Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Sia никога няма да направи по–добра песен от Elastic Heart, тя е просто ТОП!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от Рики, Малума се прехвърля на Шакира. Двамата са в студиото и записват обща песен.

 

shakira: Prepárense para lo que estamos cocinando aquí en el estudio @maluma

https://www.instagram.com/p/BKOdV1-gQMa/?taken-by=shakira

10 hours ago

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga revealed in a recent interview that she would definitely consider playing the Super Bowl Half Time Show
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какъв акъл отказва песните от RedOne?

Разочарова ме!

Това не го знаем още, нека изчакаме албума все пак. Може да са го вместили с някоя песен :)

Иначе двамата с Гага правят магия - дори демотата им звучат адски зарибяващо. Пресен пример, който открих едва вчера (даже не знам кога е изтекъл):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го знаем още, нека изчакаме албума все пак. Може да са го вместили с някоя песен :)

Иначе двамата с Гага правят магия - дори демотата им звучат адски зарибяващо. Пресен пример, който открих едва вчера (даже не знам кога е изтекъл):

 

Кошмари да сънувам от тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го знаем още, нека изчакаме албума все пак. Може да са го вместили с някоя песен :)

Иначе двамата с Гага правят магия - дори демотата им звучат адски зарибяващо. Пресен пример, който открих едва вчера (даже не знам кога е изтекъл):

Ебаси яката песен. Що не я е releas-нала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lariss е снимала нов видеоклип - "I Love You".

 

За къде бърза? Последната песен е яка, не се развива много добре, но не мисля, че е нужно да замазва положението с нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lariss е снимала нов видеоклип - "I Love You".

 

За къде бърза? Последната песен е яка, не се развива много добре, но не мисля, че е нужно да замазва положението с нова песен.

 

В Русия го е снимала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и трябва Ред Уан на Гага, поредна брутална и новаторска песен изкара. :Vishenka_05: Мен ме спечели още в началото с "LoveGame", а с "Bad Romance" ми стана тотална любимка и така до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Русия го е снимала.

Видях, песента уж е на английски език.

Явно е за световния пазар. Определено я бутат напред, да става като Era, Inna, Alexandra Stan и други.

 

Това официално ли е, какво е? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че днес няма такива бендове, които ще останат в времето с безвременски песни!

Любимата ми група, имам им няколко албума. :Vishenka_05:

 

 

 

Другите ми фаворити са The Doors:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И мен много песни ми харесват песните на Eagles но Hotel California ми е специална.

От Тhe Doors откровено не знам нито една песен. Интересно ми е, ще се интересувам и за тях.

R.E.M имат хубави песни.

 

 

И Nirvana от "по-новите"

В някои песни музиката хич не ми харесва, дори ме и дразни, но имат много добри текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga's fifth studio album will be titled 'Joanne' and will be released on October 21!

 

CONFIRMED JOANNE TRACKS:

- Perfect Illusion

- Hey Girl (ft. Florence Welch)

- Sinner’s Prayer (ft. Father John Misty)

- John Wayne

- Ayo

 

Обложката излиза до няколко часа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...