Jump to content



Новите съседи


Препоръчани коментари

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...
Туко що изгледах и 18 епизод

Чакам сезон 10

И аз го очаквам, макар че ми е кофти, че от 10-ти сезон вече няма да го има един много харесван от мен персонаж - този на Юдит... Естела Рейнолдс също много липсва в сериала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го очаквам, макар че ми е кофти, че от 10-ти сезон вече няма да го има един много харесван от мен персонаж - този на Юдит... Естела Рейнолдс също много липсва в сериала...

На мен Естела Юдит Фермин и Нинес са ми ТОП

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Естела Юдит Фермин и Нинес са ми ТОП

Оооо, Нинес - също много любима! Откакто се е появила в сериала не спирам да се смея на персонажа ѝ. :1000 (29):

А какво ще кажеш за Листа, носен от вятъра, или както още ѝ викат Мистичната лесбийка - Арасели? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, Нинес - също много любима! Откакто се е появила в сериала не спирам да се смея на персонажа ѝ. :1000 (29):

А какво ще кажеш за Листа, носен от вятъра, или както още ѝ викат Мистичната лесбийка - Арасели? :D

 

оО Mистичната лесбийка е top of the top :Vishenka_05: Може би за мен тя и Естела Рейнолдс са най-колоритните персонажи в сериала. А колкото до 10 сезон - ще трябва да изчакаме до следващата година, тъй като още се снима и ще започне да се излъчва в Испания на есен. Очаквам в 10 сезон бум на новите два персонажа в лицето на Менчу и Йоли, много са луди и двете и ще направят мазало след като купиха апартамента на Червенокосата мръсница :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

оО Mистичната лесбийка е top of the top :Vishenka_05: Може би за мен тя и Естела Рейнолдс са най-колоритните персонажи в сериала. А колкото до 10 сезон - ще трябва да изчакаме до следващата година, тъй като още се снима и ще започне да се излъчва в Испания на есен. Очаквам в 10 сезон бум на новите два персонажа в лицето на Менчу и Йоли, много са луди и двете и ще направят мазало след като купиха апартамента на Червенокосата мръсница :3fdb8960598fa63e:

Те ли ще се нанесат в мезонета на Смехоранката... Честно казано засега малко ме дразнят те, двете, особено Йоли, не знам защо...

Искам Арасели да е по-постоянна в 10-ти сезон. И Чуса я искам за постоянен съквартирант. Много ме кефят! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те ли ще се нанесат в мезонета на Смехоранката...

 

Да, те купуват апартамента й. Мен много ме кефят и двете - Менчу ми е малко като Естела Рейнолдс, може би затова толкова ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, те купуват апартамента й. Мен много ме кефят и двете - Менчу ми е малко като Естела Рейнолдс, може би затова толкова ме кефи.

Да, и аз усещам някаква нотка, ала Естела Рейнолдс в играта на Менчу (ох, името ѝ ми е по-смешно от играта ѝ, хаха :1000 (29): ), но Пака си е по-висока класа.

Между другото, знаеш ли, че ще се появи майката на Естела? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката на новото момиче не е ли Палома от "Щурите съседи"?

Да, тя е.

 

Тя се появи вече в един епизод и го играе някаква-никаква актриса :3fdb8960598fa63e:

Така ли? В кой епизод е било това? Нещо явно съм пропуснал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Menchu и Yoli към днешна дата са от най-мразените персонажи в сериала.

Не мога да ги понасям - особено Yoli, която е там защото гаджето и е продуцент на сериала.

Надявам се жестоката Fina да се завърне и Bruno да го развият като хората.

Потресен съм, че новото ''гадже'' на Maite ще е от главните този сезон.

Любимка ми е Chusa. :heart:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Menchu и Yoli към днешна дата са от най-мразените персонажи в сериала.

Не мога да ги понасям - особено Yoli, която е там защото гаджето и е продуцент на сериала.

Надявам се жестоката Fina да се завърне и Bruno да го развият като хората.

Потресен съм, че новото ''гадже'' на Maite ще е от главните този сезон.

