Jump to content



Online: Britney Spears - Work Bitch


Препоръчани коментари

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като клип на Андреа - много визии и сеир, но без никаква логика и смисъл. :mf_surrender: Не ме изкефи много песента, но все пак се радвам, че Бритни работи, вместо да се друса и пиянства.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ме кефи много, а в клуб просто си представям как ще звучи . Клипа е типичен за Бритни, но пък кадрите с рибоците са много яки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента отдавна вече почна да ме кефи - за първо слушане се оказа трудносмилаема, но по-нататък започна да ми харесва много.

А видеото е много яко!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ме кефи, ама видеото е зле.. :(

 

64470393_700.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва да не е крадено от една сръбкиня? 1000%20(29).gif

 

Не знам точно от кое видео е крадено, да ти кажа честно :1000 (29): Просто попаднах на тази картинка..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да отбележа, че това е второто най-скъпо видео на всички времена - 6,5 милиона са похарчени за него. Така, моето мнение:

 

- В клипа Бритни изглежда ОСЛЕПИТЕЛНО. Няма никаква разлика между Бритни във видеото и Бритни от 2004 примерно. Няма я подпухналата Бритни, с отпуснатото тяло от FF ерата.

- Най-сетне искрата в очите й се е върнала. Има този fierce поглед, fierce поведение, личи си, че искрено се радва от това, което прави. Няма помен от зомбито, което беше от 2008 насам.

- С къдравата коса в пустинята трябва да й най-добрата визия във видеклип някога. Там е просто неописуема, очите ми останаха.

- Танците са значително подобрени, сравнение с FF. Е, няма как да са на нивото на 2004ney, но поне не се състоят единствено от мятане на ръце и коси.

 

Самото видео е добро само по себе си, но главната ми забележка е, че е можело още много да се добави и доизмисли (особено като се има предвид бюджета). Между отделните терени няма никаква връзка (в този аспект ми напомня на видеата на Гага), сякаш малко са се чудели какво да снимат и са тръгнали на някакви рандъм места да го правят. Някои сцени ми стоят доста ненужни - там, където е в басейна, моментите с акули, моментите с огледалата, с огледалото в пустинята... Като цяло хаотично нахвърлените сцени и терени ми идват в повече. Не следват никаква линия, просто някакви сцени там. Но като се има предвид, че е имиджово видео, е супер. Нооо аз щях да го измисля по-яко. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да отбележа, че това е второто най-скъпо видео на всички времена - 6,5 милиона са похарчени за него. Така, моето мнение:

 

- В клипа Бритни изглежда ОСЛЕПИТЕЛНО. Няма никаква разлика между Бритни във видеото и Бритни от 2004 примерно. Няма я подпухналата Бритни, с отпуснатото тяло от FF ерата.

- Най-сетне искрата в очите й се е върнала. Има този fierce поглед, fierce поведение, личи си, че искрено се радва от това, което прави. Няма помен от зомбито, което беше от 2008 насам.

- С къдравата коса в пустинята трябва да й най-добрата визия във видеклип някога. Там е просто неописуема, очите ми останаха.

- Танците са значително подобрени, сравнение с FF. Е, няма как да са на нивото на 2004ney, но поне не се състоят единствено от мятане на ръце и коси.

 

Самото видео е добро само по себе си, но главната ми забележка е, че е можело още много да се добави и доизмисли (особено като се има предвид бюджета). Между отделните терени няма никаква връзка (в този аспект ми напомня на видеата на Гага), сякаш малко са се чудели какво да снимат и са тръгнали на някакви рандъм места да го правят. Някои сцени ми стоят доста ненужни - там, където е в басейна, моментите с акули, моментите с огледалата, с огледалото в пустинята... Като цяло хаотично нахвърлените сцени и терени ми идват в повече. Не следват никаква линия, просто някакви сцени там. Но като се има предвид, че е имиджово видео, е супер. Нооо аз щях да го измисля по-яко. :1000 (29):

Тя е крала, не го е мислила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо се тръшкате, че видеото нямало смисъл, замисъл, умисъл и пр. след като самата песен няма никакъв смисъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо се тръшкате, че видеото нямало смисъл, замисъл, умисъл и пр. след като самата песен няма никакъв смисъл...

Ъъъ, не съм сигурен, че изобщо си чул текста. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да...работете кучки, че нема Мазерати иначе...смазан съм от тежестта на този шедьовър...

 

Песен и клип със смисъл ли искаш, сеньоре?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в тъжните песни ли има смисъл? Ако искаш да постигнеш нещо в живота то трябва да го направиш с много труд, а не да разчиташ на молитви и да ти падне отгоре. Бритни направи жестоко клубно парче с послание и заслужава адмирации. Видеото й е убийствено и се надявам догодина да обере няколко VMA-ки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пинк беше просто един от хилядите примери...да не говорим колко неуместно е точно Бритни да пее за работа и резултатите от нея, имайки предвид последните няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С бюджет 6 милиона хората снимат филми... добри филми. Видеото е хубаво кадрите са подбрани, но с толкова пари можеше да се направи нещо наистина добрп. Същото се отнася и за песента, просто можеше повече.

Погледнато реално ако този проект не беше на Бритни, никой нямаше да му обърне никакво внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С бюджет 6 милиона хората снимат филми... добри филми. Видеото е хубаво кадрите са подбрани, но с толкова пари можеше да се направи нещо наистина добрп. Същото се отнася и за песента, просто можеше повече.

Погледнато реално ако този проект не беше на Бритни, никой нямаше да му обърне никакво внимание.

Видеото не е с такъв бюджет, естествено. И режисьорът го отрече. То беше трудно да се повярва - дали струва повече от половин милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...