Jump to content



Клонинг (O Clone) - 2001


Препоръчани коментари

От този епизод започнаха да пускат като музикален фон и песента на DIDO "My lover's gone" - една от любимите ми песни. :Vishenka_05:

 

Някои от негледалите го преди години, сега как ви се вижда сериалът? Харесва ли ви? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От този епизод започнаха да пускат като музикален фон и песента на DIDO "My lover's gone" - една от любимите ми песни. :Vishenka_05:

 

Някои от негледалите го преди години, сега как ви се вижда сериалът? Харесва ли ви? :)

Добър е, наистина. Но аз лично харесвам повече римейка, актьорите изглеждат по-добре и е направен по-съвременно, по-забавен е. Тук музиката обаче ми допада повече. Ще ми е интересно това, което съм изпуснал от римейка, който е 183-184 епизода, тук са 250 - нямам представа какво са спестили, явно, тук се набляга повече на самата религия.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си догледах пропуснатите епизоди и пак ми се стори, че бавно се развива сериала, а Мохамед е изключително грозен!!! Знам, че е харам да говоря така, ама наистина, ужасен е, в циганска махала да правиха кастинг, по-симпатичен "актьор" щяха да намерят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пуснах епизода и забелязах, че е дублиран наново. Бях свикнал със "старите" гласове на героите.

Иначе да, оригинала се развива по-бавно. Според мен е така, защото героите са много и наблягат по-обстойно на всеки един от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Леле, тая тема не съм я видяла до сега, та дори нова направих хахах

Обожавам го сериала, страшно добри актьори....

И сега в момента точно е много интересно. Хубавото е, че съм забравила какво става нататък, понеже мина бая време откакто го даваха, пък и съм си била малка, толкова съм разбирала :1000 (29):

Много, мнооооооого хубав сериал!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Сватбата на Саид е голям цирк. :1000 (29): Жади е видимо много доволна, усмивката и стигна до ушите. :1000 (29): Най-после се появи и клонингът.В дънките му може да се побере още 1 човек. :1000 (29): :1000 (29):

 

А дубльорката на Аниня кърти. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Красива е ама дразни ...

Винаги съм била против Лукас, голям е страхливец. Харесвам Саид и все ми се искаше Жади да си остане с него.

 

Да, Саид е мъжкар във всеки един смисъл. Лукас е абсолютно нищожество...пълен страхливец. Брат му не беше такъв.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Саид е мъжкар във всеки един смисъл. Лукас е абсолютно нищожество...пълен страхливец. Брат му не беше такъв.

 

Жади е глупачка просто. Саид търпи какво ли не заради нея и пак я обича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някъде качват ли се епизодите? И някой може ли да даде работещ линк за онлайн гледане на "Диема Фемили"?И още нещо - колко серии е сериалът? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде качват ли се епизодите? И някой може ли да даде работещ линк за онлайн гледане на "Диема Фемили"?И още нещо - колко серии е сериалът? :)

Не че се заяждам, но с едно простичко търсене в гугъл можеш да отговориш на зададените от теб въпроси. Не знам защо все повече хора ги мързи да си набавят нужната информация. Станали сме невероятни готованци и мързеливци. Ето ти информация за сериала колкото искаш:

 

http://telenovelasfans72.hit.bg/OClone-info.htm

 

Епизоди:

 

http://p2pbg.com/index.php?page=torrents&a...&hidexxx=on

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че се заяждам, но с едно простичко търсене в гугъл можеш да отговориш на зададените от теб въпроси. Не знам защо все повече хора ги мързи да си набавят нужната информация. Станали сме невероятни готованци и мързеливци. Ето ти информация за сериала колкото искаш:

 

http://telenovelasfans72.hit.bg/OClone-info.htm

 

Епизоди:

 

http://p2pbg.com/index.php?page=torrents&a...&hidexxx=on

Не че не си прав, просто последните дни съм без ТВ и ми омръзна от разни сайтове, от които така и не случих на един читав... Та, днес се сетих, че в темата тук бяха споменали, че "Клониг" се качва някъде, затова реших направо да питам, за да не се лутам още.

 

Иначе много ти благодаря за линковете! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Абе някой гледал го и преди. Не знам защо си мисля, че свършваше как Жади избира да остане сама нито Лео, нито Лукас? Или се заблуждавам нещо и преди там 2002 ли коя го даваха пак така си свърши или е някакъв друг алтернативен край?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Аз го гледам напоследък по НОВА. Има някакви разправии между Мохамед и дона Ноемия защото той я нарече африканска кокошчица, а тя го прие като обида. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го гледам напоследък по НОВА. Има някакви разправии между Мохамед и дона Ноемия защото той я нарече африканска кокошчица, а тя го прие като обида. :roll1:

"Не е шега работа" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го гледам напоследък по НОВА. Има някакви разправии между Мохамед и дона Ноемия защото той я нарече африканска кокошчица, а тя го прие като обида. :roll1:

Ха ха и аз го гледам, ама защо само вечер след 3 и половина го дават. Тоя филм ми е ужасна зарибявка и колкото и пъти да го дават, няма да ми омръзне.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Ха ха и аз го гледам, ама защо само вечер след 3 и половина го дават. Тоя филм ми е ужасна зарибявка и колкото и пъти да го дават, няма да ми омръзне.

 

Има епизодите онлайн. И на мен няма да ми омръзне да го гледам. Един от най-хубавите сериали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...