Jump to content



Горещ стол с Hristina^


Препоръчани коментари

1. Имала ли си еротични фантазии свързани с момиче? Ако да-правила ли си нещо по въпроса? :1000 (29):

2. Пушиш ли?

3. Опитвала ли си наркотици?

4. Как така фен на чалгата учи право? :1000 (29):

5. За или против протестите срещу правителството(не е нужно да се обосноваваш,но би било добре).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Kолко книги си прочела през живота ти?

Държави,в които си ходила?

Разочаровала ли си някога добър приятел ?

Честно казано не знам. Винаги съм обичала да чета и ми е било много успокояващо и приятно.

Италия, Германия, Австрия, Сърбия, Гърция, Турция, Украйна.

Да съм разочаровала е силно казано. Често се ядосваме, дразним и се сърдим по между си за разни дребни глупости, но бързо ни минава.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Имала ли си еротични фантазии свързани с момиче? Ако да-правила ли си нещо по въпроса? :1000 (29):

2. Пушиш ли?

3. Опитвала ли си наркотици?

4. Как така фен на чалгата учи право? :1000 (29):

5. За или против протестите срещу правителството(не е нужно да се обосноваваш,но би било добре).

1. Не, но нямам против хомосексуалистите по принцип, а и вероятно бих пробвала :1000:

2. В процес на отказване съм. :D Пуша по две-три цигари на ден от две седмици...

3. Да

4. Въпреки че не малко от чалга феновете са леко дебилни, не смятам, че всички са някакви глупави злетаци :D Почти всички прависти, които познавам, слушат чалга. :1000 (29): А и на мен това си ми е детската мечта. :P

5. За. Причините са много - главната е, че не желая турска етническа партия, в коалиция с псевдо социалистическа партия, да си върти далаверки за сметка на и без това измъчения до краен предел български гражданин!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Къде ти беше сефтето ?

2.Играеш ли белот ?

3.Коя известна личност би се зарадвала да направи концерт в България ?

4.Мнение за Лейди Гага.

5.Запознавала ли се f2f с хора от форуми ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Къде ти беше сефтето ?

2.Играеш ли белот ?

3.Коя известна личност би се зарадвала да направи концерт в България ?

4.Мнение за Лейди Гага.

5.Запознавала ли се f2f с хора от форуми ?

1. Сефтето за кое? :1000 (29):

2. Да

3. Adele, Carrie Underwood

4. На кратко - не я харесвам. Талантлива или не, мен с циркове и скандалност не може да ме впечатли никой!

5. Не, само познавам едно момиче от преди това ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Нова порция въпросчета, пресни, пресни... :1000 (29):

 

1.Има ли човек в живота ти, на когото истински се възхищаваш и ти е пример?

 

2.Случвало ли ти се е да се прибереш- право в леглото, защото две не виждаш, а на сутринта- да изхвърчиш на пожар, защото си се успала? :1000 (29):

 

3.Повече в градска среда ли ти е приятно да прекарваш времето си или сред природа? И доколко е задължително да има вода наоколо?

 

4.Нещо, което смяташ, че е от първостепенна важност при възпитанието на деца? (Целият ден прекарах сред малчугани и ми повлия. :ae: )

 

5. И пак за манджа :1000 (29): - обичаш ли нещо, което ти се чудят как го ядеш?

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Хиха.

 

Можеш ли да пееш?

Свириш ли на нещо? (това въобще не е двусмислено, сериозно питам)

С кого би направила дует?

Преслава или Анелия? (не питам за Галена, защото е бита карта)

Андреа или Цветелина Янева?

Любимите ти песни на Борето? (питам, защото бях пастнал "Лъжеш", после ти постна "Моя си" .....)

Как би продължила изречението "Нека говорят" ?

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Правото във ВТУ ли го учиш? / Ако е така може би познавам момче /твой набор е/, с което сте в една група. :baaasmiley: /

2.Мислила ли си за емигриране в чужбина след време?

3.Кой е хита, който мразиш?

4.Вярваш ли в окултизма?

5.Какво мислиш за връзките от разстояние?Вярваш ли в максимата "Очи, които не се виждат се забравят"?

6.Можеш ли да дадеш точните пропорции на рецептата за сладкиша, която си написала на въпросите на Nolah? :rolleyes:

7.Мислиш ли, че хомосексуалистите са по-артистични от хората с хетеросексуална ориентация?

8.Харесваш ли Aaliyah?

9.Гледала ли си някои от тези два сериала-"Misfits", "Skins", и ако да какво мислиш за тях?

10.Това от профила ти /Завинаги в ♥ ми!!!/ на кой е посветено? Ако е прекалено лично не ми отговаряй. :)

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Нова порция въпросчета, пресни, пресни... :1000 (29):

 

1.Има ли човек в живота ти, на когото истински се възхищаваш и ти е пример?

 

2.Случвало ли ти се е да се прибереш- право в леглото, защото две не виждаш, а на сутринта- да изхвърчиш на пожар, защото си се успала? :1000 (29):

 

3.Повече в градска среда ли ти е приятно да прекарваш времето си или сред природа? И доколко е задължително да има вода наоколо?

