Jump to content



Новите съседи


Препоръчани коментари

9991_tercera-temporada-de-la-que-se-avecina.jpg
la%20que%20se%20avecina.jpg
1.jpg

На провелия се наскоро телевизионен и медиен фестивал "Форум за обмен на телевизионни програми" (MIPCOM) в Кан, Франция е сключена една важна за нас сделка. А именно - първите 4 сезона на Новите съседи са закупени от бТВ. Новината е потвърдена от продуцентите на сериала Медиасет Испания, собственици на канала Телесинко, по който се излъчват съседите в оригинал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сетили са се значи :gun_bandana: Заслужава си сериала, поне от това, което съм видял до момента! Едвали ше ми стане любим, колкото Щурите съседи, но поне ще седи свежо на фона на простотиите по бтв :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2 години изгледах първите 5-6 серии на "Новите съседи",но спряха превода в замунда и го зарязах.Не е лош сериала,ама нищо общо с "Щурите съседи",който беше уникален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях полудял по "Щурите съседи" преди 2-3 години като ги пуснаха в България, този едва ли ще носи същото, все пак любимката ми ще е само в първите 10-тина епизода :dontgetit:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал не съм го гледала, но си помислих, че ще има продължение на "Моите мили съседи" и се зарадвах, а то какво било. 1000%20(29).gif

Гледай го, по-добър е от милите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал не съм го гледала, но си помислих, че ще има продължение на "Моите мили съседи" и се зарадвах, а то какво било. 1000%20(29).gif

Липсва ми Лоли Минго. "Моите мили съседи" беше най-силния от съседските сериали според мен. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми Лоли Минго. "Моите мили съседи" беше най-силния от съседските сериали според мен. :whistling:

 

И Марианоооо :Vishenka_05: Май ще го започна пак, като го даваха по БТВ комеди с една приятелка в 19 часа се събирахме в нас и се заливахме от смях. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

- премиерният испански сериал "Новите съседи" ("La que se avecina") ще започне на 30-ти май (четвъртък), като също ще се позиционира от понеделник до четвъртък, но в 21:00 ч.;

 

ПРАЙМ ТАЙМ :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Новите епизоди от хитовата турска драма "Времето лети" (Öyle Bir Geçer Zaman Ki) се завръщат в ефира на bTV от 30 май (четвъртък), от 20:00 ч. На тази дата ще се излъчат премиерните 78, 79 епизод.

- "Далас" (Dallas) стартира от 03 юни от 21:00 часа.

- Старта на хитовата комедийна поредица "Новите съседи" (La que se avecina) ще стартира на по-късен етап по bTV, или по bTV Comedy.

Няма такива мизерници, заклевам се! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Новите епизоди от хитовата турска драма "Времето лети" (Цyle Bir Geзer Zaman Ki) се завръщат в ефира на bTV от 30 май (четвъртък), от 20:00 ч. На тази дата ще се излъчат премиерните 78, 79 епизод.

- "Далас" (Dallas) стартира от 03 юни от 21:00 часа.

- Старта на хитовата комедийна поредица "Новите съседи" (La que se avecina) ще стартира на по-късен етап по bTV, или по bTV Comedy.

Няма такива мизерници, заклевам се! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Да им пикая на шитовите турски драми :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Тия ненормални ли са, не стига, че феновете на сериала се скъсаха да им пишат писма за да го пуснат, дават начална дата и сега го отменят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да го оставят за по-натам, така и така през лятото вечер малко хора са си вкъщи, но това не ги оправдава, че са си боклуци :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- стартът на хитовата комедийна поредица "Новите съседи" ("La que se avecina") се отлага, като испанският сериал ще бъде позициониран от месец юни по bTV Comedy;
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се бях разбързал към вкъщи, за да не изпусна началото и като пускам, гледам нещо турско. :gun_bandana:

Толкова се радвах, че ще има нещо нормално вечер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Очаквах, че ще бъде продължение на "Щурите съседи" и някои от героите ще се местят в новата кооперация. Не ми харесва, че са с нови имена, нови роднински връзки.

Далеч са от "щурите" и не са ми много интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия сезон е малко постен и дори на моменти банален откъм сюжет. Но от втория започва купона. :1000 (29): Единствено съжалявам, че Билката и Белен не участват в него. :gun_bandana:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...