейбълът на Гага третира новия албум като инди, те са избрали Perfect Illusion, тя самата не си дава зор, явно този път няма да го играе комерс, така че оттук нататък ще се брои за флоп, ако не успее да впечатли критиците :)

 

Колкото и да искам да залезе Тейлър - няма да стане скоро, масовката не я интересува скандала с Ким и Кание... истината е, че е достатъчно безлична, обикновена и посредствена, за да е любимката на Америка дъъъълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kim Kardashian и Kanye West, защо да са виновни за залязването на Taylor?

Благодарение на тях, имаше шум около нея.

Шум, но негативен... доказаха, че е лъжкиня и змия. Сериозен удар по имиджа на доброто момиче е това да докажеш, че сълзливата реч, която изнесе на някои награди (Бритс?! Не помня...), всъщност е театър. :3fdb8960598fa63e:

 

Ким и Том разделиха ли се? :roll1:

Предполагам, че питаш за Тейлър или аз в предишния си пост съм написала двусмислено, че Кимчето е имала връзка с него :roll1: Но да - Тейлър и Том се разделиха, шумно, разбира се.

 

Ето ви нагледно милото и добро момиченце -

.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Саймън Коуел съжалява, че е направил Зейн известен:

 

 

http://hollywoodlife.com/2016/09/19/simon-...ade-him-famous/

 

Рики иска да работи с Дрейк и Тейлър Суифт. Дано със Суифт никога не стане, макар, че му е фенка.

 

Саймън Коуел съжалява, че е направил Зейн известен:

http://hollywoodlife.com/2016/09/19/simon-...ade-him-famous/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото, макар и да не изглежда в шантавия стил на Гага, има шанса да бъде много гледано и да спаси положението с песента. А и не мисля, че Гага би се изложила точно при първия сингъл, ще предложи нещо силно.

 

Аз вчера реших да си припомня някои от старите й хитове... Тотални класики!

 

 

Клиповете и до ден днешен ми идват малко too much, но то точно този стил я издигна, де... През 2008-2009-2010 беше нещо страшно. И все пак я предпочитам нормална, може би затова с такъв интерес чакам новото видео...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕТО ТОВА Е НОВИНА. ЗАЙКА

 

 

Анджелина Джоли и Брад Пит се развеждат

 

 

 

Анджелина Джоли е подала документи за развод с Брад Пит след 2 години брак. Това съобщи агенция Ройтерс, позовавайки се на адвокат на актрисата.

 

Тя е посочила като мотив "непреодолими различия", съобщава сайтът за светски новини TMZ. 41-годишната Джоли е поискала и попечителството над шестте деца на двойката Мадокс, Пакс, Захара, Вивиан, Шайло и Нокс - три биологични и три осиновени от различни конфликтни точки на света.

 

"Решението е взето за доброто на семейството. Тя (Джоли) няма да коментира и моли да бъде уважено правото на личен живот на семейството ѝ", заяви адвокатът на Джоли Робърт Офър в изявление, цитирано от Ройтерс.

 

Анджелина Джоли и Брад Пит се ожениха през 2014 г. на тайна церемония във Франция. Преди това те имаха дългогодишна връзка, започнала през 2005 г. след снимките на филма "Мистър и мисис Смит".

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕТО ТОВА Е НОВИНА. ЗАЙКА

Анджелина Джоли и Брад Пит се развеждат

Анджелина Джоли е подала документи за развод с Брад Пит след 2 години брак. Това съобщи агенция Ройтерс, позовавайки се на адвокат на актрисата.

 

Тя е посочила като мотив "непреодолими различия", съобщава сайтът за светски новини TMZ. 41-годишната Джоли е поискала и попечителството над шестте деца на двойката Мадокс, Пакс, Захара, Вивиан, Шайло и Нокс - три биологични и три осиновени от различни конфликтни точки на света.

 

"Решението е взето за доброто на семейството. Тя (Джоли) няма да коментира и моли да бъде уважено правото на личен живот на семейството ѝ", заяви адвокатът на Джоли Робърт Офър в изявление, цитирано от Ройтерс.

 

Анджелина Джоли и Брад Пит се ожениха през 2014 г. на тайна церемония във Франция. Преди това те имаха дългогодишна връзка, започнала през 2005 г. след снимките на филма "Мистър и мисис Смит".

 

Наистина, верно било. Жалко... Лично аз очаквах от АнДжи, тя е малко психо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...