 

4.Нещо, което смяташ, че е от първостепенна важност при възпитанието на деца? (Целият ден прекарах сред малчугани и ми повлия. :ae: )

 

5. И пак за манджа :1000 (29): - обичаш ли нещо, което ти се чудят как го ядеш?

 

Поздрави!

1. Истински се възхищавам да дядо ми, Бог да го прости. . Той беше един прекрасен човек, който е тръгнал от абсолютната нула и е постигнал достатъчно, че да е щастливо семейството му - баба, майка и ние, внуците му. На практика като малки той ни отгледа и възпита (родителите ни изплащаха апартамент и се счупваха от работа). Освен това дядо не знаеше думата "не" - винаги се раздаваше за хората и помагаше на всички за всичко. Ясно е, че съм пристрастна, но ако не се възхищавам на човек, който е осигурил щастието на семейството си, спечелил уважението на хората и обичта на близките си, то на кого... :P

2. Да.

3. В природна среда ми е по-спокойно и приятно. А вода във какъв смисъл? Ако е за пиене - задължително. Иначе зависи за колко време сме сред природата.

4. В последните месеци често гледам 4 годишната дъщеричка на един приятел на баща ми, но честно казано не знам кое е най-важно. Предполагам, че волно или неволно, хората си възпитавам децата по собствен модел и за всеки с първостепенна важност са различни неща. При всички случаи, децата изискват адски много време и внимание. Не става да го захвърлиш някъде и да си гледаш сериалите...

5. Освен дреболиите (сърчица, дробчета, воденички), за които говорихме в чата онзи ден, май за друго не се сещам :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Хиха.

 

Можеш ли да пееш?

Свириш ли на нещо? (това въобще не е двусмислено, сериозно питам)

С кого би направила дует?

Преслава или Анелия? (не питам за Галена, защото е бита карта)

Андреа или Цветелина Янева?

Любимите ти песни на Борето? (питам, защото бях пастнал "Лъжеш", после ти постна "Моя си" .....)

Как би продължила изречението "Нека говорят" ?

 

:)

Ооо, не - тва Хиха е много детско. Тъкмо започнаха да се отучват хората от това :1000 (29): Не започвайте и тук :1000 (29):

 

Музикален инвалид съм.

Като малка ходих на уроци по пиано, но по стечение на обстоятелствата спрях и не помня нищо вече.

С никого - наистина не мога да пея :D

Анелия

Цветелина Янева

Много са: "Старата ти снимка", "Моя си", "Така ще те целуна", "Пак съм сам", "Истинска си", "Първи в сърцето", "Намерих те", "Обичам те", "Научи ли се", "Пиян"... вероятно има и други, за които не се сещам в момента

Нека говорят каквото мислят - винаги има поне един човек, който да ги чуе (примерно) :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Правото във ВТУ ли го учиш? / Ако е така може би познавам момче /твой набор е/, с което сте в една група. :baaasmiley: /

2.Мислила ли си за емигриране в чужбина след време?

3.Кой е хита, който мразиш?

4.Вярваш ли в окултизма?

5.Какво мислиш за връзките от разстояние?Вярваш ли в максимата "Очи, които не се виждат се забравят"?

6.Можеш ли да дадеш точните пропорции на рецептата за сладкиша, която си написала на въпросите на Nolah? :rolleyes:

7.Мислиш ли, че хомосексуалистите са по-артистични от хората с хетеросексуална ориентация?

8.Харесваш ли Aaliyah?

9.Гледала ли си някои от тези два сериала-"Misfits", "Skins", и ако да какво мислиш за тях?

10.Това от профила ти /Завинаги в ♥ ми!!!/ на кой е посветено? Ако е прекалено лично не ми отговаряй. :)

1. Да. Правото ми е втора специалност, т.е. задочно съм и ще съм 3ти курс. Все пак е възможно да знам кой е, защото се имам с доста хора от техния курс.

2. Не, що се отнася до България, съм някакъв невиждан оптимист и вярвам, че може да се стабилизира някак...

3. Тупалка, Палатка, Най-добрата фирма и всякакви подобни.

4. Не

5. Еми зависи от много неща: каква е връзката, на какъв етап е, характера на хората, за колко голямо разстояния и за колко време ще бъде такава връзката... нещата са строго индивидуални. Тъй като дълбоко в себе си съм лигава, романтична и вярвам в "и заживели щастливи завинаги", мисля, че са възможни.

6. Честно казано не :1000 (29): Когато я правих за първи път преди години, си бях принтирала рецептата от някъде. От много време вече я правя както ми дойде, без да спазвам някакви конкретни пропорции. Но да кажем, че за блата примерно ми трябват чаша-две брашно, чаша захар, олио или масло и 6 яйца, а за заливката - чаша мляко, чаша захар, доста какао и едно пакетче масло. :D Това е ако не пропускам нещо.

7. Не

8. Да, готина е.

9. Не съм ги гледала.

10. Не е за Преслава. :1000 (29): За една приятелка, която почина в катастрофа преди почти 4 месеца, се отнася.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...