Jump to content

Новите съседи


Препоръчани коментари

Нещо този сезон не ми вдъхва много доверие, предвид колетивната липсата на култови образи като Естела Рейнолдс, Арасели и Юдит. А и от миналия сезон доста ме издразниха, че пренебрегнаха друг мой любим персонаж - Нинес. Ракел също я бяха "заебали" нещо, за сметка на новите две - Менчу и дъщеря ѝ, които лично на мен не са ми интересни.

Предните сезони сякаш имаше един по-голям баланс спрямо всички роли - почти еднакво разгръщаха всяка една от тях, нещо което не се забеляза в последния сезон, който се излъчи в България. Но все пак си остава любимият ми комедиен сериал и ще продължавам да го гледам. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Йоли, ли е, каква е, е най-скучният персонаж от последния сезон и трябваше да я махнат, но уви... май е близка на някой от екипа, създал сериала, и затова ще я натрисат до последно. Определено трябваше да остане адвокатката Ребека, беше доста свежа като присъствие. Надявам се новият сезон да е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Днес е починал Едуардо Гомес, изиграл персонажите Мариано в "Щурите съседи" и Макси в "Новите съседи". 😢

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2774707132543472&id=128917083789170

Уникален актьор! Всяка сцена с него беше много забавна. Нямаше празно!

Да почива в мир! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...