Jump to content

Новите съседи


Препоръчани коментари

По-слабо е от "щурите съседи",но пак е много добро и нещо различно за ефира ни...писна ми да въртят едно и също по тези телевизии,а това определено ме разтоварва напълно :1000 (30): в началото е малко постно,но с течение на епизодите ще става все по-щуро,ще идват нови персонажи,някои от старите ще се завърнат и така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия сезон е малко постен и дори на моменти банален откъм сюжет. Но от втория започва купона. :1000 (29): Единствено съжалявам, че Билката и Белен не участват в него. :gun_bandana:

 

Е, неее, само в първия ли сезон участва Кристина (Белен)? :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-слабо е от "щурите съседи",но пак е много добро и нещо различно за ефира ни...писна ми да въртят едно и също по тези телевизии,а това определено ме разтоварва напълно :1000 (30): в началото е малко постно,но с течение на епизодите ще става все по-щуро,ще идват нови персонажи,някои от старите ще се завърнат и така...

Ахахаха като каза нови персонажи се сетих за оная, където беше прислужница на Енрике Пастор... Няма такъв образ! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Е, неее, само в първия ли сезон участва Кристина (Белен)? :(

За нея нямам информация дали се появява по-нататък, само знам, че е отишла да играе в театъра и затова е прекъснала участието си в сериала. Иначе Билката се завръщала към 4 сезон, само, че вече лесбийка. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахаха като каза нови персонажи се сетих за оная, където беше прислужница на Енрике Пастор... Няма такъв образ! :1000

 

:1000 (29): ДА,където симулираше бременност,за да я издържа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): ДА,където симулираше бременност,за да я издържа :1000 (29):

Кефи ме как яко нарежда всички, но накрая все се измъква без никакви последствия. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tва за коя става въпрос и в кой филм? :)

Тази в ляво. Във втория сезон на "Новите съседи" се появява и е супер луда, живее си в някъв измислен нейн свят, където всичко й е ок, а е пълна трагедия... Постоянно нарежда другите и не й пука за нищо. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази в ляво. Във втория сезон на "Новите съседи" се появява и е супер луда, живее си в някъв измислен нейн свят, където всичко й е ок, а е пълна трагедия... Постоянно нарежда другите и не й пука за нищо. :1000 (29):

 

хах 1000%20(29).gif

Викаш, да не ми липсва Белен /Кристина/, тая ще й е достойн а заместничка, а 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

хах 1000%20(29).gif

Викаш, да не ми липсва Белен /Кристина/, тая ще й е достойн а заместничка, а 1000%20(29).gif

Да, мисля, че й е достойна заместничка. :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Малоумниците от БТВ защо са го спряли :gun_bandana:

Днес "Мисис Даутфайър" щял да закъснее с половин час (както и стана), а от 23:00 имало турнир по кеч, който им е много важен за излъчване. :gun_bandana: От понеделник си продължава сериала.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес "Мисис Даутфайър" щял да закъснее с половин час (както и стана), а от 23:00 имало турнир по кеч, който им е много важен за излъчване. :gun_bandana: От понеделник си продължава сериала.

Слава Богу, стреснах се да не го режат за постоянно, че ужасно ме зариби :1000 (29): Естела Рейнолд е супер колоритна, няма такъв образ :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, Нинес - уникална е просто! :Vishenka_05: И Естела е супер забавна.

 

Ако някой е пропуснал някоя серия, може да си изтегли от тук. Качение са всички епизоди, излъчени до момента по бТВ Комеди:

http://p2pbg.com/index.php?page=torrents&a...&hidexxx=on

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязали ли сте Нинес като говори как си слага ръцете под мишниците ... избухвам всеки път като го направи :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Свършиииииии :cry2:

Ще го дават всяка неделя от 14:00 часа по два епизода.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да купуват другите епизоди?

В петък свърши 4-ти сезон, мисля че сега след малко ще трябва 5-ти да започнат да дават ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента водят преговори за 5-ти и 6-ти сезон,но още няма развитие...дори и да стане,по-рано от пролетта едва ли ще ги пуснат...в интернет ги има,но ще тр.да чакаме хората да се заемат с превода на субтитрите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...