Jump to content



Жената в огледалото


Препоръчани коментари

Ще ти давам, защото Телевиса има 6 различни канала и всички са в HD качество от 2009 година насам. Продукциите им са доста успешни, както в родната им страна, така и в САЩ - това са двата най-влиятелни пазара за теленовели, заедно с Бразилия, където някои от продукциите на Телевиса пожънаха небивал успех - "Непокорните", "Утре и завинаги" и др.

 

През 2006 г. точно новела на Телевиса е била удостоена с наградата "Най-добрата теленовела правена някога" - "Cuna de Lobos" (1986 - 1987), която жъне успех в Мексико, САЩ, Германия, Австралия...

И това какво значение има?

Все едно да ми сравняваш класиките в чалгата с новите песни, абе моля ти се!

Тея сериали дето ги хвалиш, явно само ти си ги гледал.

Като не ти допада сериала - не го гледай!

 

Като бях малък го следях редовно и помня, че се прибирахме от даскало след голямото, за да хванем малко от епизода и закъснявахме за часовете.1000%20(29).gif

Гледах отново пилотния епизод с голям интерес, все едно го правя за първи път.

Ще изчакам да се натрупат малко повече епизода и ще го подхвана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На 20 и кусур съм и не се срамувам да кажа, че го гледам. Това е просто сериал, който свързвам с невероятни моменти, които съм изживял. Връща ме към предгимназиалните и гимназиалните ми години в 7 и 8 клас. Помня как в 8 клас съм ставал май в 5 сутринта го повтаряха и ставах преди училище да гледам повторението. Това си е тръпка. По същия начин е със старите песни - слушаш ги, защото ги асоциираш с приятен спомен от миналото.

Не задължавам никого с мнението си, но само който не го е гледал 2006 г. само той не знае какво е усещането :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя сериал мене изобщо не ме кефеше, аз искам повторение на "Вдовицата в бяло", помня една приятелка какъв рев удари, когато Айде умря :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвърти епизод: http://www.p2pbg.com/index.php?page=torren...7965b591108697f

Който е изпуснал предишните епизоди, да потърси в сайта и ще ги намери. Сийдвам и трите предишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааааааааааа, кучката Барбара започна да мачка яко!1000%20(6).gif :phpgrin2:

 

Гадна е, много ме дразни. А тази дето е от наемните убийци с червената коса играеше майката на едни братя в "Трима братя, три сестри".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадна е, много ме дразни. А тази дето е от наемните убийци с червената коса играеше майката на едни братя в "Трима братя, три сестри".

 

То 90% от актьорите са от "Трима братя, три сестри" 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах 1-ви епизод, супер готин и глупав беше :1000 (29): Изхвърлят ги от дома им, изнесли са всичките им неща на улицата, онази се хвърля през прозореца и след като Хуанита се връща у тях, всичко е наред и мебелите са подредени. Онзи мъж й дава пари, които и ги крадат, обаче тя ще му ги върне щом я вземат на работа, ми как ще ги върне, след като нямала пукнат грош? А за документите да не говорим. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах 1-ви епизод, супер готин и глупав беше :1000 (29): Изхвърлят ги от дома им, изнесли са всичките им неща на улицата, онази се хвърля през прозореца и след като Хуанита се връща у тях, всичко е наред и мебелите са подредени. Онзи мъж й дава пари, които и ги крадат, обаче тя ще му ги върне щом я вземат на работа, ми как ще ги върне, след като нямала пукнат грош? А за документите да не говорим. :1000 (29):

 

Като получи заплата много ясно.

Това с документите се разбра, че не е гаф.

 

Уникален си е сериалът! :phpgrin2: Не е класическият латиноамерикански сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като получи заплата много ясно.

Това с документите се разбра, че не е гаф.

 

Уникален си е сериалът! :phpgrin2: Не е класическият латиноамерикански сериал.

 

Да,ама сега ще го отнесе Хулиана заради Барбара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Педро е голям идиот, като знам какви ще ги върши после, много ме дразни и Лусмила му вярва.

 

Оф, да.Ебаси гръмналия бушон е тоя.1000%20(29).gif1000%20(29).gifПерсонажите като него най ги мразя. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като получи заплата много ясно.

Това с документите се разбра, че не е гаф.

 

Уникален си е сериалът! :phpgrin2: Не е класическият латиноамерикански сериал.

Е, да, ама нали трябва с тях още на вечерта да плати лечението, а заплата ще получи чак след месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, ама нали трябва с тях още на вечерта да плати лечението, а заплата ще получи чак след месец.

 

Оххх изпобърках се.1000%20(29).gifКакто и да е. :lol:

 

Обаче Хулиана колко яко мига. :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Побърках се, 2-ри епизод свърши толкова неусетно, искам още. Ако утре не се ставаше в 6, щях да гледам цяла нощ тая простотия :1000 (29): Отдавна не се бях зарибявал по сериал, да не говорим за латино сапунка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааааааааааа, много яко свърши епизодът. :phpgrin2: 1000%20(6).gif1000%20(6).gifДразни ме само, че отделят много време за глупостите на Рехина.Омръзна ми с нейното превъзнасяне. <_< 1000%20(29).gifЗабавна е де, но прекалено много време в епизода оставят за нея. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...