Jump to content



Нови модератори?


Препоръчани коментари

"Ej taka shtot iskam" :roll1: :roll1: :roll1:

 

Аха, точно така. Страхотна причина за наказание от 7 дни без публикуване на 6-ти, 1 месец пълен бан на 7-ми и после 7 дни без публикуване на 8-ми.

 

Само не разбрах къде в правилата на форума пише като мотив за каквото и да е наказание..... "Ej taka shtot iskam"

 

Между другото, цялата работа е заради тази тема. Авторът и поиска нови модератори, щото старите просто не влизат и наказаха мен. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Шот искам и МОГААААААААА :D Яд ли те е фоксинке? М? Колко те е яд пужинке такава? :flowers:

 

Невероятна си, колко простота и щастие изригва от теб, не е истина. :1000 (29): Я кажи сега на децата що така се жегна, като ти поискаха оставката? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти случааааайно да си Мирела Диско? :3fdb8960598fa63e:

 

Същата, която е модератор в още доста форуми. Тя без да е със специални права някъде, просто не вирее. Е виж я как пише, няма какво да каже.

 

Дори като не успяваше да се набута за такъв тук кнеше половината форум във форума Пират. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми дреме за децата нито пък за това, че има възможност да ми махнат титлата. Направила съм достатъчно за форума през миналите години - с помагане и създаване на раздели и интересни конкурси, за разлика от някои лисици които само тровят форума с абсурдите които се ръсят и за което нямат и капка право да имат мнение за това дали трябва да се премахне някой от екипа или не. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам право да си правя каквото е за добре ;) А за теб и 30 дни забрана са малко - обърни най накрая малко внимание на семейството ти, Камито познава комшията пред блока повече от теб. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам право да си правя каквото е за добре ;) А за теб и 30 дни забрана са малко - обърни най накрая малко внимание на семейството ти, Камито познава комшията пред блока повече от теб. :)

 

Нито ми храниш децата, нито ми сипваш бензин в колата, нито ходиш вместо мен на работа, нито ми пълниш хладилника. Осъзнай се малко, отдавна си прекалила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходил на работа той, 24/7 у форума кисне да храни тиинейджъри - я ти се осъзнай, чичо ;) Фоксеее фоксе... ти пракали още през 2008, но форума както виждаш пада все по надолу заедно с мозъчните ти клетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидер може да си в компанийката ти във Видин , тук си потребител който трябва да спазва някви правила (по твоите думи) , и това са ти 6 и 7ми пост извън темата 7х3 = 21 .. Ако момо накаже някой от докладваните от теб , ти ще си първия който ще изгори ... ако трябва лично ще се погрижа за това , до го уведомя за всеки 1 твой спам . А до момента от дискусията ни имаш точно 7 поста , за които трябва да бъдеш наказан , както и аз естествено , но това не е важно ...

 

Няма такова нещо като постове извън темата. Във всеки присъства поп-фолк скандал. Виж как модераторският екип бди над мен във всички теми, а още не ми дават някакво обяснение защо бях наказан? И въпреки, че се опитвам да пиша за чалга ей го Нолито, веднага се явява тук с предложение за мое наказание и въобще не пише за чалга. Значи тук си играем на стражари и апаши, а някакви си модератори, на които разни потребители искат оставката, а не аз, изведнъж се притесниха за свещените си права и започнаха да се правят на мноооооооооого строги. А колко е лесно да си вършат работата, като просто почистят спама. Но не, това е много енергоемко за тях. Предпочитат да влязат и да ви респектират, като накажат по традиция естественият лидер, демек мен. Така се работи тук откакто Мирелка прави каквото си иска и Момо стои и нищо не прави. Ей я в поста над този - погледни я как разсъждава и как обижда, щото е гулем модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Яко във филма :(

 

Във филма или извън него едно е ясно. Модераторите не си вършите работата и само наказвате, че е по-лесно. Ето ти го и приятелчето Ноле. Нали ти го направи модераторче? Вместо да чисти в чалга раздела, той не си мърда пръста. Но като стане напечено, долита с единственото предложение, което главата му може да роди - наказание! Ами не се прави така и Боби ви го каза в тая тема. Твърде много модератори и никаква работа не вършат. Само спъват приказката на хората като се правят на някакви си началници, за да поизбият някой комплекс като теб.

