Jump to content



Жената в огледалото


Препоръчани коментари

LA%20MUJER%20EN%20EL%20ESPEJO%20LOGO.jpg

Разказва се за една жена - Хулиана, която е грозноватичка, но с големи познания в областта на козметиката, наследени от леля ѝ Мерседес. С помощта на вълшебно огледало денем тя се превръща в истинска красавица - Марица, а нощем става отново същата. Красивата Марица постъпва на работа в голямата козметична компания на Габриел Мути, но нито тя, нито той знаят че са баща и дъщеря. Там тя се влюбва в осиновения му син Маркос. Двамата минават през много препятствия, но любовта им побеждава. Главните роли в сериала са поверени на Паола Рей в ролята на Хулиана/Марица, Хуан Алфонсо Баптиста в ролята ма Маркос Мути, Кристина Лилей в ролята на майката на Хулиана и Наташа Клаус в ролята на най-добрата приятелка на Хулиана - Лусмила.

Фейсбук фен страница: https://www.facebook.com/JvO.Bulgaria
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това ми е един от любимите сериали. Толкова много спомени от детството ми връща...

Не знам дали ще мога да го следя редовно, но задължително ще хвърлям поглед от време на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време много го гледахме този сериал.Даже си спомням за последния епизод бяхме избягали от час, за да го гледаме ..

 

1000%20(29).gifИ си заслужава да се избяга за последния епизод.Страхотен беше. :phpgrin2:

 

Ето инфо за датата и часа.

1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, тоя сериал ми беше адски любим. Всичко живо беше полудяло по него. :D

Радвам се, че пак ще го дават и че часът е удобен за гледане. Ще го следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле хора това ми е едва ли не сбъдната мечта. :1000 (29): 2006 последно го излъчваха и от тогава под дърво и камък търся сериите. Един замунден ъплоудер ги има, но каза че не му се занимавало. Така си и остана.

7 години по-късно го дават пак. Обаче има ли как да се гледа онлайн? Никъде не намирам активни линкове? Също пуснах заявки в няколко големи сайта, ако може да се записва :/

Наистина някой ако има идея от къде да се гледа БТВ лейди онлайн да каже. Мерси :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле хора това ми е едва ли не сбъдната мечта. :1000 (29): 2006 последно го излъчваха и от тогава под дърво и камък търся сериите. Един замунден ъплоудер ги има, но каза че не му се занимавало. Така си и остана.

7 години по-късно го дават пак. Обаче има ли как да се гледа онлайн? Никъде не намирам активни линкове? Също пуснах заявки в няколко големи сайта, ако може да се записва :/

Наистина някой ако има идея от къде да се гледа БТВ лейди онлайн да каже. Мерси :/

 

Ще се качва, споко.1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 Епизод не го бях гледал при първото излъчване.Много е интересен.А Хулиана с това хълцане просто ме разби. :roll1: :roll1: И как смешно се червеше.1000%20(29).gifМайка и обаче много тъпо се държи.Голяма кокона е.Лусмила накрая как се стресна.Абе уникален сериал, кво да кажа! :clap: :clap: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах първия епизод. Колко много спомени ми върна...

Времето на излъчване не ми е особено удобно, но ще го поглеждам от време на време в интернет.

Как ми се иска да го бяха давали по BTV в прайм-тайма, вместо сегашните боклуци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В замунда и арена не го качиха. В п2п обаче го има. Довечера ще се гледа :)

 

Mерси. Колко познати артисти има само. Майката на Хулиана е актрисата, която играе майката на трите сестри от "Трима братя,три сестри".

За 2-ри път ще го следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вземат да купят нещо ново, последно гледах "La Reina del Sur" и смея да твърдя, че няма нищо общо със сериалите, които си спомням от малък. Те взели да ми повтарят по 100 пъти едно и също, нали им е дублиран и няма да се занимават. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох тая Марицааааааааааа!!!! :ba: :ba: :ba: 1000%20(29).gifОбаче интересно ми е как започна работа с името Марица, а всъщност в документите и пише, че се казва Хулиана (поне би трябвало да е така).Може би тук са сгафили, но е много интересно. :phpgrin2: 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал ми беше много любим на времето. В училище винаги обсъждахме какво се е случило в епизодите с голям ентусиазъм, много запалени бяхме. :lol: Сега като се върна назад ми става едно такова мило. Сериала може наистина да е направен за тийн аудиторията, но пък ето че е останал един много хубав спомен за него и много приятни и позитивни моменти ни е донесъл на много хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето, дето на много интересен се прави, пак стана за смях. Ще ми дава за пример мексиканските бозички, снимани с фотоапаратче с лента в краварника, където през 90% от времето реват и се карат, с една от най-мащабните и втората най-успешна (поне в България със сигурност след ТБТС) латиноамериканска продукция. :mf_surrender:

 

Вчера имахме свободен час, който прекарахме почти през цялото време говорейки за "Жената в огледалото". Както се казва - старата любов ръжда не хваща. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...