Jump to content



"Under the Dome" / "Под купола"


Препоръчани коментари

under-the-dome-art.jpg

 

* Базиран на едноименния роман на Стивън Кинг "Под купола" е вълнуващ научнофантастичен сериал, който разказва необикновената история на жителите от малкото градче Мелницата на Честър, намиращо се в щата Мейн.

Без никакво предупреждение хората от градчето се оказват откъснати от света след като огромна, мистериозна и непробиваема бариера огражда цялата местност. Докато Мелницата на Честър бива разкъсван от паника и ужас група местни жители се опитват да успокоят останалите и едновременно с това правят всички възможно за да научат повече за появилия се купол и дали има начин за бягство от него.

Сред главните герои се открояват ветерана от армията Дейл ”Барби” Барбара, разследващата репортерка Джулия и тийнейджъра Джо, чиито родители се намират от външната страна на мистериозния купол.

 

* В ролите: Mike Vogel (Pan Am, Bates Motel), Rachelle Lefevre (Twilight), Natalie Martinez, Britt Robertson (Life Unexpected, The Secret Circle), Alexander Koch, Colin Ford (Supernatural), Nicholas Strong, Jolene Purdy, Aisha Hinds (True Blood), Jeff Fahey (Lost), Dean Norris (Breaking Bad).

 

Официален сайт

Гледайте, няма да съжалявате. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Снощи го гледах и много ми хареса, определено си заслужава гледането. И каста е много добър, доколкото разбрах ще е мини сериал само с 13 епизода, което от една страна ще е хубаво да не го разводнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се чудя дали да го гледам. Кинг не трябва да се пипа, винаги кино-реализациите по него са пълен провал.
Тук Кинг участва и като изпълнителен продуцент, и е бил на снимачната площадка постоянно, така че всички са се съобразявали с него. Вярвам, че ще си затворят перфектно първите 13 епизода и ще имат втори сезон, особено след убийствения старт с 13 милиона зрители посред лято.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен беше пилотният епизод.

Обаче, сцената с кравите... сърцето ми изскочи чак :D

Джуниър ми е супер противен.. Надявам се да го гръмнат скоро :D не се трае въобще.

Ще го следя, много е интересно сериалчето! А и се надявам да няма втори сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна много обещаващо но темпото във втори и трети епизод е по-бавно. Все пак ми закова вниманието и ми е интересно. Доста разлики има с книгата, което от една страна е хубаво, някои от героите умират още в началото, но като гледам в екранизацията няма да е така. Интересно е какви са тези пристъпи от Джо и момичето, приличат на нещо като предсказание... Повечето герои са приятни, Джулия сякаш ми харесва най-много засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Тук Кинг участва и като изпълнителен продуцент, и е бил на снимачната площадка постоянно, така че всички са се съобразявали с него. Вярвам, че ще си затворят перфектно първите 13 епизода и ще имат втори сезон, особено след убийствения старт с 13 милиона зрители посред лято.

Дано само не се размие и не започнат накрая да си измислят някакви глупости, само и само за да поддържат рейтинг. Скоро ще опитам и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пети епизод е як, може би най-интересния след премиерата. Не очаквах, че Големия Джим ще освободи Анджи... но то не е късно Джуниър да я затвори някъде другаде. И най-после нещо повече за купола, интересно след този опит какво друго ще предприеме правителството...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много се радвам, че ще има втори сезон. Мразя когато се зарибя по сериал и да го спрат, а тоя е страхотен!

 

П.П Това с кравата наистина беше брутално :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че ще има втори сезон. Мразя когато се зарибя по сериал и да го спрат, а тоя е страхотен!

 

П.П Това с кравата наистина беше брутално :lol:

Аз пък съм супер разочарован. Писна ми да разводняват и развалят хубавите истории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях поизостанал с два епа и сега си наваксах. Няма да мога да заспя... Сцената в бара с бухалките щеше да ми докара сърдечен удар :1000 (29): Става все по-добър и дано не се изложат догодина с втория сезон. Мацката от "Съркъла" и пиша 6+ до този момент, а толкова ме нервеше в ефира на The CW.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях поизостанал с два епа и сега си наваксах. Няма да мога да заспя... Сцената в бара с бухалките щеше да ми докара сърдечен удар :1000 (29): Става все по-добър и дано не се изложат догодина с втория сезон. Мацката от "Съркъла" и пиша 6+ до този момент, а толкова ме нервеше в ефира на The CW.

На мен Брит много ми харесва. Силно ме впечатли още от Life Unexpected. Иначе сериалчето определено е супер, но повече щеше да се радвам да завършат историята с този сезон, а не до го разтягат.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Идеята за тия изнудвания и шантажи под купола не ми харесва. Ще се радвам да не се набляга главно на това - изтъркано и прекалено американско ми е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Eee тоя Джим излезе по-голямо леке, отколкото го смятах. :gun_bandana: Според мен първия сезон ще свърши, когато се оформят ясно 2 групи, които подкрепят Джим и Барби.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Eee тоя Джим излезе по-голямо леке, отколкото го смятах. :gun_bandana: Според мен първия сезон ще свърши, когато се оформят ясно 2 групи, които подкрепят Джим и Барби.

То какви групи да се оформят,като освен Джим и Барби,останалите в сериала са четиримата с ръцете на купола,които едва ли ще вземат нечия страна.Всички други измряха :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...