Jump to content



Online: Галин, Ани Хоанг и Кристиана - Между нас


Препоръчани коментари

Безлично ми звучи. И на тримата е правил яки песни като "Загасете светлините", "Момче без сърце" и "Диги дай, дай". Това до тях ми стои нелепо... Не мога да възприема песента за момента.

Клипът е цветен, забавен, Латинка го прави. Ани Хоанг е супер готина и красива, Галин неприятен, Кристиана - противна. Като цяло май на мен само Анито ми допада от трите нули, както някой е написал по-горе. И наистина, ако го нямаше текста нямаше да знам какво "пеят".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

какво пак не разбрахте от текста? май във вас се проблема .... всичко си се разбира

Ало, не се разбира какво "пеят", а не самия текст. По принцип харесвам нещата на Оцко, но това вече наистина ми е какафония. А ти като си харесваш Гальо, харесвай си го, но няма как на всички да ни допада. Човек ще каже, че защитава гаджето си! :gun_bandana:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавен клип като цяло. Галин с бялото е бесния селянин - да си обеси стилистката. С косачката е няма такава кифла. Отвратителните няма кво да ги коментирам, много ми хареса танца им към края и визиите със шаките.

 

Песента е трудно запеваема и няма да стане хит, въпреки кифла фразичките.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавен клип като цяло. Галин с бялото е бесния селянин - да си обеси стилистката. С косачката е няма такава кифла. Отвратителните няма кво да ги коментирам, много ми хареса танца им към края и визиите със шаките.

 

Песента е трудно запеваема и няма да стане хит, въпреки кифла фразичките.

Въобще не е трудно запеваема. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти яката.... като хамбургер от Макдоналдс е - много вкусен, но след като го изядеш пак си гладен, и тази песен ще е така, то се е видяло, ама засега ми е супер вкуснаааааа :phpgrin2: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да откраднеш от толкова много места и накрая пак да предложиш пълен боклук не е лесна работа.

Поне вече си имаме български еквивалент на катеричоците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май само на мен ми се струва, че Галин малко преиграва в клипа и дразни окото. Песента става.

 

Напъва се да го играе мъжкар.

 

 

И какво е това ръмжене? Аз пеене не чух в тази "песен".... виетнамска котка мяучи, гущер мрънка, а гей ръмжи. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да откраднеш от толкова много места и накрая пак да предложиш пълен боклук не е лесна работа.

Поне вече си имаме български еквивалент на катеричоците.

 

ахахахахахахаххаха, точно се чудех танцът на двете анорексички на какво прилича... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле сформирано трио. Песента и клипът са скучни и безидейни, никаква мелодия, никаква стойност на текста. Латинка е забавна. На Галин гангстерските фасони са адски комични вече, визията му също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва песента. Е, други изпънителки биха изпълнили доста по-добре, но Галин е точният изпълнител за тази песен.

 

Забавна е, особено текста. Клипът е готин, харесва ми, само нз как Латинка, която е страхотно добра, се е съгласила, не е ли твърде просташко за нея, кой знае какво си е мислила. 1000%20(29).gif Добре са се справили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kато цяло е по-слаба от последните неща, особено от неговите песни..

Много мазна песен, уж нямаше да има кючеци на турнето ...

Наистина не се разбира какво пеят - те много пищят, неговите много ниски.

Клипът можеше да е много много по-забавен и актьорски направен при наличието на Латинка в каста, но малко са гледали да минат метър.

Все пак пореден клип на Галин с актьорска игра, става все по-добър и тези сюжети му помагат и на сцена - като си спомня в първите 1,2 клипа каква трагедия беше ... Според мен той е по-добрият вариант за нов изпълнител номер 1 на Пайнер, но както се очаква ще се залага на Фикича, а и все повече са мангалите фенове на попфолка,защото другите се насочват към попа. Това е истината. Затова и чичо Митко тика Роксана, Дора Алексиева, Джамайката и т.н. и т.н.

Но мисля,че Галин с тези милиони гледания в Тубата спечели някакво уважение и сред самите си колеги и фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не става!Незнам какво му става на Галин, но след хитовете му през последно време е грешка да застане до тези "неадекватните", които изобщо няма да коментирам!

Нека да залага на самостоятелните песни, много по-добре ще е!Очаквам следващата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми Ани Хоанг с шапката и играта на Латинка.

 

Заглуши Кристиана, спаси тъпанче!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...