Любимка ми е Chusa. :heart:

Ще те намушкам! :roll1:

Мнооого готин сериал.С всяка серия ме изненадват все повее и повече.Много се радвам , че развиват персонажите на Фермин и Чуса.Много ме радва приятелството между Амадор и Фина.Много тъпо става винаги като съберат Амадор и Майте,че не могат да ги покажат влюбени и щастливи,а все нещо се обърква. Менчу ми напомня на Естела Рейнолдс ,но всички знаем , че тя е една единствена :1000 (29): Мислех си , че наистина ще я доведат като Фермин беше в онова телевизионно шоу , а те взеха , че и майка й доведоха.Много ми е гадно за Юдит и ще ми липсва :girl_cry2: Напоследък се бяха съсредоточили върху нейния образ (всичките неприятности с всеки следващ мъж) и беше много красива булка.Ще очаквам сезон 10 с нетърпение :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естрея Пачеко в 12-ти епизод :3fdb8960598fa63e:

Естрея Пачеко!

Дъртата Рейнолдс 1000%20(29).gif

Ама изглежда истинка кралица! :Vishenka_05: Абсолютна майка на дъщеря си (Пака) :3fdb8960598fa63e:

В 10-ти сезон ще участва ли, или просто е минала епизодично през "Монтепинар"?

 

Menchu и Yoli към днешна дата са от най-мразените персонажи в сериала.

Не мога да ги понасям - особено Yoli, която е там защото гаджето и е продуцент на сериала.

Надявам се жестоката Fina да се завърне и Bruno да го развият като хората.

Потресен съм, че новото ''гадже'' на Maite ще е от главните този сезон.

Любимка ми е Chusa. :heart:

Офф, все се надявах, че поне Йоли няма да я има в новия сезон. Не мога да я възприема на фона на другите. Безлична е някак си. Не знам защо ме дразни... И менчу също, както вече споменах по-рано.

 

Вижте на какво попаднах. Интервю на Лолес Леон (Менчу):

"Естела Рейнолдс не беше кой знае какво в "Новите съседи", не е незаменима".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В предния пост нещо не се отваря линкът. Сега би трябвало да стане...

"Естела Рейнолдс не беше кой знае какво в "Новите съседи". Не е незаменима"

 

Бахти мърлата... И както би възкликнала Естела: "Ах, какво евтино заяждане"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По случая 10-годишния юбилей на "La que se avecina" ("Новите съседи") сега по испанската "Telecinko" дават специален епизод. :)

 

Ако на някого му е интересно, може да го гледа на живо тук:

"Новите съседи" онлайн, español

Link to comment
Сподели в други сайтове

По случая 10-годишния юбилей на "La que se avecina" ("Новите съседи") сега по испанската "Telecinko" дават специален епизод. :)

 

Ако на някого му е интересно, може да го гледа на живо тук:

"Новите съседи" онлайн, español

Дали ще го излъчат BTV Comedy?

А колкото до Менчу много злобно изказване.Естела си беше голям образ и емблема в този сериал.Сигурна й завижда :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезон 9 свърши, но сезон 10 вече се снима!

И въпреки че новият сезон още не е готов, по случай годишнината на сериала, бяха излъчени някои кратки кадри от него. Ето и някои, неща, които ще се случат в новият сезон:

· Новия домоуправител ще бъде пианиста Бруно.

· Антонио и Берта отново ще заживеят отделно. Берта разчита на подкрепата на Алба, а Антонио на Енрике. Дори решава да купи бара, за да го превърне в 'Тони & Хенри'.

· Синът на доня Фина ще я остави в Монтепинар, но при едно условие - Амадор да се грижи за нея.

· Хави и Лола ще имат доста страстен период.

· Коке ще бъде три месеца на почивка. През това време, през Монтепинар ще минат няколко заместници портиери, един от които ще е Мингито, онзи от селото на Амадор, който се влюби в Ракел.

· Амадор пак ще се опита да се сдобри с Йоли и да се сближи с Майте, но освен тях двете, ще си има и ново гадже!

· Ралука се завръща в Монтепинар, и ще има общи сцени с Висенте. :3fdb8960598fa63e:

 

Падам и умирам, този див звяр Ралука ... майкоооу :laughing: Очаквам новия сезон с огромно нетърпение. Евала на сценаристите, няма толкова болни мозъци като техните :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...