 

Предлагам на фокса да спре да се вживява (спами), за да не му се спре дрогата (ramania) отново.

 

Забелязал съм, че винаги е в тежко клинично състояние след наказание, но никой не е длъжен да му търпи неразположенията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По - полека чичо полицай ама ние само се забавляваме тука :( Недей така да не ти стане нещо на апаратчето шот леля каза, че кръвното ти не е окей за сега. :(

 

Айде не ме занимавай с най големите си проблеми в живота, че ми става смешно вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По - полека чичо полицай ама ние само се забавляваме тука :( Недей така да не ти стане нещо на апаратчето шот леля каза, че кръвното ти не е окей за сега. :(

 

Айде не ме занимавай с най големите си проблеми в живота, че ми става смешно вече.

 

Забавляват се хората в чалга раздела, щото там е дискусията. Ти скучаеш из останалата част на форума и както няма кой да ти обърне внимание ми слагаш по някой бан, че да те разберат хората, че си модераторче. Само така можеш да напишеш някой пост, като тази вечер, което е целта на забавлението тук. Защото комуникацията чрез дискусия е забавление, а не безцелното саможиво съществуване с пагони на модератор. Да знаеш от полицайчето де....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои модератори наистина прекаляват,като този,който последно ми сложи бан без смислено обяснение,просто ейтака за спорта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои модератори наистина прекаляват,като този,който последно ми сложи бан без смислено обяснение,просто ейтака за спорта.

 

bcd604100bd5838c.jpg

f670c2104e578255.jpg

e0adccef555a13a9.jpg

 

 

ей, наглост безгранична, спамеща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Сенужката спами навсякъде с коментара "Супер, мерси", a Fast във всяка втора тема има пост "Грешка". За вас не модератори, а бавачки трябват.

 

 

Сенуж, моля ти се, спри да спамиш!

Много хора използваме ''Нови коментари'' и ми излизат най-отгоре някакви умрели теми!

Айде баста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

bcd604100bd5838c.jpg

f670c2104e578255.jpg

e0adccef555a13a9.jpg

 

 

ей, наглост безгранична, спамеща...

Първо не ме обиждай,аз не съм си позволявал да го правя към теб.

Второ не си ми правил забележки за този раздел.

Трето юрисдикцията ти като модератор не обхваща съответния раздел(ДВД раздела)

Четвърто,как да си теглим ДВД-тата като без да пишем не ни се появява линка,затова съм писал в темите...!

 

От всеки твой пост към мен си личи личното ти отношение и неприязъм към мен,които ги месиш с модераторските си отношения,което е недопустимо!!!

На мен слагаш най-дълги банове с причини,които си изсмукваш от пръстите.Постоянно си включваш модераторските функции,само щом аз "нарушавам" правилата,а при другите не,което отново е недопустимо!

Когато някой ме обиди и аз отговоря,за да се защитя,наказваш мен с по 10 дни,а обидилият ме остава без наказание,което пак е недопустимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо не ме обиждай,аз не съм си позволявал да го правя към теб.

Второ не си ми правил забележки за този раздел.

Трето юрисдикцията ти като модератор не обхваща съответния раздел(ДВД раздела)

Четвърто,как да си теглим ДВД-тата като без да пишем не ни се появява линка,затова съм писал в темите...!

 

От всеки твой пост към мен си личи личното ти отношение и неприязъм към мен,които ги месиш с модераторските си отношения,което е недопустимо!!!

На мен слагаш най-дълги банове с причини,които си изсмукваш от пръстите.Постоянно си включваш модераторските функции,само щом аз "нарушавам" правилата,а при другите не,което отново е недопустимо!

Когато някой ме обиди и аз отговоря,за да се защитя,наказваш мен с по 10 дни,а обидилият ме остава без наказание,което пак е недопустимо.

Недей да лъжеш себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да лъжеш себе си.

При мен не е така,не ми дава линковете без да пиша в темата.

Сенуж, всички знаем, че пишеш някви кратки коментари в какви ли не стари теми, за да трупаш постове.

Това изобщо не е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...